5849
  • Wreck86
    #5769
    Tegnap toltuk haverommal ismét és elég sokan játszanak a GameRanger-en keresztül. 5-6 játék volt host-olva.
  • Wreck86
    #5768
    Végül is sikerült megoldanom.

    Azt nem tudom miért, de valami oknál fogva úgy mentette el, hogy még írt hozzá 'tmp' kiterjesztést a mentéshez és emiatt a régebbit olvasta mindig be.
  • Wreck86
    #5767
    Eszembe jutott egy kérdés!

    Aminap haverral kipróbáltuk ezt a multis megoldást és ment rendesen, de a legutóbbi próbánál valamiért az én karakteremet pár szinttel alacsonyabban tölötte vissza mint amivel abbahagytam. Lehet nem jól mentettem el?
    Mert 2 fajta mentés van a menüben: "Save party" "Save and exit".
    Tehát 13-ig jól mentett de legutóbb 15 helyett 13-as szintet rakott vissza (akkori fegyók,páncél stb), ergo valamit én csinálhattam rosszul?
  • Wreck86
    #5766
    :)
    Külföldi nyelvek szerencsére jól mennek és nem csak "papír" szerint.

    A hiba alatt mit értesz?

    Op-rendszer meg ilyen alap progik az magyarok nálam is, csak játékprogik, komolyabb szerkesztők, képkreálók,filmkreálók, ezek nem.
  • IMYke2.0.0.0
    #5765
    "én nem használok magyarítást sehol"

    Ez hiba is, meg nem is.
  • Wreck86
    #5764
    Köszi!

    Tudom,h benne van, de én nem használok magyarítást sehol.
  • IMYke2.0.0.0
    #5763
    Broken World-ös benne van a magyarításban.
    Külön meg kell keresni Google-val: itt van a Dungeon Siege 2 alapjátékhoz.
  • Wreck86
    #5762
    Az is jó lesz. Tudnád linkelni csak ezt a fájlt?
  • IMYke2.0.0.0
    #5761
    Már nem tudom, hiszen annak idején helyből a Deluxe Edition (alapjáték + Broken World) kiadványra dolgoztam.
    Vélhetően, a net bugyraiban fellelhető a csak alapjátékban használható verzió is.
  • Wreck86
    #5760
    Egy kérdés, a kamera fix az külön leszedhető csak ds2, 2.2 verzió alá ?
  • IMYke2.0.0.0
    #5759
    A v2.1 nem kötelező, így van - de "jobb félni, mint megijedni" alapon mehet.
  • Wreck86
    #5758
    Hm, ha jól látom a 2.1 nem is kell az alapra, hanem egyből a 2.2?
  • IMYke2.0.0.0
    #5757

  • IMYke2.0.0.0
    #5756
    A Magyar MOD kézikönyvében erre is van kitérés, de az ugye most nem működik Windows XP és az felett.

    Ezért képekben:


  • Wreck86
    #5755
    Nagyszerű! :) Örülök ennek.

    A kép meg nagyon jó lett! Jó, hogy kreáltál te is!

    Azon gondolkodom, hogy egy telepítési útmutatót csináljunk-e?
  • IMYke2.0.0.0
    #5754
    Nem hiszem hogy kell - elég, ha a topikban vannak.
    A régi, működőképes manuálból fényképeztem ki. Azt megpróbálom majd eBook-formátumban újra elkészíteni, és megosztani a játékosokkal.
    A korábbi ugyanis modern környezetben már nem hajlandó elindulni [ezt teszi fel a magyarítás a segédanyagok között].
  • Wreck86
    #5753
    A képeket is betegyem valahogy IMYke?
  • IMYke2.0.0.0
    #5752
  • IMYke2.0.0.0
    #5751
  • IMYke2.0.0.0
    #5750
    A magyarítás készítőjének honlapja: http://jatekhonositas.atw.hu/ (IMYke2000 - mostanában csak i2k)
    A magyarítás letölthetősége: http://www.magyaritasok.hu/
    Dungeon Siege 2 MOD-ok: http://dungeonsiege2.net/ds2fun/mods/
    A jobbak:
    * Dungeon Siege II v2.2/v2.3 KillerGremal's Mods
    * Hotfix Mod, Beta 5e
    * Aranna Legacy Mod, Alpha 3q
    * Text Size Increased, Alpha 3
    * ZoomFar 22/10 combined


  • Wreck86
    #5749
    IMYke!

    Összegyűjtenéd a magyarosításodhoz tartozó fontosabb linkeket, ha megkérlek ?
  • Wreck86
    #5748
    Köszönöm moderátorok!

    Nemsokára a fejléc is új színben tündököl!
  • IMYke2.0.0.0
    #5747
    Semmi gond, sokan eltévesztik :)
  • Wreck86
    #5746
    Ne haragudj! :("IMYke" megjegyeztem.
  • IMYke2.0.0.0
    #5745
    Bocs, de: IMYke :)
  • Wreck86
    #5744
    Arra gondoltam, hogy összegyűjtögetném a fejlécbe a hasznos dolgokat, játékhoz szükséges kiegészítőket, leírásokat, Ymyke a magyarosításod is.

    Viszont ehhez a házigazdi jogot megkérném.

    Mit szóltok?
  • IMYke2.0.0.0
    #5743
    Szívesen :)
  • Wreck86
    #5742
    Okés!
    Akkor a patchek nem kellenek a Deluxnál.

    Köszi*2! :)
  • IMYke2.0.0.0
    #5741
    Ha dobozos Deluxe Edition-öd van, akkor a telepítés 2 lépéssel rövidebb:

    1. alapjáték telepít
    2. Broken World telepít.

    A lemezen ugyanis az alapjáték már v2.2-es. Emlékeim szerint. Nekem dobozos Deluxe-om van, de érthető okokból már nem emlékszem a részletekre, hiszen sok éve nem tettem fel a játékot.
  • Wreck86
    #5740
    Köszönöm!
    Az lenne még a kérdésem, hogy a DS2 Deluxe Editon mit tartalmaz?
    Mármint a patchek benne vannak-e?
    Illetve, hogy a 2.1 és a 2.2 is kell vagy elég csak a 2.2?
  • IMYke2.0.0.0
    #5739
    Igen. Megfelelő a telepítési sorrend. A Broken World kiegészítő lemezzel v2.3-as lesz a játék.
  • Wreck86
    #5738
    Hali!
    1 retro kérdés.:)
    DS2 telepítésének menete így korrekt?

    1, ds2 install
    2, 2.1 és 2.2 patchek install
    3, broken world install
    ?
  • Hunter of Deer
    #5737
    értem.
    hát sajnálom hogy már nem működik, de azért köszi szépen.
  • IMYke2.0.0.0
    #5736
    Az általam készített e-könyv már nem hajlandó modern környezetben működni (saját, friss kép):



    Szóval, sokra nem mennél vele.
    Az újra elkészítése meg kábé 1-2 hónap lenne, mert sok minden más is van az életemben.
  • Hunter of Deer
    #5735
    magyaritasok portalrol:
    "Ma reggel teázás és reggelizés közben olvasgattam az sg-n a kedvencek közé tett fórumaimat, és ott bukkantam rá, hogy .:i2k:. javítgatott, módosítgatott Dungeon Siege 2 fordítása elkészült. A 750MB-os fordítást jelenleg saját weboldaláról tudjátok letölteni.

    Innentől pedig másolnám a fontosabb tudnivalókat. Mert ugye hiába van ott a saját oldala, hiába írja le ezeket egy saját olvass.el/readme.txt állományban, nem lehet elégszer leírni... mindig akad valaki, aki nem olvas, csak kérdez. Jelen esetben kiemelten fontos, hogy tanulmányozzátok át az IMYke2000 oldalán leírtakat.

    A letölthető magyarítás teljes szöveges fordítást tartalmaz, melyeken túl a videók is kaptak feliratot, valamint grafikai módosításokra is sor került. Bónuszként mellékelve van még kézikönyv, teljes végigjátszás, valamint segítség a széles képarányú monitorok beállításához."

    viszont Imyke oldalan a 665megas magyaritas van es ebben nincs benne sem a kezikonyv se vegigjatszas se felbontas allito progi a segedanyagok konyvtarban. tudom hogy regi jatek csak remenykedtem benne hogy meg megvan vkinek a magyaritas :) vagy csak kulon is jolenne a kezikonyv.
  • Hunter of Deer
    #5734
    hat akkor nem tudom. leszedtem a honlapodrol a magyaritast meg a 2 javitast es a segedanyagok konyvtarban nincs benne sem a felbontas allito progi sem a kezikonyv. akkor nemtom mi van.
  • IMYke2.0.0.0
    #5733
    Egyetlen verzió van - nincs olyan, amiben nincs benne minden.
  • Hunter of Deer
    #5732
    koszi de ezeket en is megtalaltam es fel is tettem oket, de ezekben nincs benne a Kézikönyv :(
  • Wreck86
    #5731
    + ez: katt
  • Wreck86
    #5730
    Szia!
    Én keresgéléssel ezt találtam, ami talán hasznos lehet: katt.