3926
  • Tuvok #45
    Lehet, hogy a második rész nagy csatáihoz még az 1800+ is kevés lesz.Képzeld el, két hatalmas lény, emberkék százai szaladgálnak, nyilaznak, dárdáznak, omladozó város, tüzek sokfelé, apró ki effektek mindenhol...Vagy erőmű kell hozzá, vagy borzalmasan elnagyolt grafikája lesz.
  • Lowrider
    #44
    Nos..én mint egy laikus B&W buzi aki annak idején rontyosra olvasgatta a B&W cikkeket (kívűlről megtanultam őket) azt mondom,hogy bár az 1. rész fantaztikus & nagyon jó volt mint játékélmény mint kezelhetőség szempontjából...tele volt bugokkal,hibákkal...hiába a patch...akkoris..nagyonsok hiba maradt benne...és hiányoltam például,hogy az emberek kommunikáljonak..beszéljenek..másképp nézzenek ki....,hogy a házaik be legyenek rendezve...benn családias hangulat ("körül az apróság vidám mese mellett zörgőshéjú borsót vagy babot szemelget..héjából időnként a tűzre tesznek sokat...az világítja meg gömbölyű arcukat")ilyesmi...vagy mégtöbb éghajlati tényező...esetleg több növény..élőlény..mesterséges inteligencia (AI) a lakosoknak is....jó persze ahhoz,hogy ez mind megvalósítható legyen mégtöbb időre és munkára van szükség..és nincs mindenkinek 1800+-os AMD-je,hogy (pl. a lakosok keze helyén ne csak egy bunkó legyen vonalakkal hanem ujjak...) ezeket szaggatás nélkül megjelenítse...szerintem most igényesebbre kéne csinálni mint az 1-et....annyi 5letem lenne...bazz a következő részt én csinálom
  • Tuvok #43
    nemtudni, de a Lionhead-et ismerve talán 2005...
  • [HUN]PAStheLoD
    #42
    ez még a régi engine!
  • progeny
    #41
    Nem tudja valaki, hogy mikor adják ki? eléggé érdekelne a dolog.
  • Eye-scream
    #40
    Aha, már én is rájöttem, hogy félreolvastam... A jó/gonosz aránytól függ majd, de be lehet állítani pl. a szőrhosszúságot meg hasonlókat.
    Bocs
  • Inquisitor
    #39
    Érdekes, mert a majomról van három kép. Jó, semleges, és gonosz ...
  • Eye-scream
    #38
    Sajnos az eszméletlenül jól kidolgozott külsejük miatt maximum 5 féle Teremtményre számíthatunk:( A majom, és az oroszlán biztos, a harmadik meg állítólag teknős lesz. A lényed kinézetét most már te magad állíthatod be, nem a jó/gonosz arányától függ majd.
  • Bandew
    #37
    Az nem baj, az eddig is szép volt. Mondjuk nem ártana egy valósághűbb víz.
  • Tuvok #36
    Itt van pár kép a játékról.Úgy tűnik a lények és az emberek kinézetét rendesen feltupírozták, de a táj nem sokat változott.
  • Kis Szabó [PT]
    #35
    Működik: jobbclick tulajdonságok ott a cím!!
  • neménvoltam
    #34
    Most már nem működnek
  • neménvoltam
    #33
    NEkem az előbb még működtek.
  • neménvoltam
    #32
    Ez meg mi a franc?
  • shaba23 #31
    ezekszerint, csak nekem nem jönnek be a képek?
  • neménvoltam
    #30
    Ha találok még akkor berakom.
  • shaba23 #29
    az a baj, hogy nagyon hasonlítanak egymásra...
  • neménvoltam
    #28
  • neménvoltam
    #27
  • neménvoltam
    #26
  • neménvoltam
    #25
  • shaba23 #24
    nagyon szépek :)
  • neménvoltam
    #23
  • neménvoltam
    #22
  • neménvoltam
    #21
  • neménvoltam
    #20
  • neménvoltam
    #19
    Találtam képeket:
  • tibor16
    #18
    Stöfe a tankod....de meddig?????
  • Tuvok #17
  • tibor16
    #16
    Szia, -egy ismerős arc a BF-ből. Asszem megvan, de lehet, hogy nem a legfrissebb. Jaja, a szaporítás megállítása jó ötletnek tűnik. Megfogom próbálni...
  • Bandew
    #15
    Nem kell gonosznak lenned hozzá. A gonoszok szereznek híveket háborúval, neked kedvességgel kell. A háború ellen pedig védekezned kell.
  • Tuvok #14
    ??
  • Tuvok #13
    kizárt
  • oneal1
    #11
    aszonták hogy idén szeptember:))
  • Tuvok #10
    2005 szept. 14?
  • oneal1
    #9
    a kiegészitőt én is végignyomtam az állat volt
    ja és a második rész kiadási dátuma september 14!!
    remélem nem kell rá 4 évet várni:))
  • Tuvok #8
    tibor16: próbáld meg feltenni a hivatalos patch-et, sokmindent javít, pl a mentési gondokat.
    A falukban pedig figyelj oda hány Breeder(szaporító) ember van, néha az állatod is csinál párat kedvességből.Ha nincs egy darab sem, akkor a népesség lassan csökken.Egy-kettő általában elég szokott lenni.

    Sajna nem tudtam végigjátszani az első részt, az ötödik szigeten elakadtam.Nemezis oroszlánja mindig szétégette az állatomat vagy a falujaimat.:( Viszont a kiegészítőt végigjátszottam, az nagyon tetszett.

    Megjelenés egy darabig nem várható, most mutatták be az E3-on, és a dolog úgy áll, hogy jövőre a köv. E3-on is csak bemutató lesz belőle...
    Amúgy a véleményem annyi, hogy nem tudom mennyire lesz kedves a játék nekem, mivel én a jó oldalt pártoltam, nem a gonoszt, viszont a második részben a hábórú lesz a fő téma, így az egész a gonoszkodásról fog szólni.Meglátjuk.

    (Mellesleg 1 oldalas cikk a Gamerben)
  • oneal1
    #7
    néztétek már róla a videókat...
    2 van már +1 rövid
    nagyon állat lesz....
    végigcsinálta már valaki az 1. részt??
    mer én a kurva 5. pályán az uccsó falut próbálgatom meghóditani de nem jön össze:(((
  • tibor16
    #6
    Ahamm, igen ezt tudom, csak hátha vki hasonló problémávak küszködött...!
  • shaba23 #5
    próbáld ki...