3926
  • Tuvok #92
  • Tuvok #91
  • Tuvok #90
  • Bandew
    #89
    Akkor (az első rész után) már ki is adhatják :-D.
  • Johnyy
    #87
    remélem a lény is nagyobbra nőhet majd a játékban mert az 1. részben a 74 éves lényem ha megnöveltem varázslattal még akkor is nőtt tehát gyakorlatilag az életbe nem nőtt volna ojan nagyra ami azért nem volt ojan óriási
  • rezsofiz
    #86
    szép mondat.... :)))
  • Johnyy
    #85
    Én is. A 2. részben sok más mellet szerintem irto királylessz mondjuk a naplementét bámulni hangulatos muzsikával a szellő süvítésével a fű suhogásával majd az éjjszaka a tücsökciripelést mekszakító fákjás ellen séges hadak rátörését a munumentális falakra .
  • rezsofiz
    #84
    Nagyon várom
  • Johnyy
    #83
    Hol lehet letölteni Black2 animációt?
  • oneal1
    #80
    emberek még mindig nemtudni semi mikro adják ki??
  • Tuvok #79
    IRCNeten kerestem magyar BW2 csatit, de nem találtam, ha vki megtalálta, szóljon!
  • Tuvok #77
    Az isteni lenne ha 2004 elején kijönne. Remélem hamarosan lesz hivatalos infó is.
  • Eye-scream
    #75
    Thx, találtam :)
  • Tuvok #74
    másfél
  • [HUN]PAStheLoD
    #73
    képek szépek de a játék még vagy fél év
  • Bandew
    #72
    Nézd meg a www.xcheater.com-on.
  • Eye-scream
    #71
    Na kéne egy kis help:)

    Újra felraktam az eggyet de nincs meg a creatures isle. Tudna vki letöltési helyet hozzá? Fizetős is jó, csak ne DC:)
    Más.:Volt egy program ami magába foglalta az összes lény-kiegészítőt plusz bármikori választást engedélyezett a lények közt ráadásul "biztonsági másolatokon" is elindult. Ezt nem tudjja vki honnan lehetne megszerezni?
  • oneal1
    #70
    háát ja ez igy van
  • Eye-scream
    #69
    Azért 2005ig csak nem halasztják el. Ha igen akkor komoly bajaik lesznek majd az adigra elavuló grafikával.
  • oneal1
    #68
    ez tuti az év játéka lesz az az a kérdés hogy melyiké!!!:DD
    2004 vagy 2005?:))
  • Tuvok #67
    épp erre jártam
  • Eye-scream
    #66
    LOL nekled aztán van reakcióidőd:D

    Egyébként a rajongók szavazata alapján az oroszlán, a tehén és a majom mellett a farkas és a tigris lesz az ami biztosan szerepelni fog a játékban.
  • Eye-scream
    #65


    Oroszlán jellemrajzzal :)
  • Tuvok #64
    összehupákolunk majd 50k-t is
  • Tuvok #63
    majd ha megjelenik
  • Eye-scream
    #62
    Ez a topik meg halott?
  • Eye-scream
    #61
    Szegény boci...:(
  • Tuvok #60
  • Tuvok #59
  • oneal1
    #58
    jaja!!
    ez a progi szeirntem jövő nyár körül fog megjelenn ijó esetben!!
    az idei decembert felejsd el nyugodtan:))
    és kurvasokat válrtam az 1 re..
    szerintem erre is kell sokat..
  • Tuvok #57
    pedig de
  • Eye-scream
    #56
  • Tuvok #55
    2005 karácsonyára...
  • Eye-scream
    #54
    Remélem azért legkésőbb karácsonyra megjelenik, már nagyon várom. Addig meg csak elEtherlordsozok...:)
  • Eye-scream
    #52
    Na igen manapság ez azt jelenti hogy 1 Ghz es gépen 384 RAMmal fog futni minimum grafikán szaggatás nélkül...
  • Tuvok #50
    jaja, jönnek a hülyébbnél hülyébb kérdések
  • Bandew
    #49
    Majd feléled, ha megjelenik a játék.
  • Lowrider
    #48
    na hát meg van halva ez a fórum is???ha már a mohaa fórum megvan..pedig elvileg mohaas lannék..de ha azon kívül ez a game érdekel még és ha ez a fórum is meghal akkor igencsak uncsi lesz a cuccos...:( Írjatooooook
  • progeny
    #47
    Thx.:)
  • Lowrider
    #46
    Nem attól félek,hogy nem fog jól kinézni...mert szerintem az 1 is jól nézett ki...de ha megint tele lesz bugokkal és addíg hozá sem lehet kezdeni amíg nem lesz patch..akkor igen nagyot fogok csalódni...1800+ AMD,512 DDR,GF4 Ti 4200...szerintem ez elég lesz..legfeljebb nem lesz fullon a grapics...