3926
  • Tomalak
    #212
    Pedig nagyon imádtam/imádom azt a játékot általános suli 3 éve nem is tellet másba csak hogy azzal játszottunk meg dumáltunk róla :). Meg Theme Hospitál az is nagyon ott van sztem meg a Theme Park meg folytatása :)
    HL ne is nagyon ismertem akkoriban játszottam a demójával mókás volt de annyi :)

    Bandew: Sajnos azt nem ismerem.
  • a_n_d_r_e_w
    #211
    PC-re állítólag már az is feljavítva érkezik. De mondjuk az, hogy ütősek, az relatív. Mi imádtuk őket, viszont némelyiket a nép nem annyira. A Dungeon Keeperből azt hiszem olyan 700 ezer darab fogyott, ami nem rossz, de hol van a HL 8 milliós számától?
    Szerintem ugyanaz a helyzet, mint American McGee-vel :(
  • Bandew
    #210
    Fable azért igen nagy kivétel volt :-)
  • Tomalak
    #209
    Ha jól tudom Peter Molineux játékai mindig elég sokat késtek és szerintem kivételnélkül mind ütős darab is lett. Szoval inkább késsenek mint sem csalódnunk kelljen.
  • Toroco
    #208
    akkor már egy évet fognak késni. nem tulzás ez egy kicsit? vagy akkor vmi nagyon ütősnek kell lennie.
  • Johnyy
    #207
    enyi idő alatt egyedül megírok egy blek end wáytot :)))))
  • lala12
    #206
    A Lionhead hivatalos fóruma szerint a megjelenés 2005 őszén várható. Eddig csak azt írták, hogy a más oldalakon található megjelenési dátumok csak spekulációk...

    "At the present time, the release date for Black and White 2 would be Autumn 2005 according to Lionhead Studios' Peter Molyneux.

    All dates found online, that are not directly sourced from Lionhead or our publishing partner EA Partners are merely speculation."
  • Johnyy
    #205
    nemnehezítette met én automata megfordítva olvastam :)
  • lala12
    #204
    Ezer bocsánat, nem SpyGame, hanem GameSpy. Sorry. Gondolom ez megnehezítette a megtalálását.
    http://media.pc.gamespy.com/media/016/016987/vids_1.html
  • Johnyy
    #203
    link ? :O
  • lala12
    #202
    Megjelent egy interjú Peter Molineux-val. Letölthető video a SpyGame honlapjáról. Élvezettel beszél a játékról, és annak nagyságáról. Kíváncsi lennék, mekkora vasra építkeznek?!
  • Johnyy
    #201
    én már 8.yára vaném.. :) nayó és az a regeteg skirmis, meg muti....
  • Szabi DEMON
    #200
    ÁÁÁÁÁ ez nekem nem fog menni!!! :( Pedig mennyit nyúztam az 1et. Jut eszembe elő is vezsem hatodjára... ;)
  • Toroco
    #199
    Hát igen
  • SZLÁJDER
    #198
    A ramod kevés mással nem lesz gond!
  • Toroco
    #197
    Nekem Intel P4 2,6GHz Northwood van 256MB, Radeon 96pro. ezzel remélhetőleg menni fog, bár a memoárom az kevés.
  • Dzsega #196
    csodálatos!!!!
    annyira azé nem várom mert csak meg fog szakadni a szívem mivel ehhez legalább 2 erőmű fog kelleni nekem meg még egy fél sincs.:(
  • Tuvok #195
    Tudtommal szoktak néhányan, a topikjában nézz szét .
  • Toroco
    #194
    kéne multizni az egyel. biztos kök baró
  • Johnyy
    #193
    énatt má vagy 10 x végigvitem, nemtomenyiszer de iszonysoxor!! plusz multi, meg skirmis
  • Toroco
    #192
    Ya jöhetne már. de talán addig végig játszom az 1et
    az uccsó pályán abbahagytam
  • oneal1
    #191
    hát az kira lenne...
    de az esély elég szar:(
  • Johnyy
    #190
    NAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA most mi van!! Senkit nem érdekes ez a giga yáték???????????? nonon?? pedig akkora zsír!! és semi nyúz,, ok cryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
  • Johnyy
    #189
    a katonáknak jobb a grafikálya mint a rome tw-ban!!!! naaaa, téleg semmi hír?????????????
  • Johnyy
    #188
    semmi hír????? pedig lasan ittvan!! ????
  • Tuvok #187
    5 játékoldalt néztem meg, 1 írta, hogy '05 első negyedév, a többi '05 februárt írt
  • oneal1
    #186
    ezt honnan vetted?:D
    örülhetünk ha dék kiadják!:(
  • a_n_d_r_e_w
    #185
    Nah azt hiszem ehhez kevésnek néz ki a 3 hónapja újított gépem :(((
  • Seth
    #184
    ugyanmár hova gondolsz...majd év vége felé talán
  • Tuvok #183
  • Tuvok #182
    Ha minden jól megy, 1 hónap múlva már nyúzhatjuk !





  • Tuvok #181
    4 hónap + késés
  • gery88
    #180
    Mikor jön máááár.....
  • Dzsega #179
    bááár augusztus 22.... azé hátha.
  • Dzsega #178
    vááááááááááááá!
    hogy ez nem jutott eszembe!!!!!!!!!!!!
  • Tuvok #177
    Hmmm
  • Dzsega #176
    egy olyan megoldás is jó lenne ha az egészet le tudnám tölteni valahonnan...
    teljesen mind1 csak tudjak végre jáccani máááá.....
  • Dzsega #175
    az még messze van.
    Ugyhogy a #174 mégfontosabb...
  • Dzsega #174
    Hali!
    Egy hatalmas segítségre lenne szükségem!
    Mégpedig: Visszakaptam végre a B&W 1-et csak 2 file nem olvasható rajta! Ugyhogy ha valakinek megvan akkor legyenszíves elküldeni mailban vagy adjon meg egy címet ahonnan le lehetne tölteni.
    A két file a következő: 18 ill a 19 ace file. Még a régi csomizott tört verzió.

    Előre is köszi mindenkinek!
  • Tuvok #173
    Megjelenés dátuma: 2005 február 15.