3926
  • gazdi
    #172
    Kb. júliusban jelent meg az utolsó fejlesztői napló, azóta semmi hír, csak a rajongók találgatnak és szórakoztatják egymást a fórumokon. Megakadni látszik erősen, de remélem tévedek, és nagy dobásra készülnek. Július végén egyébként kb egy tech demo szintjén állt a dolog, úgyhogy csodára nem kell számítani, nem kell elkezdeni félretenni rá a pénzmagot.
  • Dzsega #171
    igen de itt egy csomó olyan hozzászólás volt hogy már keresnek béta tesztereket és ezért szerintük már kész a gamma csak a bugokat keresik...
    ha csak félig van kész akkor lehet hogy az még a régi motorra volt írva azt most átültetik leteszteltetik és ha minden ok akkor majd elkezdik folytatni szal sztem még a 2005 sem lesz meg ha így lesz ahogy most gondolom...
  • Bandew
    #170
    Nem lomboztál le senkit, hisz az első rész után gondolom mindenki számított erre.
  • Dzsega #169
    nem akarok senkit sem lelombozni de nemrég (kb 1 hónapja) olvastam cikket és ott azt írták hogy még csak FÉLIG van kész... Tehát a másik fele még vissza van sztem 2005 karácsony...
  • lala12
    #168
    Bár a hivatalos weboldalra nem sikerült most belépnem, de állítólag új képeket raktak föl a játékról.
    http://www2.bwgame.com/bw2/news
  • Toroco
    #167
    Nincs vmi előzetes hír hogy milyen gép igénye lesz a kicsikének?
  • Toroco
    #166
    A Konyak általi fordítás az szar. Nekem van jó, de oldalakrol nem hiszem hogy letölthető.
  • oneal1
    #165
    ez kurvanagy lesz!!!
  • tommmyv
    #164
  • OptimusPrime
    #163
    A "B" betü alatt ott a megoldás!

    Üdv!
  • lovagregeny
    #162
    Haliho!
    En az elso reszehez keresek magyarositast, aki tud letoltesi helyet kerem segitsen! En sehol se talaltam.
    Koszi!
  • Tuvok #161
    Megjelenés 2004 vége
  • Tuvok #160
    Pár hete bemutatták valahol B&W2-t, megintcsak új motort kapott a játék, és most azon gondolkodnak, hogy hogyan fogja elbírni az egészet, szal leghamarabb 2005 vége + késés .
  • Omlás
    #159
    B&W2 lesz E3-on nyugi :))))) !!! Az 1.3 az crack meg fenvan én is letudtam szedni Google ban keress rá a Black and White 1.3 crack -re !!
  • Bandew
    #158
    B&W2 nem lesz E3-on?
  • Bandew
    #157
    Hi!
    B&W 1-hez nincs valakinek crackje a 1.3-as patchez?
    Thx!
  • CUCLI
    #156
    gyrekek valaki mondja már meg pls hogy hol a rákos faszba lehet megvenni az 1et!
    cdgalaxisban nincs!medimarkt nincs!576 nincs!
    ami nekem megvolt az haveré volt neki meg sürgősen kellett az 1! Dcn meg nincs meg senkinek!!
  • Eye-scream
    #155
  • Tuvok #154
    2005
  • Eye-scream
    #153
    Nemtud senki semmitse róla? :(
  • Outlander
    #152
    Nagyon állatok a kreatúták, isteni környezet és lesznel még hívői a jónak és a rosznak, ja, és több népből is kerülnek ki csodák:))))))))))))))
  • Tuvok #151
    LOL, az 1-et nem próbáltad ? Egy isteni istenszimulátor. Az egyetlen játék, amivel 3 óránál többet tudtam játszani egyhuzamban ! Sőt, egy egész éjjel ment rá. :)
  • zaki
    #150
    pontosan most milyen game is ez? :)
  • Tuvok #149
    Szépek !
  • Gandibá
    #148
    Uhh, az állatok nagyon brutálul néznek ki, te jó ég.. jelenjen meeeeeeeg!!!
  • FrezeR
    #147
    ez ultrabrutál!
  • oneal1
    #146
    II

    :D
  • oneal1
    #145
    baszki ezt emgveszem eredetiben ha egyszer kiadják!!!
    érdemes lesz!!! Black and White
  • Davidus
    #144
    A majom szőre büntet.
  • Davidus
    #143
    De a legrondább tuti nem lesz :P
  • a_n_d_r_e_w
    #142
    ha rajtam múlik, tuti
  • Bandew
    #141
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!
    JÁCCANI ÁKÁROK VELE MÁMIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!4
  • tommmyv
    #140
    Ez lesz az év játéka ha megjelenik!!!-Legalább is szerintem.



  • Gandibá
    #139
    Pedig kell majd :)
  • a_n_d_r_e_w
    #138
    Ne akarjál nekem rosszat, a két fejlesztés nekem vagy 3 év :)
  • Tuvok #137
    mire kijön mindenki vagy 2 fejlesztésen túl lesz
  • Bandew
    #136
    Csak adja az Isten, hogy ne kelljen hozzá nagy vas.
  • Bandew
    #135
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!
    Most akarom!!!!!!!!!
  • Johnyy
    #134
    Hmm az a katonaisztikus rendszer lejjebb fenomenális de a fákat elnézve még mindíg 2 kereszbettett papír,, na erről beszélek a grafikát most a szuperizásiós gaméziohoz kell igazítani!!!
  • Johnyy
    #133
    Az a lényeg hogy egy nagyon jó játékot kapjunk kézhez és ehhez idő kell úgyhogy csak reszelgessék még a mindent a felylesztők, valo igaz már én is nagyonnagyon telepíteném(húh , milyen vas kell majd hozzás?) de minél jobb annál jobb és sajnos minél jobb annál később :)(((((