2788
  • zsotesz
    #1335
    Egyfolytába nyomtad?
  • zaki
    #1334
    én 13 óra alatt vittem végig
  • Takimate
    #1333
    71 %
    13:55
  • Malakai
    #1332
    Azthiszem a gombok megnyomásának sorrendje nem mind1, de a lényeg ugyanaz, a kötélről el kell ugrani, amikor a falhoz ér ellenkjező irányba ugrás (vissza kötél felé), még eléri a kötelet. Próbálgatsd! :) Ja igen, a távoli kapu, ami kinyílik majdnem rögtön le is csukódik, így azzal a szembenit kell másodjára megnyomni és onnan ahogy leng vissza elengedve beugrani a kapun.
  • GRADUAL
    #1331
    Köszi mindenkinek a segítséget.
    Nem tudom pontosan hogy történt, de most megy a game, szépen, gyorsan.
    (A 3DAnalyze-t elindítottam), de csak a feltört exe-vel megy továbbra is (4280k). És elsőre elkapta a felső rudat...
    A Deviance mellett van/volt fenn Cyclone törés is, de abból csak a CD2.
    Go back to game....
  • Ramires
    #1330
    Oh, valaki segítsen!! Beléptem egy terembe, ahol csak egy kötél van középen, padló nincs, csak dárdák, és szemben, és bal oldalt egy gomb..gondolom a kötélen hibálózva kell megérintenem a gombot. De sehogy sem sikerül!!
  • Johnyy
    #1329
    Hi nekem is Geforce 2 mx 400-am van és nekem elindul , hangok is vannak csak kép nincs
  • DONGUBA
    #1326
    GABELLA PONTOS 3d analyze verziot kerek szepen mert van annyi mint a szemet
  • DONGUBA
    #1325
    Jo neked nekem hibauzit ir ki es utana hiaba kattintok az okra akkor kilep a gamebol.
  • Johnyy
    #1324
    JAh Megvan mostmás a a game elindul sirályan , hangokat már hallok de kép az luxus..
  • Johnyy
    #1323
    Bocs ez egy régebbi verzio
  • gabella
    #1322
    3DAnalyze 2.31-es verzió tömöritve kb.900kB.
  • gabella
    #1321
    Hello, a #1310 hozzászóláson van a letöltési lehetöség!
  • Johnyy
    #1320
    Hello Ha jo programot töltöttem le akor a 3DAnalyze EZen a linken van:http://mg3d.free.fr/3dmark/ remélem ez az , egy 1.3 megás kis progi.

  • gabella
    #1319
    Mx-eseknek!!!!!!
    -Letöltöd a 3DAnalyze programot.
    -Elinditod.
    A Select-el kiválasztod a PrinceOfPersia.exe-t onnan ahova telepitetted.
    -Ezután DirectX 8.1 and 9.0 option-ben a Hardware Limitsben kipipálsz mindent.
    -Az Anti-Detect Mode-ban kipipálod a Shaders és a Textures.
    -A Pixel and Vertex Shaders-ben kipipálod a force max. pixel shader version 1.1-et.
    -Kipipálod a Skip pixel shader version 1.4-et és a 2.0.
    -Ezután START!!!!!!!
    Ugyanugy hibát ir ki csak nyomj OK-t, és indul.
    A játékban a felbontásd állitsd 640x480-ra.Kisseb grafikai hibák lehetnek az elején, de próbálj állitgatni a grafikai option-ban. Minden gép más ezért, kell próbálgatni. Az a lényeg, hogy igy már megy a játék!!!!
  • zaki
    #1318
    nekem is deviance-s változat van(nem is tudom, hogy van-e más), és nem nagyon találtam a gameban semmilyen bugot... párszor elakadtam, de nem bug miatt, hanem cak egyszerűen alma vótam :P
  • Malakai
    #1317
    Nálam is deviancos iso van és csak 1x volt továbbjutást nehezítő bug a játékban és az se itt volt...
  • GRADUAL
    #1316
    Banyek. Lehet, hogy igazad van, mert mindenhol azt írták, hogy a "kisebb ügyességi hibákat" javítja a játék, tehát nem kell 1000 %-osan kicentizni.
    Deviance-os iso-m van, lehet, hogy azzal van a baj.
    Bár itt jegyzem meg, hogy elolvasgatva a hardveres problémákat, ezzel az exe-vel azonnal indul a GFMX440-en. Kicsit lassú, de megy, míg az eredeti exe nálam is közli, hogy olvassam el a txt.
    Szóval fejleszteni kell....
  • zaki
    #1315
    biztos nem, mert az látszik is, hogy nem 1 magasságban vannak. biztos, hogy úgy kell megcsinálni, hogy a falra kell ugrani, és onnan a felső rúdra, onnan ráugrani a kép alján látható rúdra
  • Malakai
    #1314
    Erről a képről nem látom rendesen, de megfordulás után nem éri el véletlen a szemben lévő rudat?
  • Christian
    #1313
    Ja hogy a két rúd közt elugrik...hmm...programhiba!
  • Christian
    #1312
    GRADUAL:ugy ahogy vagy meghibálódzol, és nekiugrasz a falnak, és mielőtt kb odaérnél, megnyomod a spacet, és ha jól csinátlad visszaugrik a fölötte lévő rúdra. Amugy ezen énis csomót szarakodtam, mert túl későn nyomtam és mindig leesett.:)
  • DONGUBA
    #1311
    en csak magyarul tudok
  • gabella
    #1310
    Segitség az vertex sheder emulátorhoz.
  • DONGUBA
    #1309
    de milyen verzio neked?es mondd el pontosan mit kell aallitani es hol?
  • gabella
    #1308
    A pixel and vertex shader opcionál állitsd force max pix...1.1-re.
    Skip pix...1.4 és 2.0 kipipál.
    Nekem tökéletesen megy.
  • DONGUBA
    #1307
    1.3-as verziot talaltam csak
  • Johnyy
    #1304
    [email protected]
  • Johnyy
    #1303
    heLLO Lécci nekem is küld már el emilben , nagyon kéne!!!
    PLÍZ
  • DONGUBA
    #1302
    Qrva jo hogy csak nekem nem segit senki.
    Hogy ez a 3danalyze hogy muxik?
  • GRADUAL
    #1301
  • Lacc
    #1300
    Pedig szvsz a harc benne a legjobb.
  • elmozo
    #1299
    Szúrj be egy képet ha tudsz!
  • GRADUAL
    #1298
    Tartok tőle, hogy az infónak még hasznát vehetem valahol, valamikor az életben....
    ...de sajnos nem most.
    Ezen a pályán, ahol elakadtam, egy nagy toronyba kell feljutni. Van 8 oszlop, közöttük rudak, melyeken elég egyértelmű, hogy merre kell haladni. El is jutok az ötödik rúdig, majd ugrok a falra, aztán vissza, de nem hogy a fölötte lévő rudat elkapná, hanem a két rúd között leveti magát.
    Tehát a probléma továbbra is nyitott, még mindíg várom a segítséget.

    Köszönöm
  • raal
    #1297
    Egyszerű, csak csalóka. A fa nem lóg ki a tisztásról, hanem a tisztáson felfutsz a falra fűggölegesen majs space-szel visszaugrassz és így meg tudsz kapaszkodni a fá ágán. Ennyi.
  • DONGUBA
    #1296
    De ha rajossz mondd el.
  • DONGUBA
    #1295
    En sem ez a bajom
  • DONGUBA
    #1293
    Nemtom honnan de elkuldom emilben.
    Csak azt kene tudni hogy hogyan kell hasznalni.MERT EN IS SZERETNEK JATSZANI MÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁR.
  • elmozo
    #1292
    Azt nem írnád le h honnan?!
    Szegény csak arra vár h játszhasson te meg itt húzod az agyát.
  • DONGUBA
    #1291
    En mar letoltottem csak nemtom hogy kell hasznalni.