2788
  • Christian
    #1244
    akkor nemtom...tedd fel ujra
  • DONGUBA
    #1243
    Version: 53.04
    Ez van fenn
  • Christian
    #1242
    akkor nemtom
  • DONGUBA
    #1241
    Biztos?MERT A LEGUJJABB VAN FENT?Amugy millenium van fent.
  • Christian
    #1240
    http://www.3dnews.ru/download/drivers/nvidia/
    Itt "45.23_win9x.exe" ezt kell leszedned.
  • DONGUBA
    #1239
    MÉ NEM MUXIK EZ A KURVA JO JATEK NEKEM?????????
    a GEFORCE4 MX460-AMMAL VAN VALAMI BAJA.SEGITSETEK ITT SZENVEDEK.
  • DONGUBA
    #1238
    HELP MEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!
  • Firci
    #1237
    ÁÁÁÁ köszi ezt nem tudtam!!!!
  • Christian
    #1236
    Firci: körülbelül 16 -an vannak, de egyszerre csak 4-en tudnak megjelenni, ha egyet leterítesz a földre, az "E" gomb lenyomása után belészúr egy tört, és megdöglik a szörny.
  • Christian
    #1235
    http://www.3dnews.ru/download/drivers/nvidia/
    Itt "45.23_win9x.exe" ezt kell leszedned.
  • Firci
    #1234
    Sziasztok! Elakadtam már a játék elején. Egy nagy teremben vagyok a csaj beszalad egy rácsos ajtón ami bezáródik. Állandóan jönnek rám kinyírom őket de 1000000 vannak. Mit tegyek???
  • zaki
    #1233
    nvidia.com
  • Christian
    #1231
    Ha nemmegy a játék:
    Atinál: a legujabb Catalyst kell
    Geforcnál: legujabb Detonátor
  • Christian
    #1230
    Ja én meg azt nem értem, amikor az ipse szerez uj kardot, akkor a régi hova tűnik, hogy az újat egyből beledugja a tartóba?
    A második meg az hogy hova a fészkes fenébe megyünk állandóan, 1x a várban vagyunk egyszer kint de sehova se jutunk, mondjátok már meg légyszives, hogy hova megyünk???
  • berczy #1228
    Na komolyan senki nem mondja meg a történet végét?
    BErczy
  • zaki
    #1226
    nincs mit (emléxem, ott én is elakadtam :P)
  • zaki
    #1225
    hát nem tudom, nekem a harci rész teteszik a legjobban, főleg a vége felé, már alig vártam, hogy jöjjenek az ellenfelek :)
  • Christian
    #1224
    oooo kösz szépen;))
    Svejk: sztem si elég uncsi megyünk egy kicsit 10 perc harc megyünk egy kicsit aztán megint harc...kicsit lehetnének kevesebben is:D
  • I.C.ram
    #1223
    Marhajó ez a játék, bár a harc nagyon nem tetszik. Főleg azért, hogy ilyen sokszor kell agyonverni őket, mire megmurdálnak a zombik. De az ügyességi része nagyon jó.
  • zaki
    #1222
    a két tükröt cseréld meg
  • Christian
    #1221
    Hi all!
    A tükörtologas pályűán vagyok, és az utolsó tükröt kéne világítani a bizbazhoz, de nemtok oda fény vinni, miért? vki help!
  • Shaman
    #1220
    Ezt elhioszem,de akkor várhattál volna még kicsit,mert hiába drágább,ha eccer a mai gammák egy része el sem indul vele,akkor nem szabad megvenni.
    Egyébként én most ATI 9600-osat ajánlanék neked
  • Seth
    #1219
    Amikor a GefFx mellett döntöttem akkor Ati 22k a Fx meg 18k
  • Seth
    #1217
    Sajna nem. Én is így jártam.Aztán beszereztem egy GefFx5200-t(Gef4Mx directX9 támogatással LOL),azzal faszán megy (mondjuk a Princen kívül az újabb gamék többsége nagyon szar vele, úgyhogy ezt felejtsd is el ha esetleg venni szeretnél új VGA-t(én is csak azért vettem mert már a Prince(lényegében erre voltam nagyon kiváncsi) , DeusEx2(szar), Gladiator(szarabb) se megy Mx-esen, meg a mostani új játékok se nagyon(még ritka de egyre több lesz)----ja meg olcsó is(de ne dőlj be:))-inkább ATI9200-t kellett volna,hülye voltam-na mindegy....................ez van
  • Seth
    #1215
    Hát ez pont azt jelenti hogy a kártyádat nem támogatja. Sry...
  • Shaman
    #1214
    hát gef4mx -et már megvenni se lett volna szabad,mivel szarabb mint egy sima gef2.Erröl ennyit :-ppp
  • zaki
    #1212
    nekem gef3 ti200 van, és azzal nagyon tutin ment
  • Shaman
    #1211
    ATI-nál 8500-ön is elmegy az is dx8-as
  • Seth
    #1208
    DirctX8 támogatású kártya kő neki!Geforcoknal Ti-s vagy Fx, Radeonnál meg mittomén(asszem 9200+ de lehet hogy nem)
  • Shaman
    #1205
    #936
  • Shaman
    #1203
    Védekezz,s oldalazz,vagy hátrálj folyamatosan,soxor elérhetö,hogy csak 1 maradjon melletted,akkor gyorsan leüt,leszúr.
  • zsotesz
    #1201
    Szerintem ne használj cheat-et, úgy értelmetlen az egész, egyszer úgyis sikerülni fog!
  • wizy
    #1197
    pirosruhásokat
  • wizy
    #1196
    először a pirosrugásokat, aztán a kékeke,t aztán a fatert. Mellékszörny olyan 15 lesz, aztán tiszta az út a faterhoz:-)
  • berczy #1195
    Na én végigjátszottam, de a végén nem teljesen értettem amit beszéltek, meg hogy a csaj miért lökte el a srácot!!!
    Meg a névre való utalás sem teljesen tiszta.

    Amugy nagyon király volt a játék!! Kár, hogy már nem nyomhatom tovább.

    Előre is köszi a segítséget!

    Berczy
  • Shaman
    #1194
    #1112
  • elmozo
    #1193
    Elöször nyíed ki a többit azután a fatert az átugrok felette és kaszálok módszerrel.
  • elmozo
    #1191
    Itt mintha már jártál volna (#1184)
  • Seth
    #1190
    leereszkedsz a csőbe, aztán felfelé ugrálás
  • Örm
    #1189
    Itt merre?