2788
  • Johnyy
    #1566
    Figy neketek jelent meg kép mert nekem nem.....
  • Johnyy
    #1565
  • zaki
    #1564
    úgy értem 200-300 üzit, mert nekem 1 oldal 100 üzi :)
  • zaki
    #1563
    max 2-3 oldalt olvass vissza
  • And5
    #1562
    ááá plz csak annyi mondjatok hanyas oldalon keressem
  • zaki
    #1561
    6-7 óra? akkor te nagyon ügyes lehetsz
  • yal
    #1560
    hiaba jo jatek ha 6-7 ora a max jatekido vele-.-
  • And5
    #1559
    ehh és betudnád írni kb hanyas hozzá szólástól mert nincs kedvem 20 oldalat végig olvasni thx
  • Gear
    #1558
    A ritmus a lényeg ! Mielőtt a falhoz érne újjabb ugrást nyomsz és a lényeg hogy ekkor már nem kell irányt adni neki...
  • Shep
    #1557
    valaki be tudna szúrni egy olyan képet ahol a water effect be van kapcsolva?
  • Johnyy
    #1556
    Jobb gomb felfutsz majd space és mindíg akor space hogyha a csávóka lába a szemközti falhoz ér magyarul nem csak spacespacespace hanem a megfelelő pillanatban
  • zaki
    #1555
    örülök, hogy tetszik a játék! én már végigtoltam, nagyon jó kis játék, tavalyi év egyik meglepetése, és az 1ik legjobb játéka
  • Davidus
    #1554
    Hoppá! Már sikerült hármat ugranom. De még ezzel is csak féluton voltam:D Látszik hogy régen volt konzolom elszoktam az ügyességi gammáktol:)
  • Davidus
    #1553
    A full mág csak most csorog szal addig nekiálltam a demonak... Na én már a demoban elakadtam:D Fel kéne ugrálni egy szobor fejére a falrol nekiuftasbol de nekem csak 2x ugruik aztan ende.
  • rezsofiz
    #1552
    ja,te arra gondolsz?az tényleg látványelem. amikor átment a doboz,akkor ott még egyszer le kell lökni,és a létrához tolni,azt hiszem.nem bizztos.
  • Davidus
    #1551
    MGS2 óta nem láttam ilyen igényes gammát! A grafra a zenére és magára a játékra is ez a legjobb szó hogy igényes.
  • Shep
    #1550
    gamecopyworldon biztos van
  • Shep
    #1548
    Hát én is úgy sejtem
  • Johnyy
    #1547
    A fenti képet nézegetve, a csávóka le fogja venni a kabátkályát?
  • Johnyy
    #1546
    Ja kösz most a kötéllinbálózásnál járok aszem ugy 60 sz körül
  • Shep
    #1545
    Menyj vissza a kezdéshez oda ahol a létra volt amire nme tudtál felmászni mert nem érte el az alját a főhős.
  • Shep
    #1544
    a mega freez-t hogy lehet előcsalogatni?
  • Johnyy
    #1543
    oLVASS vissza a fórumon ezt mér egyszer kitárgyaltuk (vannak linkek és megoldási módis
  • And5
    #1542
    <[HUN]yoyoyo> geforce 2 mx hez keresek valami javítást amivel lehetne prince of perzsiát játszani, állítlag már van ilyen. van valakinek és mi file neve?

    igaz ez ? és ha igne hol van ez a javítás ?
  • Johnyy
    #1541
    Mi jobb egérgomb? Az a por csak (homokszemcse) csak látványelem sztem, AKOR légyszi a 1537 ben is segítsetek már amikor le kell engedni a vizet majd a zsilipszerűség felhúzása után be kell lökni a követ akkor utánna hogyan tobább??????????????????? Amugy köszi a multkori helpet
    az a tata segítők nélkül birkafos
  • Shep
    #1540
    thx megnézem
  • rezsofiz
    #1539
    asszem jobb egérgomb.de lehet hogy shift.már nem emléxem
  • Shep
    #1538
    Az 1533-ra senki nem ad választ?
  • Johnyy
    #1537
    Ennek a jázéknak az elindulása a videokártya fügvénye akármijen geforc ha mx akkor nem jo de ha ti akkor meg minimum 3, A CANCEL GOMB A C BETŰ,
    Más: Amikor csajszikísérőben először le kell engedni a vizet aztán azt a kődarabot kell lelökni utánna mi jön????????
  • zsotesz
    #1536
    Szerintem a Geforce2-vel van a gond, olvasd el a readme.txt-t. Szerintem minimum Gef3 vagy azzal egyenértékű kártya kell a futtatáshoz.
  • steweee
    #1535
    jópofa egy játék, lenne ha elindulna.de nem, mert szerinte a gépem már úgysem jó eme remekmű futtatásához(amd1700+,756mb ddr, gef2ti64 ddr, msi746 ultra)szoftverek mindig naprakészen(dirX9.0b,vidkártya illesztő monjuk egy fél évvel ezelőtti,lehet ez a baj, majd frissítem).nem mondom, ma már nem egy nagy konfig, de azért az NWN, morrowind, pirates of...unreal 2k3 is simán játszható vele közepes vagy magas beállítások mellett.nem tudom mi lehet ez a gyöngyszem, de elinuláskor hibaüzenetpanelban kiírja hogy gagyi a gép, problémák lehetnek a futtatáskor.gondoltam nem baj, majd jó lesz 800*600-ban közepes grafika mellett, de a töltés elindulása után visszadob.
  • Gear
    #1534
    "hogy lehet a pancsból innni ha jobb gombal fojton védekezik a csávóm....." Tedd el a fegyvert(cancel gomb)
  • Shep
    #1533
    az apró homokszemcséket amik lehullanak a hullák után azokat mivel lehet beszívni, vagy csak látványelem?
  • Seth
    #1532
    Egyszercsak elfogynak, kb 10 db jön, addíg ne foglalkozz apucival. Ha egyedül van onnantól pofonegyszerű, csak mindíg fuss fel rá, aztán hátbaszuri. 10(kb) ilyen aztán múlt idő.
  • Johnyy
    #1531
    Kösz ,csak te hogy harcoltál acsávesszel nyugodtan a hülye segítői tök idegesítőek ,ráadásul nem fogynak el, ja meg hogy lehet a pancsból innni ha jobb gombal fojton védekezik a csávóm.....
  • oz
    #1530
    Én a következő taktikát alkalmaztam: nem mentem nagyon közel, megvártam, amig beért ütőtávolságba, amikor ütött, gyorsan hátráltam (oldalaztam), hogy pont ne tudjon elérni, aztán előre és üt. Majd az egész előről. Plussz inni is lehet, ha nagyon lesebez.
  • Johnyy
    #1528
    Hy , az jatek eleén amikor a csajt kell megmenteni a élőholt papókától ott hogy a fenébe kell azt a csavot kinyírni?
  • zaki
    #1527
    kötekről elrugaszkodva rájuk kell ugrani, és onnan vissza a kötélre, aztán ha megvan mind a 2, akkor gyorsa nát kell szaladni a kapu alatt
  • Johnyy
    #1525
    Szevasztok jo játékosok beujítottan a kártyát és most már vígan princézek... JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEee
  • Seth
    #1524
    Felfelé kell ugrálni a csőben