2788
  • jobb
    #1523
    Nem támogatja.
  • Shep
    #1520
    thx
  • zsotesz
    #1519
    az idővisszatekerő gombot nyomd meg, de ne tartsd nyomva.
  • Shep
    #1517
    A slow motion-t hogy kell előcsalogatni, mert van hogy bejön de nem tudom hogy hogyan, vagy ez automatikus?
  • BlackShadow
    #1515
    vki tudja h honnan lehet beszerezni a játék zenéjét????
  • Shep
    #1514
    Miért van az hogy tök homályos a kép a játékban, ki lehet ezt vhogy kapcsolni?
  • Shep
    #1513
    a legelején a játéknak, miután a meghalt az apja mert a homok szörnyek megölték és a gonosz mágus meg mindenáron a tőrt akarta.
  • zaki
    #1512
    képet nyomjál be pls, mert közöm sincs hzzá, hogy hol lehetsz...
  • Shep
    #1511
    Ja rájöttem de vagy 10 percbe került mire felugráltam, még a gombokat is átállítottam DOOM -osra hogy sikerüljön. Miután megöltem pár időutazót a nagy teremben mit kell csinálni, mert nam találok se járatot, a fenti sintre meg nem igen tudok felmenni
  • BlackShadow
    #1510
    zsir, végignyomtam :D jo kis game volt!! vhonnan belehet szerezni a zenéit??
  • zaki
    #1509
    akkó passz... nyomj be 1 képet, hogy tudjam, hogy legalább azon a helyen vagy amit én elképzelek, és akkor lehet hogy tudok segíteni
  • Shep
    #1508
    hát de hogy mert ha gyorsan nyomogatom akkor is leesik, ha meg nyomvatartom az ugrást akkor is
  • zaki
    #1507
    asszem a két fal között kell felugrálni
  • Shep
    #1506
    Srácok még az első pályán, bejutottam a terembe ahol az idő tőrje van, de hogy lehet felvenni? nekem nem sikerült és elindultam a szemben lévő járaton ahol csapdák vannak aztán nmi oszlop ugrálgatás után eljutottam egy nagy melszoborig, emire nem tudok feljutni, mert ugyan kiírja, hogy fussak fel a falra majd utánna ugorjak el a faltól, de hát mibe kapaszkodjon meg a figura, szóval a lényeg hogy mindíg leesek.
  • zaki
    #1505
    1ébként az a legcoolabb rész, ami ezután jön :)
  • zaki
    #1504
    nincs mit :)
  • BlackShadow
    #1503
    köszi megint :D
  • zaki
    #1502
  • BlackShadow
    #1501
    nem tudna vki segíteni ? :\ #1499
  • zsotesz
    #1500
    gondoltam egyébként hogy tudod csak jobb válasz nem jutott eszembe, a történet miatt ilyen szörnyek kellettek. Persze sokszor engem is idegesítettek de egyszer úgyis a végére lehet jutni. És a harc is egy kicsit egyedibb mint általában. Azért remélem végig viszed, ha másért nem akkor a logikai feladatok miatt.
  • BlackShadow
    #1499
    na vki segítsen pls, ott tartok h a csaj lenyulta a fegyoimat (a furdos cucc utan) es jonnek szornyek, nos fegyo nelkul nemtudtam harcolni ezert elfutottam es iyen fenyes szobaba mentem ahol tukrokkel kene maceralni, az a gondom h hiába szarakodok ott 45 perce nem jöttem rá h h kell bevezetni a fényt abba a rohadt jelbe! vki segítsen pls!
  • zaki
    #1498
    nincs mit csáó
  • zaki
    #1496
    végigjátszást nem nagyon. magyarítást meg minek, mikor nincs mit lefordítani a játékban? :) (ja de, a menüt :P) mondjuk ez egy nagy hiba volt a készítőktől, hogy a feliratozás lemaradt, mint a borravaló
  • zaki
    #1494
    nincs mit
  • zaki
    #1492
    videókártyád szoftvere. nvidia.com-ról letöltheted
  • zaki
    #1490
    esetleg egy driver csere
  • Aquli
    #1487
    zsotesz: természetesen rájottem, hogy ha tőrrel leszurom, akkor nem kel fel, de termelődik helyette uj, amig mindet le nem verem vagy 4-5szor. Nekem emberi ellenfelek jobban bejottek volna.
  • Kurty
    #1486
    Mostmár már jó AMD 2000+ ről 2400+-re húzás miatt lépett ki :D csá!!
  • zaki
    #1485
    nekem is az van, ne mis volt gond vele. úgy értem nagyon szépen ment rajta a játék, hála az istennek
  • zsotesz
    #1484
    Szerintem driver probléma lehet. Én a 45.23-as detonátor drivert használom, avval jó volt. Bár nekem Geforce 3 Ti 200-am van.
  • steweee
    #1482
    :))), csak röviden, tömören.ok, akkor kipróbálom
  • zaki
    #1481
    JÓ. érdemes :)
  • steweee
    #1480
    lehet hogy láma a kérdés, de 2 hónapig nem volt netem. JÓ? a screenshotokat nézve igen, de milyen maga a játék?érdemes letölteni?
  • Kurty
    #1479
    Már 21%-nál vagyok, amúgy tök sirály a játék minden jó lenne ha nem lépne ki 5 percenként! Geforce Fx 5200 v.kártyám van és ez lehet a gond? valami patch nincs hozzá? én nenűm találtam! thx csá!
  • Cat #1478
    vmiért már az első mentési lehetőség után lefagy, 2%nál, de ugylátom itt mindenkinek megy tökéletesen
    holnap még megnézem mégegyszer hogy csontra fagy e, aztán törlöm
    a leginkább idegesítő, hogy az ugyanilyen ubisoft játékot (Beyond Good and Evil), ugyanezzel a konfiggal bármiféle probléma nélkül végignyomtam :I
  • zaki
    #1477
    nincs mit!
  • BlackShadow
    #1476
    ok majd holnap megpróbálom! köszi!
  • zaki
    #1475
    hi! mindig oda menj be, ahol a csobogást hallod!
  • BlackShadow
    #1474
    hali! elakadtam azon a részen mikor a csajszival egy sötét kriptában vagyunk majd ő eltünik én egy naon hosszú lépcsőn lemegyek majd egy terembe érek 6-7 ajtóféleséggel és ha belemegyek visszateleportál oda ahonnan jöttem, a terem közepén egy arany csaj szobor van! help pls!
  • zaki
    #1473
    hát igen, a kameraállás ill. mozgás. az volt, ami néha felidegesített