2788
  • Terminátor14
    #1089
    hy!Valaki segítsen!elakadtam az nagyon az elején amikor berobban a fal és megölök 4 embert és a teremben két ajto van de zárva vannak!mit kell csinálni,előre is köszi!!!!
  • PhantomW
    #1088
    itt mit kell csinálni?
  • [Walaki]D`Lair
    #1086
    Na...hajnali 1 fele befejeztem....

    Tök szomorú a vége...:-/
  • Valen
    #1085
    Kösz, de próbáltam a 140x-i próbálkozás alatt vagy 15x, de mindig leesik, mert nem ugrik el a kör alakú toronnyal szemközti falról vissza
  • [Walaki]D`Lair
    #1082
    43%...:D

    Na megyek is vissza...:D
  • Valen
    #1081
    HELP !!!!

    91-2% nál járok, ott amikor a toronyba kell újra feljutni.

    Mentési pont a torony kapuja elött van, onnan fel kell menni 1 szintet, majd balra elpálya végéig (épület felé nézve), majd felugrálni, majd jobbra át a túloldalra a pályának, aztán megint felugrálni, s onnan átmenni megint balra a túloldralra, ahonnan valahogy le kéne menni a sárga kapcsolóhoz+ajtóhoz, de nem tudom hogy kell! Leugrálni nem lehet, mert mindig meghal, leesésnél szintén kipurcan.
    Már vagy 140x kezdtem újra a mentéstől, s kezdek ideges lenni.
  • csum666
    #1080
    zaki nba 2004????
  • zaki
    #1079
    sztem is :)
  • csum666
    #1078
    Sztem nagyon jó ez a játék!!
  • mocza
    #1077
    Köszönöm Zaki és Barret.

    Mindkét gamét +néztem és nekem az Indy jobban bejön, így el is kezdtem.
    HA van még javaslat azt örömmel fogadom.

    Köszi +1szer

    Mocza
  • zsotesz
    #1076
    Először is a katonákkal nem kell foglalkozni, -bár gondolom erre te is rájöttél- tehát irány a tükrös terem. A megoldást #873-asban találod.
  • zaki
    #1074
    nézd + ezt
  • barret
    #1073
    BEYOND GOOD&EVIL NEM EGY P.O.P,de még ennél is jobb!!!
  • mocza
    #1072
    Hello Mindenkinek!

    Kellemes Karácsonyt.

    Félig OFF leszek.
    Most nyomtam végig ezt a gamét és kellene valami hasonló játék itt az ünnepek táján.
    Tudna valami valamit javasolni, ami hasonlóan jó és színvonalas mint PoP Sands of Time volt.
    Bocsi az OFF-ért
    A válaszokat előre is köszi
    Mocza
  • FH ToMmY
    #1071
  • PhantomW
    #1070
    Itt nem tok továbbmeni tudna valaki segíteni?
  • Shaman
    #1069
    nm
  • nutiform
    #1067
    Valaki ossza már meg velem hogy a túróba lehet bekalibrálni a gamepadot.Logitech Rumblepadom van.Köszi
  • Shaman
    #1066
    Egyébként anno ott én is elakadtam,mert mindenképp azt eröltettem,hogy abban a hengerben lejussak valahogy,mert a visionban egy hengert mutatott. Aztán végül rájöttem,hogy nem ezt a hengert mutatta,s akkor próbáltam a henger másik külsö oldalán leugrálni,és sikerült.
  • Shaman
    #1065
    Próbáld megt visszavenni a húzást és/vagy felrakni másik VGA drivert. Majd valaki beírja melyik nvidiával megy.Én nem tom,mert nekem ATI-m van.
  • Shaman
    #1064
    Kör alakú hengernek átmész a másik oldalára,ahol van egy repedés,pont azért hogy kapaszkodva odeférj. Természetesen a külsö oldalon kell lenni.s ekkor elrugaszkodsz hátra,s a falról-falra ugrás technikával szépen haladsz ezúttal lefelé. A játékban általában ezzel a technikával felfelé kell menni,de itt kivételesen lefele.
  • csum666
    #1061
    micrsoft outlook must be run prior to install xdcv ez mit jelent????????? nagyon fontos
  • Shaman
    #1059
    Hát erre azt tudom mondani,ha én veszek bármit,
    1 azért elötte lecsekkolom,hogy ne gagyit veszek. Minimum 1-2 cikk róla,illetve tesztek.
    2. Nem engedem,hogy bárki vegyen nekem,max ha ideadja a pénzt,s én veszem meg magamnak,vagy megmondom mit vegyen.
    3. Darabonként fejlesztésre nem tudok mit mondani (én eleve nem vettem volna régebben sem ilyet,még ha darabonként fejlesztek

    De mivel az emberek nem egyformák a fentebb leírtak csak rám vonatkoznak,szal végül is igazad lehet.
    Egyébként ez teljesen OFFtopic szal zárjuk a témát.
  • dikki*yysw
    #1058
    Vagy nem ért hozzá, vagy kapta, vagy darabonként fejleszti a gépét és a vidkarit még nem tudta lecserélni. Na.
  • Shaman
    #1057
    Egyébként én ezt sose értettem,hogy ha az embereknek van egy jó/normális gépe,elég memória,stb. akkor miért egy ultrafos semmrie sem jó gef 4 mx-et vesznek bele? vagy nem értenek hozzá,s látják,hogy gef 4,s úgy érzik,hogy az már baromi jó,vagy mi?
  • zaki
    #1056
    az az idővisszatekerés sztem amire te gondolsz :)
  • Terminátor14
    #1055
    a readme-ben ott van, hogy nem jók neki az MX-ek!
  • Kurty
    #1054
    Amúgy két ünnep között lesz egy ATI 9600-osom! :)
  • peat0
    #1053
    Sokan írtatok problémáról,hogy neroval lett kiírva. No én a gépről raktam fel daemon tools-al,100%-nál rinyált,ha ok-akor letörölte. Fogtam magam újra felraktam,100% rinya szöveg-reset benyom. Most megy a játék,sőt asszem crackelni is elfelejtettem :) ,de megy :-)
    A játékban megmondanátok mi értelme annak az r-betűnek amikor fel van töltve a kis kéken világító tör? Valami időt lassít,de mozogni meg kardozni sem tudok,akkor mire jó?
    Boldog Karácsonyt!
  • dikki*yysw
    #1052
    Ezeket nem lehet pótolni semmivel, ha van fenn rendes driver és nem megy akkor semmilyen patch/javítás nem fogja megcsinálni.
    Jövő karácsonyra kérj vidkarit ;)
  • Kurty
    #1051
    Ja amúgy a gépem: AMD 2200+, 256DDR HyperX RAM,GeForce 4 Mx440
  • Kurty
    #1050
    Egy nagyon szar GeForce4/MX440-em van 128MBrammal és nem jó a game mert pixel+vertex shader+4texture nincs, van valami javítás amivel esetleg jó? Vagy valami módosítással nem lesz jó?
  • Seth
    #1049
    A PS2-es verzióban megkapod a végigjátszás után a Prince 1-2-t, ez a PC-s verzióbol kimaradt. Kár....mondjuk nem annyira :)
  • dikki*yysw
    #1048
    VÁááááááá mekkora játék!
    Az egy volt talán a 2. pc-s játékom, baromi sokat nyúztam de nem szerettem. Ez a kamerakezeléstől eltekintve KURVANAGY!
  • Davidsned
    #1047
    Köszi! Megpróbálom...
  • Malakai
    #1046
    Oda menj be, amelyik hely előtt hallod a vízcsobogást! Akkor jó, ha nem az első bejáraton jön ki újra.
  • Davidsned
    #1045
    Na már megin' láma vagyok és nem t'om mit kell csinálni ebben a teremben. A csaj mindja hogy itt vagyok, de én nem tudok semerre sem menni, mert mindig visszajövök ugyanide. Pls help...
    [IMG][/IMG]
  • [HUN]PAStheLoD
    #1044
    még 60%nál se vagyok..
  • zaki
    #1043
    :)))
  • [HUN]PAStheLoD
    #1042
    nembaj mire végigjáccom addigra már kiadják :)