2788
  • DONGUBA
    #1289
    Baratom engem nagyon is erdekel.Csak azt honnan toltom le?
    Ja es hogy muxik?Mit kell csinalni?
  • GRADUAL
    #1288
    Valaki segítsen, légyszi!
    21%-nál "Climbing the Tower" nem sikerül a falról visszaugorva elkapni a fentebbi rudat.
    Mindíg a kettő között átugrik és irány a feneketlen mélység.
    Nagyon megköszönném, ha vki pontosan leírná, melyik gombot kell megnyomni és mikor, hogy végre elkapja a rudat.

    Thx
  • raal
    #1287
    Neocitran ez egyszerű. Az nem kitüremkedés, hanem bemélyedés. Egyszerűen csak csipaszkodj le és át tudsz mászni a bemélyedésre, onnan le, kinyír bogár és mindenki happy. Ennyi
  • DONGUBA
    #1286
    Ja es hogy muxik?Mit kell csinalni?
  • DONGUBA
    #1285
    Baratom engem nagyon is erdekel.Csak azt honnan toltom le?
  • Christian
    #1284
    Hát de akkor miért herceg? akkor ő egy csöves nem, nincs vára:DD és az apjának sincs? vagy miva? de a végén mikor megöltem a varázslót, ott sokkal kisebb volt aza vár...?????
  • Neocitran
    #1283
    egy teremben vagyok lent középen egy ágy.és nem tudok lejutni mert mindíg leesik.átugrálok az oszlopokon majd két bogarat megölök átugrom majd ujra felköveken.forgok két rúdon át egy párkányra megint egy pár rúd majd egy kis kitüremkedés.Hogyan tovább??????????
    nincs valahol végigjátszás az ilyen esetekre????
    [email protected]
  • Malakai
    #1282
    PC-n nincs is akkora szükség rá, mivel az első két rész már abandoneware, vagyis nagyjából ingyenes. :)
    Itt egy site, ahonnan letölthető mindkettő:
    http://www.abandonia.com/
  • yal
    #1280
    A jatek az osszes kartyan elfut amin van pixel shader. MX-eken koztudottan nincs ezert nem tudsz vele jatszani
  • DONGUBA
    #1279
    Fasza akko nemtom tudok-e jaccani.
  • Davidka
    #1277
    Én asszem régen olyasmit hallottam, hogy minden GeForce-szal megy, kivéve az MX :(
  • elmozo
    #1276
    Pedig vissza kell ugrani a kötélre. Ne add fel, gyakorlat teszi a mestert!
  • DONGUBA
    #1275
    HOGY bassza meg a budos isten nyila.
    Meg mindig nem megyí a game.
    Az atvezeto kepek jok csak maga a jatek amikor jatszani kellene fele kep feher meg mindenfele szar szinekben jaccik.VALAKI SEGITSEN MAR MERT MAR KIVAGYOK.
    GEFORCE MX-460-am van es mar leszedtem azt a drivert de azzal se megy.
  • Ramires
    #1274
    Tudna valaki segíteni? Beléptem egy terembe, ahol csak egy kötél van középen, padló nincs, csak dárdák, és szemben, és bal oldalt egy gomb..gondolom a kötélen hibálózva kell megérintenem a gombot, de nem tudom mit, hogyan csináljak..nem tudok visszaugrani a gombról a kötélre!
  • zaki
    #1273
    ja, én is így tudom
  • Davidka
    #1272
    Jah, azt írták, de az csak PS2-n van asszem
  • Davidka
    #1271
    Igen és nem, nem az övé, a hercegnőé.
  • Christian
    #1270
    neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem!!! a gamesdtarba aztirták hogy lehet!!!! biztos leeht!!! a gamesdtarosok aztirták..
  • Seth
    #1269
    Sehogy! A PC-s változatból ez kimaradt. Csak a konzolos verzókban van benne.
  • Christian
    #1268
    ja és hogykell átkapcsolni a 1, és 2. részekre?
  • Christian
    #1267
    Hááháá átvittem:PPPPPPP király! A vége tök kira volt, harcolni kellett a manussal. De most nem értek valamit:
    a végén visszatekeregte az időt, a legelejrée, és mielőtt a gonosz varázsló vmi rosszatt csinálnt volna, megölte?
    és a végén miért ment el a herceg, aza palota nem az övé vagy mi?
  • zaki
    #1266
    elvagy? :P
  • Christian
    #1265
    janem mégse:D
  • Christian
    #1264
    hééé,meghaltam, és mikor ujra akarom csinálni, akkor most a lámpák máshogy állnak, miért??
  • Christian
    #1263
    ja megvan kösz:D
  • Christian
    #1262
    de a lámpákat hogyan kell tologatni? tegyél be egy képet pls:)
  • Christian
    #1261
    ezzaz megvan köszszépen!!!
  • zaki
    #1260
    nincs mit :)
  • Christian
    #1259
    jaaaaa hogy elkell játszani sokszor ok kösz megpróbálom
  • zaki
    #1258
    bazz, elindulsz lassan, és ahol meghallod a csobogást, oda mész be, ezt el kell játszani 3X asszem, vagy 4X
  • Christian
    #1257
    de hol hallom a csobogást? összevissza hallok má
  • zaki
    #1256
    mindig oda menj be, ahol a csobogást hallod :)
  • Christian
    #1255
    HI ALL!!!!!!!OTT TARTOK HOGY VAN AZA K*B*SZ*TT KÖR TEREM, ÉS AZA K*RV* R*B*NC CSAJ MEG ELMENT A P*CS*B* A LÉPCSŐN, ÉS ITT KIABÁL NEKM, MÁR 3 ÓRÁJA PRÓBÁLOM ÁTVINNI, DE MINDIG UGYANODA JUTOK VISSZA, ELEGEM VAN EBBŐL A PÁLYÁBÓL B*SSZ*M*G ITT VIZHANGZIK A FEJEMBEN HOGY WHERE ARE YOU? IM HERE MÁR TÖK KIVAGYOK IDEGILAK A F*SZ*M KIVAN VALAKI SEGÍTSEN VAGY ÖNGYILKOS LESZEK EZT MÁR NEMBIROM B*SSZ*M*G
  • DONGUBA
    #1251
    Holnap megnezem koszi.
  • zaki
    #1250
    védd + :)
  • grebber
    #1249
    Segítsetek!!!Mit kell csinálni abban a teremben ahol egy csaj van velem nyillal a kezében és sok zombi??
  • zsotesz
    #1248
    Azt a kártyát nem támogatja, a redme.txt file-t olvasd el, abban benne van. Egyébként a #1213 és a #1215 commentek erről szólnak.
  • rezsofiz
    #1247
    Az a verzió nem jó. Közzé is tették valami hivatalos lapon. nekem is ez vót a bajom. a 45.23-as a legjobb...
  • Christian
    #1246
  • zaki
    #1245
    vagy ha van az egereden görgő, akkor azt kell megnyomni.