22902
Battlefield Vietnam
  • Petko
    #1829
    aset uzemeld be, es az megtalalja oket...
    a vietnam hqn ki is van hirezve hogyan kene
  • [Rush]
    #1828
    Valaki jáccik mot valahol?
    IP-t adhatnátok :D
  • Ojoba
    #1827
    és azt hogy tudom akkor megoldani hogy nelegyen benne?
    kirotlom simán?
  • LSC
    #1826
    fáradt lehetsz még:)
  • Al Bundy23
    #1825
    amikor uninstallálnio akarod,a korugye bead egy olyat hoyg mit is akarsz leszedni és ott kivan piálva hogy vietnam game..avgy akámi..na vedd el a pipát onnan :?) nekem iyfg sikerült
  • BurnBaby
    #1824
    registry bejegyzés maradhatott bent.
  • Ojoba
    #1823
    re

    Olyannal találkoztatok már hogy uninstallálni akarjátok a gamet de nemtudjátok?
    Mert nekem most ez jelentkezett, egyszerűen nemlehet:((
    ha siman uj installt aakrok inditani akkor is a battlefied vietnam mellet 0k méret szerepel:(
    Ez miért lehet??

    plz help me

    thx
  • jobb
    #1822
    Kösz!
  • cifuatwork
    #1821
    A Single ugyanolyan, mint a BF42 singlije volt - a multi pályák botokkal. Ha az tetszett, akkor ez is be fog jönni. Szvsz inkább csak gyakorlásra jó, hogy neten már ne kezd el a térképet böngészni, hogy merre is kéne menni...
  • jobb
    #1820
    Hali' Egy rövid kérdés: van-e a játéknak single része, és éremes-e játszani vele?
  • arty
    #1819
    én indulás előtt, ha el nem felejtem mindig nyomok egy F11-et, h mögöttem jön e vki beszálni hajoba, stb :)

    Helibe nem, mert arra tegnap ha 1x felfértem, sokat mondok :D Vezetni meg.. ehh :) Max ha vietkongként loptam egyet :D

    CIFU: jutni itt is jut, nem arrol van szo. Csak itt kisebbek a pályák, esetleg megéri gyalogolni ;)

    És látod, mindenki visz mindent, az h van akinek nem jut, még nem ok arra, h legyintsünk a jármüvekre :) Itt is nagy a szerepük. És DCn is van pálya, ahol kevés a jármü!
  • Frankie
    #1818
    egy kérdés:

    nekem mindenütt szabad tereken, stb jól fut többé-kevésbé a gém. Ellenben ha bemegyek egy épületbe (főleg persze városi mappon) egyszerűen 10 fps-re visszazuhan a cucc..
    P4 1.6, Gef4 Ti 4200 128, 1GB ddr..

    Amúgy meg kevés a map. Ugyanis 3 térkép is 2x van benne. Ergo nettó 10 térkép van.
  • LSC
    #1817
    pedig ez egy ős magyar szokás. Bepattan és elhúz a picsába előtte és utánna jön a rinya hogy jajj ez rámlőtt. Persze hogy rálő hogy kapjon má észbe nem egyedül játszik. Fakk az ilyen degenerált embereknek. A másik jó szokás meg az hogy az amcsik 1.5* többen vannak mert jobbak a fegyvereik (ez kétségtelen).
  • cifuatwork
    #1816
    Szvsz a BFV nem ANNYIRA járműorientált, mint a DC (ahol szinte mindig jut jármű az összes játékosnak), itt gyalogosként is kellemesen lehet alkotni.
    Igaz a járműveknél hasznos lenne, ha a társak bevárnák a többieket (nem túl értelmes lépés, ha egy BTR-ben vannak ketten, mögötte meg rohannak 6-an... ) és nem húznának el a gyíkba rögtön. Mondjuk én ahol játszottam, ott mindig létszámfölény volt az amcsiknál, úgyhogy én is mindig NVA/VC voltam (csak az bánt, hogy egy MiG-et sem vezethettem, offline már egész jól megy - bár azért Lock-Onban még mindig jobban megy)
  • Taptarap
    #1815
    igen az egy lama kérdés
  • Ojoba
    #1814
    Sziasztok

    Mikor kidob a szerver mert a cdkeyt használják eltunik az egérmutató ezt hogy tudom kikuszöbölni?
  • arty
    #1813
    Hm.

    ThomasS31 van ebben is igazság, volt rá példa :D Asszem wake islandon talán ... de akkor kevesen voltunk még. Most azért 15-20 játékosból mindig van 1-1 aki jol repked ezekkel ...

    CIFUWORK: pedig tegnap sajnos egész nap szinte ezt láttam az amcsi oldalon :( Ezért is játszottam többször inkább a vietkongokkal. Reménykedem benne, hogy a sok butuska megunja, és megy farcry/unrealozni :) És csak egy értelmesen játszó mag marad, akikkel FUN lesz tényleg :)

    DC tényleg elég járműorientált, dehát a sima BF nem az ? A Vietnam nem az ? :)






  • SinClaiR
    #1812
    Naja egy kezdő pilóta elég érdekesen használná a helit földi egységek szállításához, ha olyan lenne az irányítása mint DC ben... De DC powa. :)
  • ThomasS31
    #1811
    A heli irányításhoz meg annyit, hogy sztem még mindig jobb így mint ami DC-ben van... mert mivan akkor ha épp nincs egyetlen "ACE" sem benn... akkor egy helire építő (pl szigetes) pályán "állna" a game és mégnagyobb lamerkedés menne... a másik oldal meg unatkozna... :D
  • ThomasS31
    #1810
    Érdekes... nálam viszont néha beszaggat 9800 Pro-n is... főleg mikor sokan vannak vagy 5 repkedő van a levegőben meg ilyesmi... :) ...bár CPU limitem is lehet...

    De sztem tuti van "performace bug" is a game kódjában...

    Ez leszámítva én nem csalódtam a gameban, nagyon hangulatos lett minden téren... ;)
  • peter31
    #1809
    hi!

    Nekem remekül megy az ati kártyámon amni alapjáraton ketyeg 9800 pro.
    A helikopter vezetése nekem nem könnyű nem is erőltetem jó nekem utasnak is. Szépen lehet írtani a levegőből a géppuskával.
    Mellesleg a helikopterre várakozó harcosok remek célpontot nyújtanak a reptértől 200 méterre megbújó fűben hasaló, snipernek. :o) Tesztelve.

    Mindent egybevéve nekem tetszik...
  • cifuatwork
    #1808
    Érdekes, mifelénk a 4.3 tökéletesen működik mindenféle kártya alatt (9500, 9600, 9800 széria)...
  • Cobra.
    #1807
    próbáld 3.10-zel
  • Mr Manson
    #1806
    Hy!

    Amugy érdekes a dolog grafikailag!
    Vittem haza Vietnam miatt egy 9600XT-t tesztre. Kártya be, 4.3 driver fel és teszt. 30-40 percenként akkorát fagy mint egy ház.
    Kártya ki MSI-GF4Ti4200/8x be és tökéletesen megy a jaték.

    (Az ATI kárty jó, most teszteltük be!)
  • cifuatwork
    #1805
    1.: Ha a heliknél/repülőgépeknél sorba állnak a játékosok, akkor ne a játékban keresd a hibát! Keress olyan szervert, ahol valóban csapatban játszanak - aki meg olyan láma, hogy harc helyett nekiáll várni a helispawn-on, nos azok meg süsék meg - ha a csapat fele/harmada ilyen, akkor az már régen rossz...
    Amúgy én még az ősidőkben láttam ilyet - akkor a Bf42 esetén a Tigrisért álltak sorba... :)

    2.: A másik fele viszont az, hogy így mindenkinek van esélye normálisan vezetni a repzajt ill. a helit. Ha normális játékos, és éppen elötte van a heli, akkor meg miért ne szálhatna vele? Egy arcade játéknál nem az a szempont, hogy irányíthatattlan legyen a jármű...
    A DC meg nem kellene "etalonnak" felhozni, nekünk is fent volt pár napig, és kegyetlen nagy csalódás volt - mindenki járművekkel rohangált (mivel volt belőlük bőven), ami érthető is, mivel gyalogosok sz@rt sem értek - így meg mi a poén benne?

    Egyébként az irányítás téren van egy nagy szívfájdalmam - nem lehet a helikopter és a repülőgép irányítását különbontani, pedig a repcsit joyal, a helit meg egérrel könnyebb irányítani (nekem) - ezt pl. mi a rákért nem tudták megcsinálni...
  • arty
    #1804
    Nem az a gondom, hogy más is tud repülni... egyáltalán nem ez fáj. Lévén én sem vagyok egy nagy helis, örülök ha pár percig fentmaradok (DCben) :D

    Az a gondom, hogy így mindenki repkedni akar, nézd meg az amcsi bázist, mi van ott... elöl magányosan lődözök, respawn, látom a heli üres felszállópályánál 6-8 (!!!) amcsi várja a helit ... ez a gond. ÉS annak aki tényleg jó pilóta, reménye sem marad h repülhessen ... a sok lámának, akik még ezzel is nehezen maradnak fent, szingliben kéne gyakorolnia, de mivel ezzel is ugy ahogy megy, probálkozik multiban ... ez szerinted FUNPLAY ?

    A másik dolog ezzel: a heli irányitása azért eddig kihívás volt, pár hét után bele lehetett jönni (DC). Sok gyakorlással mesterré válhattál. Itt azt modndd el, mi a kihivás pár hét játék után ?

    Az igaz, hogy azoknak, akik csak lewarezolják, jáccanak vele pár napot/hetet, megunják ok, ez a fun. De a bf1942 nem rájuk épitett, és szerintem a vietnamnak sem azokra kellene ... hanem a kialakult közösségre. És ők szerintem többre vágynak, különben ánríleznének ... (ezzel nem akarom megsérteni az ánríleseket, a 2004 onslaughtját jómagam is játszom (demo))

    A zenék tényleg hihetetlen hangulatosak, annak ellenére hogy a valóságban ki nem állhatom őket, amugy sosem hallgatnék ilyet :)
  • Davidus
    #1803
    Kevenc számaim: H, L, K, G :)
  • Grusi
    #1802
    Ja, mar rajottem ;D koszi
  • Davidus
    #1801
    Nem O hanem Ö
  • Matthewpamer
    #1800
    valaki help!mert holt hülye vagyok ehez.amikor elndítok egy pályát,kiválasztom a fegyvert,az embert,utána mit kell csinálni?
  • Mr Manson
    #1799
    Reggelt!
    NEWS

    AVIABLE NOW! >>[szin]
  • Grusi
    #1798
    Sracok, meg tudna nekem valaki mondani, hogy kapcsolhatom be a zenet a jarmuvekben? Az "O" betut nyomogatom, ami elvileg a song list, de nem tortenik semmi... Vagy csak tankokban erheto el a radio? Koszi
  • Crem
    #1797
    TELJESEN különálló game!:D
  • Crem
    #1796
    Hát...

    Nekem már nincs fent a Bf42, de ha az EA nem hülye akkor csak nem írja fellül a sima BF-et!:)
  • csabawarchief
    #1795
    tehát külön game? mert fennt van a BF. de akkor egész nyugodtan telepithetem mellé egy másik mappába?
  • Crem
    #1794
    Nem kell a Bf42.
  • csabawarchief
    #1793
    Egy lamer kérdés: Ez egy különálló game vagy kiegészítő tehát szükség van az alap battelfield-re? :)
  • Zs0lt1
    #1792
    Köszi azért.
  • Zs0lt1
    #1791
    Jó rájöttem:))
  • Gombocka
    #1790
    bfvhu , mint a többinek