22902
Battlefield Vietnam
  • Borg
    #1749
    Azért végre egy lagmentes szerver megnyugtatott, hogy nem én vagyok a béna ehhez a játékhoz...:)

    Amúgy a FarCry is kijött...
    2004-03-15 PC Game ISOs Farcry (c) Crytek *FINAL* *DVD* *READNFO* 69x50 MB JAGISO 9.0
    De a méretét tekintve egyelőre nem ellenfél a vietnamnak:)) Hetek kérdése...
  • Bandew
    #1748
    A francba! Nekem akad, mint az állat! Mitől?
  • a
    #1747
    ilyen
    és itt lehet kapni
  • dvst2001
    #1746
    Sziasztok! Annyit szeretnék kérdezni h akinek ATI ja van hogy állítja be a vgat a 3d s az Opngl modba. s melyik drivert érdemes használni.

    A gép P4 3.0, 1gb ram. Ati 9600 xt kártya!

    Ha valaki tudna küldeni vmi jó beállítást azt megköszönném!
  • Davidus
    #1745
    Van egy csomo doboz meg hordó:P
  • Lacc
    #1744
    Jól el lehet bújni a zászlótól 2 méteres sugarú körben :DD
  • Davidus
    #1743
    Ja bocs most látom hogy nem is erröl van szó:)

    "nem lehet igy foglalni, h 3 mp es ujra megjelenik akit lelottem ... :)"

    Mikor kinyírod a zászlónál a védőt neked lesz egy kis előnyöd mert addig elbújhatsz.
  • Davidus
    #1742
    Meg nem kötelező oda spawnolni ahol 3 osztag kommandós várja lesben hogy ujjászüless:P
  • Davidus
    #1741
    Mé bf42-ben nem így volt? Dehogynem:P
  • Tikal #1740
    milyen egérpad ez?
  • Yan
    #1739
    jw1 195.56.44.214
    acc3 195.70.51.206
    pass: bfvhu
  • arty
    #1738
    hat, sztem ez igy olyan quakes :) 10-15mp kellene h bunti legyen, amiert meghaltam ...

    nagy unreal szeru irtasok vannak egy foglalaskor :( kiabrandito...
  • LSC
    #1737
    hol nyomja a legtöbb magyar? Összegezné valaki a működő magyar szervereket? THX.
  • a
    #1736
    hát az egérpad majdnem annyi volt mint az egér
  • Tikal #1735
    mi ez a data differs?

    Crackfix-en kivul más megoldás nincs erre a problémára?
  • Freeeee
    #1734
    Mekkora kiralysag a kis robogo:)))
  • Borg
    #1733
    De van benne valami, mert talán a lagot is csökkentené kicsit, ha nem egyszerre 30-an rusholnának mindig, és meglenne a büntetése, ha valakit lelőnek...
  • Lacc
    #1732
    Arty ez fordítva is igaz :)
  • Lacc
    #1731
    Az infra csapdáról még nem hallottam de érdekelne hogy mi az :)

    A mouse sens. nekem sose változik, nem volt vele eddig bajom.

    Medic pedig van a játékban, csak nem minden pályán! Némelyiken (pl. Ho Si Minh) az egyik assault-os cuccban van benne a medpack, mellette gránátvetős M16 van. Ebben a játékban nem olyan hasznosak a medicek szvsz mert a legtöbbször ha elkezdenek lőni meg is halsz.
  • arty
    #1730
    PUB on nem akar vki spawn idot novelni? nem lehet igy foglalni, h 3 mp es ujra megjelenik akit lelottem ... :)
  • antijedi
    #1729
    mx-hez egérpad? minek? :)
  • Kommandant
    #1728
    üdv

    Nem értek veled egyet. Nem úgyműködik hogy nyomkövető azt meghaltál.Hallotál már infra csapdáról?? Amúgy MiG-17 nem a legjobb gép, de 21es azért abban az időben egész jó volt.Az a baj hogy az az összes repülő alul van modellezve.
  • a
    #1727
    jah én is úgy vettem észre ha mig-ek erősebbek (főleg a MIG-21)...
    amúgy csak én hiányolom a medicet a gaméból? (najó annyira nem hiányzik csak furcsa h nincs bennt)...
    és ti is észrevettétek h olyan mintha a játékban folyamatosan változna a mouse sensitivity? mert nekem néha naon szarul mozog az egér és nem hiszem h az én egeremmel van a probléma (Logitech MX310+ iCemat mousepad)
  • arty
    #1726
    kiprobatam, nemmegy :)
  • bazza
    #1725
    Próbáljátok ki!: 62.112.220.184:15567 pass: bfvhu
  • Bandew
    #1724
    Most raktam fel a játékot, és a következő élményeim vannak róla:

    -marha jó zenék
    -jó "hangulat"
    -szép menü
    DE
    -kicsit körülményes a játék beállítása
    -gondoltam indítok egy próba gamet, éskb 20 percenként mozdult meg az egerem, annyira akadt. Normális ez?
  • antijedi
    #1723
    hát isdn bármilyen netes gameban is csak igen döcögősen lehet elég szvsz... :/
  • Pill
    #1722
    HI.
    Meglett a játék föl tudtam menni egyik szervere és megdöbbenten tapasztaltam hogy az ISDN nem elég a szemétnek.
    A BF simán ment 1.1 patch óta. De a Vietnam-ban a minimum pingem az 300.
    Nem lesz jobb ez soha? Nincs valami jó szerver, vagy nem is szerver hiba? Patch kellene? :(
  • Matthewpamer
    #1721
    töltöm a 3.cd-t :)
  • bazza
    #1720
    Nekem is voltak data diff... problámáim!
    Felraktam a crackfixt és megy a magy szerver!
  • bazza
    #1719
    ja-ja!!!
  • I.C.ram
    #1718
    Nem tudok csatlakozni egyik magyar szerverhez sem! Mi lehet a baj? Crackfix fent van. Ingame szerverkeresoben probalom, de nem megy. Punkbuster be van kapcsolva.
  • Borg
    #1717
    Ráadásul olyan kis pcs pályák, amelyiken repülő is van, egy amerikai szinte megfordulni sem tud úgy, hogy ne menjen ki valahol...
  • Borg
    #1716
    Egyértelmű, mert a migek meg gyengék. Golyószóróval is simán le lehet őket 2 lövéssel szedni.
    Csak az ember szart sem ér vele, ha nem tud támadóállásba manőverezni...
  • Lacc
    #1715
    Szerintem meg pont fordítva van, az amcsik csak lőnek egyet a célkövető rakétájukkal, és annyi. Vagy 20x lelőttek így engem miggel.
  • Borg
    #1714
    Na most bent vannak 30-an a JWn, játszhatatlan is lett jól.
    Egyébként nemtom valójában így volt e, de az amerikai repülőket csakúgy aprítják le a migek... kicsit semmilyen balansz nincs, az f4 meg az a7 is lomha szar, fel sem száll velük az ember, már lelövi egy mig.
  • PsychoStarfish
    #1713
    :) a 3.10 van fent. Miért kérjek bocsánatot a szerver admintól? Ma próbáltam először felmenni és egyből ezt kaptam.
  • Cobra.
    #1712
    kérjél bocsánatot a szerver adminjától
    R9500-hoz próbáltad a 3.10-es drivert ?
  • PsychoStarfish
    #1711
    Ok most már megy a dolog. Nah akkor a következő bajom :D Joinolni akarok egy szerverre (magyar) Aztán azt mondja, hogy "banned from the serever". Nah erre mit lépjek?
  • Mr Manson
    #1710
    4.3 legyen