22902
Battlefield Vietnam
  • ghost cb
    #1869
    Én mindig helizek, és (hacsak nem telt meg, vagy nem sürgős a helyzet) mindig körbenézek, hogy jön-e valaki, és kb 5 mp-ig várok. Aki jön, az ugyis elkezd ordibálni, hogy Requesting pick up [F2F1]... Ugyhogy nem én voltam .
  • ubi
    #1868
    most jövök magyar serverről, így kurva szar játszani, 3an 4en állnak a kezdőpontnál, nem csinálnak semmit, egyik leTKzik, nem szól semmit, fele járgányt elviszik egyedül, ja és nem csak magyarok vannak a magyar jelszavas servereken!
  • antijedi
    #1867
    szerencsére nem te vagy az egyetlen aki igy cselekszik, aki meg nem az menyen a francba :)
  • ubi
    #1866
    én szeretek a helivel repülni és megvárok mindenkit, chatbe is beírom, hogy jön-e valaki? mindig fullon van a heli, szal nem értem az olyanokat, akik elrepülnek egyedül, szarnak a többiekre stb!!!ez egy csapatjáték
  • Caponee
    #1865
    Thx
  • Fritz Von...
    #1864
    A grafikai bug megoldása egyelőre: ha ATI kártyád van, kapcsold ki az élsimítást és a textúraszűrést. Akkor nem lesz olyan szép, de megy és nem villog. A patch remélhetőleg orvosolja majd. Azt mondták, hogy az új, 4.3-as Catalyst-tal ez megszűnik, de én még nem tettem fel.
  • Petko
    #1863
    9 es
  • Caponee
    #1862
    Hogyan tudom használni az ejtőernyőmet?? Melyik a default key ?
  • Frankie
    #1861
    thx ;-)
  • Lacc
    #1860
    Hmm ez az autobalance 1 ez nem lenne rossz tényleg :D
  • Grusi
    #1859
    ojoba: keress ra a gepeden minden "vietnam" nevu fajlra, a Windows/prefetch mappában maradt két vagy három fájl, ők a ludasok :) töröld ki őket, es mar rakhatod is fel ujra
  • antijedi
    #1858
    jah az volt, bár azért elmegy... :)
    amugy azzal már tényleg kéne valamit csinálni hogy ne legyen iylen egyenlőtlen a game mindig, nem értem mért nem lehet autobalance-t bekapcsolni... :/
  • Lacc
    #1857
    Elhiszem :)
  • magus
    #1856
    fu most vmi varosos palya megy. Kegyetlen fos.
  • antijedi
    #1855
    énis ezt vettem észre..., őszintén szolva bf42ben anno sokkal több paraszt volt mint amenyit eddig bfv-ben láttam (még akkro is ha vannak átfedések a játékosaik között, ezt vegyük ugy hogy a maygarok si fejlődőképesek :P)
  • Davidus
    #1854
    "de a tarsam eszrevett es visszajott ertem"

    Az tuti én voltam :P
  • Bercy #1853
    a normalisabja mindig megvarja a tarsit. csak 1-2 olyan bunko van a kepes a chinook helikopterbe beugrani es latja h 4en futunk feleje folszal, balfaszkodik 1 sort majd lezuhan :S de a tobbseg megvarja a tarsakat. tnap fordult elo velem 1 olyan eset h tars beszallt kis hajoba en meg futottam h beszallok en is, latom h indul ugyhogy a dokk szelerol vetodtem 1et de nem ertem el a hajot es a vizbe csobbantam, de a tarsam eszrevett es visszajott ertem
  • LSC
    #1852
    már van hozzá kettő vagy csak kinézel belőle hármat? Egyébként igazad van rengeteg a bug benne.
  • pluhi
    #1851
    Hi!
    Kira progi, már az installnál szarakszik, aztán annyit tölt, mint anno az Amigám. A grafika bugzik (villog a hud egy része, meg a fegyver). Uninstallálni nem lehet, nekem kell turkálni a registryben. Asszem megvárom a harmadik patchet.
  • Lacc
    #1850
    Annak én nagyon tudok örülni ha valaki megvár engem, vagy segít, esetleg felvesz útközben vagy hasonlók :) És szerencsére nem is olyan ritkák az ilyenek publicon se.
  • antijedi
    #1849
    volt amikor volt fent de msot perpill nincs, a tüzfal hiányától meg nem hiszem hogy fagyna a bfv... :)
  • Yan
    #1848
    akkor rakjál fel 1-et /ne csomót/
    ;)
  • antijedi
    #1847
    nekem is szokott fagyni néha pedig nicns is fent msot tüzfal, na erre rakj csomot... :)
  • antijedi
    #1846
    szeritnem nem érdemes általánositani, vannak bunkók és midig is lesznek de én már nem egyszer kellemesen csalodtam és volt hogy még azt is megvárta gyerek hogy minden hely elkeljen nem csak azt hogy egy ember beugorjon... :)
  • LSC
    #1845
    nem jelzett a tűzfal hogy bármi is akarna menni de megpróbálom thx.
  • LSC
    #1844
    én helihez oda sem megyek de hogy egy nyomrult jeep-el el kell húzni mintha valami érdeke lenne belőle. Anno BF-nél külföldön nem tapasztaltam ezt.
  • antijedi
    #1843
    de azért vanak mapok ahol muszály várni rá mert máshogy nem jucc át a másik szigetre :PPP
    amugy én pl majdnem mindig viet vagyok mert odarak a gép, még alig láttam valamit amcsi oldalbol mégse állok át hogy felboruljon az amugysem létező balance... :/
  • LSC
    #1842
    hogyan? Nekem egy szervert sem mutat:(
  • Lacc
    #1841
    Ez a game tényleg nem annyira járműorientált mint a DC, szerencsére. Sőt, itt pl. egy tankkal alig tudsz valamit kezdeni, ha a sok kis pics@ gyalogos beveszi magát a kiserdőbe, és onnan lő a tankra mindenféle jót (pláne az alu-tankra, annak elég 2-3 gáránát is úgy láttam).

    A helivel pedig még tényleg az a helyzet, mint ami a BF körökben volt tapasztalható az elején a reptéren. Mindnki helire vár, de ahogy elnéztem, csak az amcsik (ami érthető is). Ezzel nem csak az a baj, hogy a csapat fele nem a fronton van, hanem vár a helire, hogy aztán 5 perc után belezúgjon a fák közé valami lámer kezében, hanem az is, hogy ez is +1 ok arra, hogy valaki inkább amcsinak álljon (no balance). Remélem azért ez ki fog forrani később, mert ahogy előttem is írtak, aki tényleg tudna vezetni ilyen dolgokat jól, az jut a legkevesebbszer hozzá az adott géphez.
  • ricsi1
    #1840
    hel!
    honnét lehet ltölteni?(én cak fizis oldalakról tudok.
  • Gabe18
    #1839
    Csak nehogy azt hidd...
    Én szombat óta össze-vissza próbálgatom külföldi szervereken is hogy hova enged be,hol tudok játszani,hol jó ping stb...
    Külföldi játékosok részéről egy az egyben ugyanez a hozzáállás.
    Ember beugrik helibe,mindent otthagyva emelkedik,lentről meg a SAJÁT társai lövik rakétavetővel,meg mindennel amivel érik hogy ugyan áljon már meg.Én meg állok bambán hogy akkor most mi van...
    Most döntsd el kinek van igaza.Az rohadék mer elment,vagy a másik mer a sajátját lövi?
    De az sem jobb amikor ember beszáll a helibe,felvesz meg jópár embert,aztán a felszállás után 5-6 másodpercel derül ki hogy ő ugyan nem tudja ezt rendessen vezetni,igy az egész hősi egység pillanatokon belül lángoló roncshalmaz lesz a közeli hegyoldalban.Modhatjuk,azért megpróbálta...
    Mivel tudom magamról hogy a légi járművekkel még igencsak hadilábon állok,ezért én pl max utasnak szállok be.Majd ha offline kicsit begyakoroltam,akkor repkedek,nem pedig 4-5 társammal zuhanok le másodpercenként.
    Szóval ilyen emberek mindenfelé vannak.
  • insp
    #1838
    Olyankor valami blanksreen.exe (vagy hasonló, nem emlékszem pontosan; BFVietnam része, nem vírus) fut. Azt engedd ki a tűzfalon és nem fagy.
  • Coco
    #1837
    nem, nekem is ezt csinálja...
    antijedi segitett belőni at ASE-t ( ):D azzal már nekem teljesen jól megy
  • LSC
    #1836
    Olyan gyönyörűen ki tud fagyni az egész rendszer amikor rányomok a multiplayer menüre a zene meg csak szól vidáman. Másnál is van ez vagy csak engem szórakoztat ezzel?
  • Mike
    #1835
    1 kérdés

    nekem a legfontosabb, mert ez izgat ugazából:

    van ebben LAN-os multi botokkal?
  • Mike
    #1834
    qrvára nem fogok egy játékra 38e-t költeni
    erről már volt szó a bf-ben szal nem akarok ebből flémet, de mindig idegrángást kapok amikor a warezosokat ócsárolják!
  • Ojoba
    #1833
    Hi

    regedit bolkotorltem a bf vietnamot(ea games és electronic arts)
    de ha ujraakarom telepiteni akkor kivállasztom hogy mit telepitsem de a méret 30 mega osszvissz:((
    Most mit lehet tenni hogy ujbol feltudjam telepiteni?

    help plz
  • Crem
    #1832




    Windows XP/2000

    Version: 56.64
    Release Date: March 15, 2004

  • LSC
    #1831
    1 nem sok az ase annyit nem talál nekem és ki vannak kapcsolva a szűrők.
  • [Rush]
    #1830
    köci