22902
Battlefield Vietnam
  • PsychoStarfish
    #1709
    köszi. És valakinek ötlete arra, hogy ha játék közben ESC-et nyomok akkor miért kapok fekete képernyőt? Alt+Tab után bejön a menü.
  • Davidus
    #1708
    Ja és még annyit hogy csak a lámák használnak az MP60-at:)
  • Davidus
    #1707
    Bazze az elöbb egy körön belül 4x tékáztak le! Csak ennyit akartam mondani:P
  • sz4bee
    #1706
    kevesebb botal meg szar mert a nagy palyak miattt egyedul ereznem magam
  • Lacc
    #1705
    Én mindig arra törekszem, hogy minél nagyobb fokú csapatjáték legyen, mert nagyon meg tudja dobni a játék élvezetét. És az a tapasztalat hogy az így publicon összekovácsolódott kissebb bandák adják egy későbbi klán magját.
  • Corey
    #1704
    ilyen nekem is volt, a fan adja be a törülközőt, vagy a táp.. vag túl közel van a géped egy forró/meleg radiátorhoz
  • Forrest Tomee
    #1703
    Kapcsold alkalmazásvezéreltre az AA+AF-et. Akkor megszűnnek a 'hangyák' 90%-ban.
  • antijedi
    #1702
    de iylen nekem is volt, egyszer, azóta se jöttem rá mitől :)
  • antijedi
    #1701
    nem tom, én meg pont azt tapasztaltam hogy néha több csapatjáékot vágnak le számomra ismeretlen klántalan emberek, amilyet bf42ben publicon klánosoktol se láttam soha... :P
  • sz4bee
    #1700
    hi! masnak is volt olyan hogy elsotetult a kep vagy csak a kep fagyott le a jatek még kozbe ment?nincs valami pöecs??
  • bazza
    #1699
    Nekem azt mondtáf, hogy a bioszba be kell állítani a hőfokszabályzót...Cak azt nem monták hol...
  • PsychoStarfish
    #1698
    Htá basszus. Ezt már nem hiszem el. Most vagy kifagy, vagy szar a kép, vagy olyan, hogy néha fura akármik jelennek meg a képen (nincs túlhúzva a kártya.) 4.2 Catalyst, R9500
  • Crem
    #1697
    Ugyan ezt csinálta nekem is anno...
  • Crem
    #1696
    Ki kell cserélni a tápot...
  • bazza
    #1695
    Néhány játéknál, mint ez is néha csak simán játék közbe újraindul a gépem nem tudja valaki megmondani, hogy miért? És hogy lehet beállítani, hogy ne tegye?
  • PsychoStarfish
    #1694
    Ehh na fasza most meg ki is fagy a gép már ehh.
  • PsychoStarfish
    #1693
    Igen. Mindjárt majd csinálok egy screen-t róla.
  • Tikal #1692
    jok a zenék :D
  • Lacc
    #1691
    Hopp tényleg akkor -n :)
  • Corey
    #1690
    nem Corney, simán csak Corey;) Amúgy télleg ottvan a fíling, csak még a helcsivezetésbe bele kell jönnöm, szegény Scythe tudja miért..:P
  • guardian hero
    #1689
    Ezt már próbáltad?:

    C:\Program Files\EA GAMES\Battlefield Vietnam\Mods\BfVietnam\settings\VideoDefault.con

    Itt a renderer.allowAllRefreshRates 1 legyen
  • PsychoStarfish
    #1688
    Jó neked Csak nekem Ati kártyám van. Ehh
  • guardian hero
    #1687
    Igen. Ezzel kezdtem. De ettől nem lett jobb a helyzet...
  • Lacc
    #1686
    Szerintem meg épp az a helyzet, hogy sokkal kevesebb ólom kell egy emberbe a bf-hez képest. Végülis nem is baj, nekem tetszik hogy nem kell fél tárat belerakni egy manusba, hanem elég neki 3-4 lövés. Ha te úgy láttad hogy pont a tarkójába ment 5 golyó akkor:
    a.Rosszul láttad :P
    b.Lag vót.

    A snipert pedig használja az aki tudja, nekem a bf-be se ment, itt se nagyon, nem is erőltetem. Ismerek olyat viszont aki a pálya végéről lelő engem távcsövessel én meg csak nézek.

    Az usa oldalon tényleg mindig többen vannak szinte. És éppen ezért vagyok szinte mindig vietkong, de meccs közepe fele azért be szokott állni az egyensúly. Néha azért maradok amcsi mert már elegem van hogy én mindig átállok de más meg alig (kinek nem inge...).
  • guardian hero
    #1685
    Nálam hasonló volt, de miután feltettem az első CD-n levő Geforce drivert megoldódott.
  • a
    #1684
    ja meg kevés a ticket sztem nekem mondjuk nem egy csúcsgépem van és a kapcsolatom is csak ADSL de mire belépek már kb 65-50 az állás (mert ugye 100 a kezdőticket), sztem simán fel lehetne venni legalább 150re h ne 5 percig tartson... most az ACC serverről beszéltem főleg...
  • a
    #1683
    ja és nemtomm hogy miért áll mind1ik láma az Amcsi oldalra mert mindig 2x annyian vannak (bár így is nyerünk ), és néha én is szeretnék USA oldalon harcolni de nem lehet mert akkor 20x annyan lennének
  • a
    #1682
    amúgy sztem lehet h ez az FPS nem a közelharcra lett kihegyezve (bár vietnámi dzsungelharcnak annak kéne lennie) de sztem itt sokkal nehezebb lelőni egy embert mint mondjuk CoD-ban vagy CSében, mert elég lol h 5 töltényt rápötyögtetek az ellenfél tarkójára és nem hal meg... viszont ha véletlen egy töltényem is eltalálja az egyik csapattársamat az rögtön meghal...meg szerintem a sniperkedés is nehezebb lett mint a sima BF-ben ... itt egszerűen lehetetlen mozgó embert lelőni távcsövessel
  • bazza
    #1681
    ja-ja tényleg :/
    Proba oszt cserösznye!!!
  • Lacc
    #1680
    Most az egyik serveren Corney barátunkkal irottuk a vietkongokat rendesen helikopterekkel, és így hosszabb tesztelés után azt mondom, hogy tényleg nem rossz így se, bár sokkal kevesebb skill kell hozzá. De jó feeling :)

    A másik meg, hogy az alap vietkong tank, az a kétcsövű dög ami úgy lő mint az AntiAir gunok, az most milyen tank is? Anti-air vagy anti-tank, vagy anti-gyalogos? Mert szerintem mindhárom téren nagyon piha, alig lehet használni valamire, iszonyú pontatlan, lassú és még sorolhatnám. Vagy én vagyok ehhez az alma?
  • Blasta
    #1679
    [HOMLOKÁR CSAP EGY KIBASZOTT NAGYOT] :-D
  • Blasta
    #1678
    Légitámogatást (távcsővel) akkor lehet kérni, ha AKTÍV célpontra "klikkelsz rá".
    Tehát az üres semmire asszem nem dobnak le semmilyen bombát, viszont a tankok, bunkerek bennevannak...
  • Lacc
    #1677
    DC = Desert Combat, egy BF mod.
  • Blasta
    #1676
    Sráécok, mi a tököm az a DC?
    Esküszöm, szoktam vágni a PC-s játékokat, de ez nem ugrik be mi lehet :-DDDD
    (tuti nagyot fogok a homlokomra ütni, mert nem ugrott be :-DDDD)
  • bazza
    #1675
    Hát ezt nem értem...Az ágyúb ott ült a csapttársam singlibe és hoába kattintgatok a távcsővel nem lőtt pedig mellette voltam!!!!!!!!! Tudja valaki normálisan kezelni a tüzérséget!
  • PsychoStarfish
    #1674
    Még egy láma kérdés, mert tuti volt már. Miért van az, hogy a csávingerem keze úgy néz ki mintha hangyák szaladgálnának rajta? Ez milyen probléma? AA vagy mi? sámbádí help :)
  • lwb
    #1673
    lol. ennyire azé nem vagyok láma. :) beállítottam, hogy "s"-re emelkedjen "w"-re meg süllyedjen.
  • Bercy #1672
    nem tudjatok h mi a megoldas a data differ problemara?
    foltettem a crackfix-et de nem jo :(
    a bfv hun hq-n azt irjak h az indito filmet kell kicserelni :S
  • Vez
    #1671
    A billentyűn nem úgy van hogy a "fel" gombra lebólintja az orrát? Mert ugye ha a joy-t is felnyomod akkor lefelé megy :)
  • lwb
    #1670
    de elvileg kéne mennie billentyűről is, nem? régi szar joyjom van ... kéne vennem egy újat, tudom.