22902
Battlefield Vietnam
  • misaab@a
    #1629
    Köszi ! Ez volt a megoldás...
  • Szabyka
    #1628
    Xp ...
  • Eisenhower
    #1627
    na akinek szaggat a gamma az az audio beállitásoknál vegye le a channels számát 32-re!!!! és akkor jo lesz^.^
  • Al Bundy23
    #1626
    te mond, a gépet azért be tudod kapcsolni egyedül? már bocs de ezek tényleg nagyon láma kérdések...
  • lwb
    #1625
    hát a botok számát. :D
  • Smuggler
    #1624
    Nekem is ugyanazok a ptoblémáim mint neked
  • bazza
    #1623
    A botok száma mit jelöl?
  • bazza
    #1622
    Amúgy szerintem az amcsi oldal a király!
    Bár kipróbáltam mindkettőt, én több csapdára vártam a vc oldalon. Azt tudja valaki, hogy mi az a "reinforce" parancs, mer hiába nyomom nem csinál semmit!
    A kedvenc parancsom a "follow me", gyakran 10 ember kezd el követni és úgy irtunk!!!
    És elmagyarázná valaki, hogy lehet használni a távcsövet, mer már rázumolok az ellenre, és nyomom a tűzgombot, de nem jön a tüzérség! miért?
  • SarkanyfuaRUSH
    #1621
    Ja, üdv neked is Winters! :)

    Rég is voltam, most a BF:Vietnam miatt egy kicsit visszatértem.

    Ti hogysmint? CB klán durván megy?

  • Forrest Tomee
    #1620
    De én nem azért adtam ki egy valag pénzt egy szaros nyáklapra, hogy low-ban játszam.
    Hány bottal próbáltad? Még nem láttam olyan beírást, hogy 32-vel faszán menne.
  • Davidus
    #1619
    C:\Program Files\EA GAMES\Battlefield Vietnam\Mods\BfVietnam\settings\VideoDefault.con

    Itt a renderer.allowAllRefreshRates 1 legyen
  • guardian hero
    #1618
    Ha Geforce kártyád van próbáld meg felrakni az első CD-n található drivert.
  • bazza
    #1617
    Figyu! Nekem 256MB-m van és Single Player-ben tökéletesen fut, igaz "low" beállítás alatt, de így is király a grafikája...
  • misaab@a
    #1616
    Ha felrakom a a CDn lévő cracket és utána a crackfixet indításkor elszáll a Vietnam.exe :(
    Ötlet ?
  • guardian hero
    #1615
    Pont erről van szó, hogy az a crackfix nem működik nálam! Hiába rakom föl, ugyanúgy Data Differs. Ahogy láttam, másnak is volt ilyen, nem tudom, nekik sikerült-e megoldani...
  • lwb
    #1614
    én ezt a kettőt szoktam látni:

    195.56.44.214

    195.70.51.206

    pass mind2höz: bfvhu
  • Forrest Tomee
    #1613
    Szóval utána olvastam, hogy mi a vélemény külföldön a játékról, mivel úgy érzem, hogy több embernél is(akiknek nincs rossz gépük) szaggat. Nálam is. Nem tudom elhinni, hogy az 512Ram ennyire nem elég neki.
    Akik eddig írtak azoknál is az jött le, hogy biza ez szarul van megcsinálva, mert szaggat mint állat sokszor, pedig nehogy már egy 9800Pro kártyán ne lehessen normálisan játszani.
    Voltak olyan vélemények is, hogy ami kiment a netre nem a végleges verzió és a héten boltokba kerülő az jobb lesz.
    Mindenesetre hátha egy ATI driver is dob rajta, mert nagyon vártam ezt a játékot, de ennek a netkódja is fényévekre van a BF kódjától.
  • zennon
    #1612
    Sziasztok !
    A FRAPS progi miért nem megy a BFV alatt ?
    A BF alatt megy !
  • Smuggler
    #1611
    Nekem még 1 problémám van mégpedig a hangokkal! Néha berecseg, meg amikor a rádiot bekapcsolom mondjuk a dzsipben, akkor azt egyaltalan nem hallom csak néha 1 másodpercre (vagy még annyira se egy pillanat inkabb). SBLive! hangkartyam van, 2 sztereo hangszoroval. Milyen beállítást mondanátok hogy hogyan lenne jo?
  • DonPapa
    #1610
    persze van egy link ezelőtt sok-sok hozzászolással és ott a lehetséges megoldás
  • Davidus
    #1609
    A másik az ACC féle server.
  • Davidus
    #1608
    Az egyik a jw.unisoftnet.hu
  • Davidus
    #1607
    Csak szólok game belső server keresője 2 magyar servert is lát.
  • guardian hero
    #1606
    én akarok de nem tudok...
  • LSC
    #1605
    milyen szerveren azt mond lécci.
  • lwb
    #1604
    eh. üresek a serverek. senki nem akar jáccani?
  • LSC
    #1603
    Az ASE listában ott van a game de nem talál egy szervert sem. Másnál is?
  • LSC
    #1602
    nem tudok konnektolni. Esetleg a port nem default?
  • And5
    #1601
    mi a fákk van a szerverekkel hirtelen leállt mind2
  • And5
    #1600
    1600
  • guardian hero
    #1599
    Van valaki, akinek megoldódott a "Data differs üzenet crackfix-el is" probléma?
  • LSC
    #1598
    kössz megnézem.
  • Octopus
    #1597
    195.56.44.214 , vagy a jw.unisoftnet.hu .
    Én ezen nyomultam.
  • LSC
    #1596
    Helló all. Valaki mondana nekem magyar szerver címeket nem szeretnék 5-6 oldalt visszanézni. THX.
  • Blasta
    #1595
    A helit egérrel egyszerű, illetve megtanulható.
    Joy-jal egy szenvedés...
  • Lacc
    #1594
    Szvsz a DC-ben sokkal jobban lehet irányítani a helit.
  • Demon Eyes Kyo
    #1593
    a helikoptert nagyon egyszerü irányitani, a tank nagyon fostalicska lett, az amcsi m60-as karakter egy vicc
    de ettöl még jó játék
  • Blasta
    #1592
    Honnan tudod? Te vezettél már helikoptert?
  • Valen
    #1591
    a Heli irányítása a rádió mellett a legjobb dolog a gaméban, igaz én bill+egért használok, de sokkal jobban lehet a helit vezetni, mint a DC-ben :)), és tényleg úgy működik a fizikája mint egy helikopternek :)
  • Blasta
    #1590
    Nekem egyszerűen nem sikerült 2 percnél tovább a levegőben tartani JOYSTICK-kal bármelyik helikoptert.
    Iszonyatos az irányításuk...