22902
Battlefield Vietnam
  • LSC
    #2029
    Azt nem lehet kikapcsolni szerver oldalon hogy csak a frendly nevét írja ki? Mert elég szar hogy ki tudom szedni a csávót ködön át és ő is engem.
  • Grusi
    #2028
    Ezen a BFV hungarian pub server 1.0-an orokke ugyanaz az egyetlen map megy? :(
  • Yan
    #2027
    ha jobban megnézzük az árnyékokkal van a gond.
  • Borg
    #2026
    Hiába, narkó is volt Vietnamban :))
  • Toughtful
    #2025
    Csak mire elment a tank, pont pályaváltás volt.

    Nembaj, még ilyet! :)
  • Corey
    #2024
    ASE-ben már van BFVietnam ficsör, onnan csekkold, ha ne mmegy, látogass el a cb.hungs.hu -ra, ott le van irva hol-milyen szerverek vannak
  • neo-78
    #2023
    1 hónapja raktam újra az xp-t, nem hiszem hogy gond lenne vele, minden más szigorúan müxik, emellet virusírtó, tűzfal, meg ami létezik, nem hiszem hogy az win-nel lenne a baj
  • Laza
    #2022
    hol van magyar szerver???
    egyet talalok, az tok ures...

    mashova meg nem took bemenni, mert allandoan invalid CD key, pedign fent van a crack fix
  • Lacc
    #2021
    Öööö... Win reinstall? Nálam az olykor csodákat tesz, még az ilyesmit is megoldja :))
  • neo-78
    #2020
    Igen, ez aggaszt engem is. Bounce-nél vettem delux edition (hozzá adták az összes cracket is :) ). ennek ellenére nem megy. video driver ok. többször instaláltam. stb.stb. ??????????????????????? HEEELP PLEASE!!!!!!
  • traXion
    #2019
    Crack és crack-fix rendben?
  • neo-78
    #2018
    van egy nagy gondom: a
    pályák betöltésénél a csik megáll kb 80-85%-nál, és nem tudom mi az oka. se előre, se hátra. tele a butykosom az egésszel, másfél napja küzdök vele, és semmi változás, segítsetek, mert megbutulok bfv nélkül.
    Előre is köszi.
  • neo-78
    #2017
    hi
  • Sanko
    #2016
    vedd le az infra szemuveget
  • Yan
    #2015
    mind a 2-en jól járnánk,
    föleg én
  • Sanko
    #2014
    szép :-)
  • Tschabi
    #2013
    Hi!
    A Vietnamban is gyengék a botok? Az előzőekkel az volt a bajom, hogy mikor lanon akartunk játszani vele és kevesen voltunk nem tudtam berakni +botokat (na nem mintha nagy segítség lett volna:)).
    Remélem ezt a hibát orvosolták benne.
  • Lacc
    #2012
    Miért most mit írjon? :)
  • kz
    #2011
    Arra vóna eszed mi?
  • Serpa
    #2010
    nagy gubanc lehet.
  • Yan
    #2009
    szép virágok
    utoljára mondom: cseréljünk kártyát 1:1-ben
  • Lacc
    #2008
    Whoa KZ ez meg hogy? Az FX szériában van beépített hippi-vision mode? :DDD
  • kz
    #2007
    53.03-al is a ScreenShot0.jpg -t produkálja.
  • Serpa
    #2006
    régebbi driverrel ?
  • kz
    #2005
    FX5600 Nvidia56.56

    ScreenShot0.jpg
    ScreenShot2.jpg
    ScreenShot3.jpgScreenShot4.jpg
    ScreenShot5.jpg
  • Yan
    #2004
    kapcsold ki a capslock-ot
  • Lacc
    #2003
    De nem éppen az van, hogy a bozótba, ha lehasalsz, akkor eltűnik a neved? Ezt mondták a fejlesztők is régebben, meg most én is így tapasztaltam, mert a fűben hasalva szedegettem le az amcsi bakákat a jó hangos assault dobtáras AK-val, de teljesen sík terepen kb. 50 méterről. Hát nem úgy nézett ki, mintha tudnák hogy egyáltalán merről lövök, szóval a nevemet nem írta ki szerintem. A végén is egy heli nyírt ki, mert felülről meglátott (sajna hibáztam és be tudott szállni végre valaki a helibe :PP).
  • Caponee
    #2002
    Picsába ramot kell vennem kevés az 512.Állandóan kerreg a vinyó.
  • traXion
    #2001
    Grat a 2K-ért.

    Reméljük nem a JW serveren történt. Ha igen, akkor máskor szólj a CB-seknek, és majd intézkednek.
  • Grusi
    #2000
    Nade mostmar a tokom televan a sok idiotabol, akik abban lelik szorakozasukat, hogy a sajat csapattarsaikat lovik halomra. Ezuton is koszonom nekik, hogy emelik a jatekelmenyt.
    A helispawnerekrol meg mar ne is beszeljunk...
  • Borg
    #1999
    Engem a bozótharcban csak az idegesít, hogy ott virít az emberek feje fölött a szöveg. Elbújni sem lehet így, és legtöbb esetben a bozótharc szart sem ér.
    Ki kellene kapcsolni, vagy legalábbis csak a sajátok feje felett legyen, vagy mittomén.
  • Corey
    #1998
    félünk:P Épp most akcióztam egy sráccal, ketten próbáltunk bevenni egy bázist gyalog, persze túléltük:P ugyhogy rettegjetek vietek;)
  • traXion
    #1997
    Woha.... :)
  • Lacc
    #1996
    Lol ma vietnámiként bevetettem az Op. Irvingen a gerillaharc taktikáját és bevált de még hogy! :P
    Szóval rettegjetek majd ott amcsik mert az öreg Scythe jön értetek a bozótból
  • Mr Manson
    #1995
    Szerver beállítás!
    nem csak a server settings.con ba kell a PB-t 1 re tenni hanem:
    PBClient.con

    game.clientPunkBuster 1
  • Sanko
    #1994
    MI LEHET A BAJ?
    ÁLLANDOAN CONNECT PROBLEM VAN ÁLLANDÓAN LEKAPCSOL A MAGYAR SERVEREKRŐL!
    MIELÖTT BÁRKI MENGEM OKOLNA A COD, AZ UNREAL 2004, A SIMA BF 1000-EL FUT STABILAN....TEHÁT NEM A NETEM SZAR....(AXEL KÁBEL) MI LEHET A GOND?
  • DePreSsZYo
    #1993
    Hi megszeretném szerezni a BFV-ből azt az számot aminek ez a címe: You Realy Got Me asszem a többi mind megvan de ez nincs.
  • [NST]Cifu
    #1992
    Ez ehgy kibelezett/kilőtt Sheridan lehet, hiányzik pár futógörgője :)
    Meg mondjuk szép is lenne, mivel a legtáposabb CH-47D Chinook verzió is csak kb. 12 tonnát bír felemelni, a Sheridan pedig harckészen ~17 tonna...
  • Yan
    #1991
    ;)
  • Yan
    #1990
    #1953