22902
Battlefield Vietnam
  • antijedi
    #1909
    arról nem is beszélve hogy az alu-tank mégkönyebb mert direkt légiszállitásra tervezték, legalábbis a bfv-ben lévő töltöképernyő szeirnt :PPP
  • Valen
    #1908
    LSC:

    Egy T-54-es Áfástul is max 20 tonna, de inkább 15 :))

    Az M1A1 Abrams nyom 18 tonnát :)
  • Davidus
    #1907
    Na megyek irtani féljetek
  • antijedi
    #1906
    mert át kell állitani... :) gondolom profilnál vagy mittomén :)
  • magus
    #1905
    A netkod tenyleg szar, illetve nem szar, mert ez nem versenghet a tobbivel, de jatek maga jo. marmint a helikopter. azonkivul van nehany jo palya, de van egy ket igen szar is
  • LSC
    #1904
    nekem két sor van mindegyikbe beleírva felül és nincs almenü. Miért van?
  • LSC
    #1903
    meg még az a poén hogy egy nádszál vastagságú fán felakad egy tank:) de mindezek ellenére egy szerencsétlen heli meg vígan elviszi az 50-100 tonnás tankot (lehet hogy több).
  • LSC
    #1902
    Én azon röhögtem hogy elkezdték csinálni az eve of desctruction modot, erre mitadisten elkezdik csinálni a BFV-t. Elkezdik csinálni a galactic conquest-et, erre mitad isten lucas-ék elkezdik csinálni az SW: battleground-ot vagy mit. Hát ezt a pofátlanságot.
  • runcájsz
    #1901
    Hali!
    Egy kis segítség kéne! Amikor ESC billentyűvel kilépek egy mapból, szinte mindig csak egy fekete képernyő jön be a menü helyett, megáll a töltés és csak a zene szól. Sokáig azt hittem, hogy vmi játék bug ez is, de egyszer nyomtam ALT+TAB-ot a fekete képernyőnél és valahogy előjött a menü, csak rögtön egy olyan üzenet fogadott, hogy tegyem be az egyik BFV cd-t. OK vagy Cancel-t lehet nyomni, de csak a Cancel-re reagál és kiszáll a játékból. A crackfix-es exe van fent, újabbat nem találtam. Vki. tapasztalt már ilyesmit, nincs 5letetek?
  • Mr Manson
    #1900
    Van uj Offical Video!
  • Mr Manson
    #1899
    SZintén igy érzem...
  • Lacc
    #1898
    Nekem tetszik. Ha neked nem jön be ne játssz vele.
  • Lance Armstrong
    #1897
    Mondjon már valaki pls egy tört szerver ip-jét!!
  • ghost cb
    #1896
    Hoppá, bocsi !
  • HoTDoG
    #1895
    Úgylátszik nem csak én látom így.
    A BF-el még el lehetett szórakozni, mert nagy pályák voltak, a repülők járművek lassabbak voltak és még át lehetett látni a játékot. De itt... Kis pályák, fejlettebb, gyorsabb járművek. De nem is ez a gond hanem a netkód. Még mindig. Na mind1, sztem is pocsék lett.
    A hang és a grafika változatlanul kaki.
    EA...
  • Borg
    #1894
    Túl gyors a géped:) Nálam teljesen jó a grafika, és a sebesség is.
    De a memóriahiba az van, tény. Nekem is darál kilépéskor.
    Viszont én bízok benne, hogy lévén sok az újítás azért engineban is, a patchek már többet javítanak majd rajta, mint a sima BF-en.
  • traXion
    #1893
    Így van. Nem nagy szám, szerintem sem.
  • radical
    #1892
    Hát kipróbáltam ezt a "játékot" és azt kell mondjam, hogy mindenképpen dícséret illeti a Dice és az EA MARKETINGESEIT. Hogy egy ekkora kalap sz@rt képesek kiadni, hihetetlen nagy bátorságra vall! 2004-et írunk és a D3, HL2, Stalker, Far Cry árnyékában egy ilyen progit kiadni, hát nem kapok levegőt. Ezt ha egy maszek csapat adta volna ki mod formájában, szerintem ti is elhajtottátok volna őket a halál f@szára.
    Az egy dolog, hogy semmi grafikai javulás nincsen, minden ugyanolyan lowpoly, szögletes, de hogy még a memóriakezelést se bírták kijavítani az már vérforraló. Ha csak a menübe akarok kimenni akkor is darál a vinyó egy jó ideig. A grafika ugyanolyan mint a legelső BF-ben, a karakterek ugyanolyan kockák, a fegyverek is, és egy P4 3,5 HT-s, 512rammal, húzott 9700próval, 1024-ben max részletességgel, FSAAval, Anisoval közel játszhatatlan. FAR CRY ezen a gépen ugyanilyen beállításokkal röccenésmentesen fut, pedig 10x részletesebbek a tereptárgyak, a karakterek, a fegyverek.
    Ráadásul bugos az egész! Ki hallott olyat, hogy megjelenéskor ne fusson grafikai hiba nélkül egy game egy szinte alap Radeonon? Ugyanúgy nem támogatja csak ini-buherálás után a 60Hz-nél magasabb monitorfrekit (BF42 óta hiba!) és még sorolhatnám.

    Ne haragudjatok hogy így kifakadok, de úgy vártam hogy a BF hibáit kijavítva, végre egy gyors, élvezetes, javított grafikájú játékot kapunk, erre hozzánkvágják ezt a lassú, bugos, ezeréves motorú sz@rhalmot. Azt hittem hogy a Vietnam egy igazán jó játék lesz, erre tessék. A rohadt g€ci kiadók újabb rókabőr esete. Nem akarok flémet, csak elkeseredett vagyok. Letöröltem ezt a fost a fenébe.
  • traXion
    #1891
    WOHAAAAA!!!! :D
  • Guest
    #1890
    BMP-linkelés száksz... ;)
  • antijedi
    #1889
    már felhomályositottak, csak nekem nem jutott eszembe iylenekel tökölni :P
  • ghost cb
    #1888
    F2F1 ha mondom, talán járj utána .
    De itt a bizonyíték:





  • plas
    #1887
    Srácok, miért nem tudom a punkbustert bekapcsolni? eccerűer nem engedi...
  • antijedi
    #1886
    jó hát aki iylenekel tököl... :PPP
  • Frankie
    #1885
    de :)

    be lehet állítani hogy ua legyen a rádió kiosztás mint sima bf-ben

  • Bandee1987
    #1884
    Thx
  • M313R
    #1883
    Options >> Games >> Battlefield 1942 >> Program Location >> "Meghajtó:\A BF Vietnam Játék könyvtárának elérési útvonala\BFVietnam.EXE"
  • ThomasS31
    #1882
    EA SUPPORT... teljestmény és grafikus hibák esetére... esetleg valakinek segít... (angolul)
  • bazza
    #1881
    :(
  • grebber
    #1880
    Ja az a hiba van de a crackfix után is szóval továbbra is csak külföldin vagyok ha vagyok!
  • bazza
    #1879
    Nekem is volt! Kiírta a csatlakozásnál, hogy "data diff..."
    Egyszerűen feltettem a crackfixet és simán elindult! Nem tom másnak mér nem megy olyan egyszerű és nagyszerű :)
  • bazza
    #1878
    Miért? Data diff... probléma?
  • pluhi
    #1877
    4.3-as catalyst van fenn, szal ez kilöve. Vegyem ki a szűrőket? Ne vicceljünk már. 320*200-ba ne rakjam? Nem azért vesz az ember méregdrága vidkarit, hogy olyan képminöség mellett játszon, mint 3 éve.
  • grebber
    #1876
    Nem nem igazság!De te legalább bent voltál a magyar szerveren nem ugy mint én életemben nem voltam bent!
  • Bandee1987
    #1875
    Kérdés: Eredeti bf42-őm van, de a Vietnam az crack-es. Ha az All Seeing Eye-ban bemegyek egy vietnam serverre, akkor kéri az eredeti bf cd-t, berakom, és ekkor betöltésnél a bf42-t nyitja meg, és az uyge azt irja, hogy fail connected to server, vagy vmi hasonlót, de nem értem, hogy mért a bf42-t nyitja meg? az all seeing eye felismeri a bf vietnamot is, de ott meg ő nem talál bf vietnam servert. Csak a bf42-n látok bfvietnam servert..HELP!!!
  • bazza
    #1874
    Most jövök egy magyar serveről, de nagyon pipa vagyok!
    Volt egy hüly majom és nem csinált mást mint pl elém állt és fejbe lőtt...vagy gránátot dobott abba a házba ahol várakoztam a helire mert épp teli volt és elment!
    Aztán fél óra múlva kiírta a gém, hogy kiütöttek a szerverről.Igazság ez?Én rendes vagyok meg minden sőt, ha zászlófoglalásvan, direkt befutok, hogy eltereljem a figyelmet! Igazság ez?
  • inaki ramirez 1
    #1873
    meik servert ajánljátok?


  • Pill
    #1872
    ÁÁÁ.
    Hogy kell az ásót használni? nekem elő se veszi a láma.
  • Bandew
    #1871
    Miért nem mutat servert a TA-SE?
  • antijedi
    #1870
    itt nem f2f1... :P