22902
Battlefield Vietnam
  • Zs0lt1
    #1789
    Szasztok!
    Annak a Hungarian BFV Server-nek mi a jelszava?
    Köszi
  • LSC
    #1788
    szerintem meg a városok a faszák. A nagy szabadtéri mapokon tankkal lehet űberkedni meg baszott nagyok és ezáltal unalmasak is. Ez csak az én véleményem.
  • LSC
    #1787
    nem mi? Eddig egy game sem úszta meg sajna.
  • a
    #1786
    jah néha jól jön a változatosság csak ne úgy lenne h jön egymás után 4 dzsungeles pálya és utána meg 3 városi... felváltva kéne 1 városi - 1 dzsungel vagy nemtomm
  • [NST]Cifu
    #1785
    Szvsz poén dolog a városi harc, jó felüdülés :))
    De ez csak az én véleményem
  • Lacc
    #1784
    Szerintem PB-sek ja.
  • Lacc
    #1783
    Áruljátok már el nekem, hogy miért kell erőltetni azokat a mapoakt ahol városi harc van??? Mert ez az engine messze nem erre van tervezve, ez meg is látszik, nagyon szar pályák... Nagy nyitott terek kellenek, nem lerobbant városok meg sikátorok. Szal ezeket sztem ki kéne venni a cycleból. Vagy van aki ezzel nem ért egyet?
  • a
    #1782
    de egyáltalán PB-seka magyar serverek?
  • Lacc
    #1781
    Jó de nyilván csak botok elleni harchoz jó a trainer a PunkBuster miatt. Persze 1-2 nép, és már online csítek is lesznek (nofog, aimbot és társai), akkor meg csak reménykedhetünk, hogy nem fognak elterjedni a magyar servereken.
  • Zetorg
    #1780
    Battlefield : Vietnam *Plus 8 Trainer* - FLTDOX

    Ilyen is van már!
  • Yan
    #1779
    itt tudod átírni: regedit,
    HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Electronic Arts\Ea Games\Battlefield Vietnam\ergc
  • a
    #1778
    amúgy a Far Cry is vietnámos gém?
  • a
    #1777
    lehet kapni alumínium egérpadot is
    amúgy sztem ez tök kényelmes, jól csúszik, jól lehet vele rántani és még teflont is adtak hozzá! (bár az elveszett, szal utánpótlást kellet vennem 1000 Ft-ért)
    nah többet ne offoljunk
  • Lacc
    #1776
    Jah engem zavar, mert DC-ben elég jól repültem helivel, itt meg már ötbb ember is tud úgy :P
  • Lacc
    #1775
    Hát igen, nekem is jobban tetszene ha tényleg skill kéne a helihez.
  • [NST]Cifu
    #1774
    Nem tudom, mi bajotok a heli irányítással, a DC-é egyszerűen használhatattlan volt, most legalább mindenki tudja használni, nem csak a "pro-gamer" szintű emberkék. A játék amúgy is funplayre megy, szóval nem tudom mi a baj vele - talán idegesít, hogy mások is tudnak mostmár helivel repülni?
  • Ojoba
    #1773
    Sziasztok

    2 problémám lenne:
    - csatlakozni akarok egy szerverre de azt irja ki hogy a cd keyt már hazsnálják:) Ilyenkor mit lehet tenni? gondolom uj cdkey kell de ha igen akkor hogy tudom megcsinálni hogy az uj keyt hazsnálja a game?
    - mikor kidob a szerver mert a cdkeyt használják eltunik az egétmutató ezt hogy tudom kikuszöbölni?
    Fellraktam:Battlefield_Vietnam_CRACKFIX-iND és Battlefield_Vietnam_FIX-IND de nfoba nemírták hogy ezt javitja.

    Segitségeteket előre is köszönöm
  • LSC
    #1772
    A heliről jól beszélsz
  • arty
    #1771
    jah, unreal2k4 se semmi ... 297x15 mb :D
  • arty
    #1770
    jah, delutan jatszottam egy palyan, ahol a zaszlo korul a barna talajon kivul semmi sem volt.

    10 respawn, lelottek... mentunk foglalni... egyikonk bejut, lefexik.

    20 respawn, lelottek... GOTO 10 :)

    szoval enek igy semmi ertelme. a bf sem veletlenul volt NEM igy beallitva ( na ez jomagyar lett ;) )

    szoval jolenne ha az adminok elgodolkodnanak ... es akkor nem csak 1-2 jol beallitott szerveren mehetne az elvezetes hent ;)

    jah, es nem gyozom eleget szidni a vegletekig leegyszerusitett heli iranyitast ... ezekkel mar en is tudok, akar joyyal is lebegni ;) es ez hiba. az helizzen, aki begyakorolja szingliben, mestereve valik, stb! DC rulz.
  • magus
    #1769
    Fu most nyomtam vmi palyan, hat ez geci jo tud lenni. Bar milyen ujdonsagok vannak? marmint hallok itt ilyen alagutasast meg hasonlokat
  • Serpa
    #1768
    ha servert akarsz indítani, az szükséges hozzá.
  • Valen
    #1767
    azért egépad az jó ha van, de az én MS InteliMouse-m tökéletesen megvan egy textil egérpadon :)), de azért textil, mert az nehezebben gyűrődik meg mint a többi műanag :))
  • Lacc
    #1766
    10k forint egy EGÉRPADÉRT? Lehet hogy én vagyok paraszt de nekem csak simán az asztalon van a rágcsáló. Néha összeszedi a koszt az alja ilyenkor le kell kaparni körömmel
  • Lacc
    #1765
    Jaja a reload animok tényleg sokkal jobbak lettek. Mondjuk kicsit zavar, hogy olyan lassan húzza fel a fegyvereket, de egye fene :)
  • Valen
    #1764
    én is ezt kérdem ??? :)
  • grebber
    #1763
    A privát server patch mire jó?
  • LSC
    #1762
    de télleg miben? Biomágneses vagy mi?:)
  • Valen
    #1761
    bár nekem a 4.1-el régebben sok balyom volt, de 3.10-el már nincs :))
  • LSC
    #1760
    megnéztem singlibe a sniper puskának ugyanaz a hangja mint a far cry-ban. Néhány pozitívum: végre rendes reload animok, megcsinálták a pisztolyt is amikor gyorsan lőssz, jó hangok, jópofa a sírok. Negatív : (nekem) nincs "belenézős" zélzás még mindíg csak az idétlen zoom.
  • dvst2001
    #1759
    Köszönöm Valen a gyors választ! remélem jó lesz holnap felrakom a 3.1 et azt megnézem mi a helyzet evvel!

    Még1x köszi
  • Valen
    #1758
    a:

    mivel tud ez a szuper tukor teflon ágyombütyke csoda egérpad egy szabvány 400.-Ft-os Textil egérpadnál többet (azon kivül, hogy könnyen törik :))
  • Yan
    #1757
    esetleg ip helyett írd be: unisoftnet.hu
  • Eper
    #1756
    Nekem marhára bejön a gamma,de azért nem értem hogy miért van az hogyha leugrok a fosszeral 1 méter magasról akkor már lemegy az élete egy pöttyet.
    De mind1 a lényeg hogy gyönyörű az egész
  • Valen
    #1755
    Na mekem a megoldás a vid kártya problémára a köv:

    Catalyst 3.10-et használok:

    a desktop/settings/advenced/3D-nél:
    Direct 3D>
    Use Custom settings>
    AA és AF: Application Prefference
    Texture preference: High Quality
    Mipmap Deatils: High Quality
    Vertical Sinc: Always On
    TrueForm: Application Prefference

    OpenGL>
    Use Custom settings>
    AA és AF: Application Prefference
    Texture preference: High Quality
    Mipmap Deatils: High Quality
    Vertical Sinc: Always On
    TrueForm: Application Prefference

    utánna a
    BF vietnam\Mods\BfVietnam\Settings\VideoDefault.con ban írd át a
    "renderer.allowAllRefreshRates 0"-át
    "renderer.allowAllRefreshRates 1"-re

    majd ha a menüben a szöveg olvashatatlna (T H és egyéb betüket nem lehet rendesen látni), akkor a
    BF vietnam\Mods\BfVietnam\Settings\Profiles\Custom (gondolom ezt hasznalod)\Video.con-ban a felbontást ird át 1024x768-ra
    valamint a VideoCustom.con-ban is mindkét helyen a felbontást ird át 1024x768-ra.

    nekem ezek után simán, bug nélkül megy a gém
  • Yan
    #1754
    join-ra klikk,
    ha az add-ra nekem is ezt irja ki.
  • LSC
    #1753
    connect failed to server hmm miért lehet? Az add servernél próbáltam ahol pass-t sem lehet beírni.
  • LSC
    #1752
    thx
  • Pill
    #1751
    Nem tudjátok hogy hogy a fenébe lehet alagutat ésni?
    Nem vesz elő az ásót a szemétje! :)
  • magus
    #1750
    nem mondom hogy szar, imadtam azt ajatekot, jatszottam is sokaig, de egyszeruen nem arra talaltak ki hogy kozelharcban ahol a milimeterek is szamitanak hasznald. Arra ezer jatek van, es a 2. vhban ellehetett tusolni azzal hogy nagy a terep de itt mar nem...