22902
Battlefield Vietnam
  • Borg
    #1669
    Hát ;)
  • PsychoStarfish
    #1668
    Hali. Nincs valakinek valami ötlete hogy ez mitől van? Elindul a game, belököm, hogy singleplayer, erre miután betölt a pálya, megvolt az oldalválasztás kifagy a gép. Mintha elprogramozná a videókarit.
  • lwb
    #1667
    billentyűről értettem. szal nyomom a felfelé emelkedés gombot, adok neki kakaót, de simán beleáll a földbe. gondolod joyjal érdemesebb lenne próbálkozni?
  • Borg
    #1666
    Beállítottad, hogy a joystickkal menjen az irányítás?:))))
    Mert először én is itt cibáltam a joystickot, hogy mi a péniszért nem emelkedik eza szar, de az első földbe fúródás után rájöttem, hogy be kellene állítani a controlsban ugye ;)
  • lwb
    #1665
    nekem vhogy nem megy ez a repülés. valaki gyakorlott pilóta elmagyarázhatna pár szóban, hogyan kell vadászgéppel nyomulni, mert én felszállás után hiába rángatom felfelé, mindig beleállok a földbe. :(
  • Davidus
    #1664
    Én még így se tudok:D
  • Borg
    #1663
    Szerintem a DC-hez képest a helikopterek irányitása annyit változott, hogy van egy vízszintező rásegítés.
    Ami a realisztikus megjelenéstől még távolabb viszi mint a DC helikoptereit, de legalább a kezdő alma is tud vele repülni.
  • Corey
    #1662
    wahh, dejó menet volt..
  • Al Bundy23
    #1661
    hát ha ettöl bunko lettem , bizisten vállalom.
    bár tulzottan nem érdekel hoyg mi a véleményed.
  • tubifex
    #1660
    Hali. Uj szervert kellene majd tesztelni, aki raer keresse fel. koszike

    ip: 152.66.236.100
    port: 15567
    pass: bfvhu

    jo jatekot
  • LSC
    #1659
    ez már ős probléma de érdekes hogy csak magyarországon.
  • Lacc
    #1658
    "patch" :)
  • DonPapa
    #1657
    ezt probáltad már ?

    patch
  • bazza
    #1656
    köszi :)
  • Lacc
    #1655
    Baza figyu a Reinforce az gondolom azt jelenti hogy Requesting reinforcements, ennek csak annyi gyakorlati haszna van, hogy beszólsz a rádióba, hogy kéne erősítés, egyáltalán nem törvényszerű, hogy akkor mindenki a csapatodból elkezd feléd rohanni hogy neked segítsen.

    Úgyanez a tüzérséggel is, attól hogy te megmondod hogy ide kéne neked tüzérségi tűz, attól az csak akkor fog bekövetkezni, ha valaki ütegben ül és lesz olyan szíves neked odalőni.
  • DonPapa
    #1654
    célt akkor is tudsz adni csak a jobb oldali gombot kell nyomni
  • Vez
    #1653
    Gondolom nincs senki az ágyúnál.
    Reinforce is csak akkor van ha valaki megy erősíteni :)
  • bazza
    #1652
  • James Bond
    #1651
    Thx!
  • bazza
    #1650
    Lehet lama vagyok, de te Brundy egy bunkó . Azt tudja valaki, hogy mi az a "reinforce" parancs, mer hiába nyomom nem csinál semmit!
    És elmagyarázná valaki, hogy lehet használni a távcsövet, mer már rázumolok az ellenre, és nyomom a tűzgombot, de nem jön a tüzérség! miért?
  • Mr Manson
    #1649
    És akkor az 1942vel mi lesz? Mert igy akkor nem az indul el
  • [NST]Cifu
    #1648
    Hát azért akár a BFV, akár a DC "fizikáját" ne akarjuk hasonlítani a való élethez, mert semmi köze hozzá... :)
  • Al Bundy23
    #1647
    passz akkor, nekem 2x ujra install után jo lett.
  • guardian hero
    #1646
    Kössz... akkor biztos az a baj, hogy én már vagy 5x eljátszottam ezt
  • Al Bundy23
    #1645
    sajnos fater nem lehet :)
    195.56.44.214
    212.92.18.38
    pass:bfvhu
  • ZsozS
    #1644
    Csumpi népek!
    Adjatok má' szerver IP-ket, ahol lehet nyomni magyarokkal!!!
  • guardian hero
    #1643
    <A HREF="http://bfvietnam.unisoftnet.hu/modules.php?name=News&file=article&sid=81">Így</A> konfigoltad be?
  • Al Bundy23
    #1642
    2x uninstall, 2x reinstall.aztán egyböl a crackfix fel, és igy ment.
  • guardian hero
    #1641
    Al Bundy! Neked hogy oldódott meg a Data Differs szarság?
  • James Bond
    #1640
    Hali!
    Miért lehet az, hogy ASE-ban nem tudok rákeresni Vientamos szerverekre? Sőt, ha beadok neki konkrét címeket, akkor azokat se frissíti, azt hazudja hogy DC menne rajta, de offline.
  • Valen
    #1639
    Blasta:

    kérdésedre, vezetni még nem engedték, de amikor repültem a helikopterrek élőben, teljesen hasonlóan viselkedett. De majd megkérdem az egyik kolegát, hogy próbálja ki a gamét, mert ő már 1őárszor vezetett heli-t élőben, s tud erről nyilatkozni :)
  • [NST]Cifu
    #1638
    Skacok egy haver fel akarja rakni, és a telepítésnél a következő hibaüzenetel találkozott mind WinXP, mint Win98SE alatt:

    Specified component cannot be found in teh media. An attempt was made to access a component that does not exist in the named media.

    Van valakinek ötlete, mi lehet a baj?
  • ubi
    #1637
    nehéz így játszani
  • ubi
    #1636
    nagyon elszomorít, hogy magyar servereken ( amcsi szemszogből ) semmi csapatjáték sincs!!!egy-egy ember beül a helibe és azonnal elrepül, senkit sem vesz fel, és nem is vár!!!!! meg! nem lehet így játszani!
  • WiNters
    #1635
    megyeget
  • Petko
    #1634
    biztos nem a szerver miatt... neztem, 30% os kihasznaltsagon volt 16 embernel
  • Borg
    #1633
    Egyébként az amcsi repülő (A7 vagy mi) jó szar lett a vietnamiak mig-17-eséhez képest. Olyan lomha, egyszerűen semmire nem megy vele az ember dogfightban, fel sem érdemes szállni vele. Igaz, picit erősebb gép, mint a mig, mert azt fél lövéssel le lehet szedni, ha az embernek mázlija van.
  • Borg
    #1632
    Majd kipróbálom lejjebb venni, de így sincs gondja a sebességgel..
    Viszont a szerver hiába eszi meg csak 32 ember után a memóriát, 16 embernél úgy elkezdett akadni mint annak a rendje. Mentem előre, vissza 2m, forgás kb 45 fokonként stb...
  • Petko
    #1631
    a 64 csatorna sokat árt, meg a high texture ilysmi... a szervert néztem, az csak 32 fő körül eszi meg az összes memóriát de addig bírja
  • Borg
    #1630
    Most amig 10-12-en voltunk JW-n, egész szépen ment, semmi lag. Aztán jöttek még, 16-20 emberrel már úgy szaggat mint állat.

    Egyébként nekem az alábbi konfigon:
    Driverben minden highest qualityn
    1024x768x32@100
    highest
    high
    high
    lightmap off
    shadows off
    Miles Fast 2D 64 csatorna

    Simán megy 70 és 80 FPS között. Nem nagyon akasztja meg semmi.