17064






  • Cobra.
    #3335
    BrainCruiser, azért azt majd meglátod, hogy a DC 0.6-nak kb 30%-kal nagyob a gépigénye, mint az alap BF-nek. Ha még nem mondta senki, akkor igen, kell a 0.5 is, a 0.6 csak patch sajnos.
    Kristo4o a Nimitznél nincs olyan ember, akinél ne szaggatna be a játék, meg komolyabn csatánál is beakadozik, majd talán a 0.7-tel jobb lesz a helyzet.
  • braincruiser
    #3334
    ja és persze nem árt ha minimum van egy giga ramod. amióta beletoltam én is a másik 512-t ég és föld lett akkor ha igazán összetalálkoztam a csatával. (pl. op. aberdeen 20-25 tank)
    re,
  • braincruiser
    #3333
    vannak trükkök.

    mivel a BF a hang miatt is megeszi az FPS-t ezért a BF beállításaiban tedd a következőt:

    - menj a sound-ra
    - ott vegyél le mindent a minimumra.

    a grafikai beállításoknál pedig húzz le mindent hatvan százalék környékére (kivétel a distance-t hagyd 100-on)
    a három kipipálható rész az legyen üres.
    felbontás pedig 800x600
    így talán nyersz egy kis fps-t és nem fog annyira szaggatni.

    nekem fx5600-al van így állítva 1.6-os procinál. és kapom a fix 80-90 fpst.
    bc
  • braincruiser
    #3332
    sziasztok,

    gondolom ezerszer leírtátok már meg a faxotok tele van vele, de azért én megkérdezném.

    Mi kell most egy jó kis Desert Combatozáshoz?
    Jógép, Eredeti BF megvan... csak arra lennék kiváncsi mit kell letöltenem hozzá. (végignéztem a desertcombat.com oldalát, de számomra nem egyértelmű, hogy a 0.6 verzióhoz kell-e a 05.)
    segítsetek plz és dobjátok már fel nekem a linket. oszt szétszedhetitek az arcom ha szerveren vagyok:DD
    re,
    braincruiser
  • Valen
    #3331
    Ja-ja 1 G ram a minimum.
  • TheGOro
    #3330
    Hát szerintem memóriát jobb lenne felspannolni 1Gb-ra, Nálam 100x gyorsabb lett 1Gb RAM-al, pedig nekem csak 1 ősrégi nVidia 9500 GTS-em van, az is szarráhúzva.
  • O0D:
    #3329
    149 feletti ping ért??
    mekkora LOL! örülök ha 300 alatt van vmilyen csodás oknál fogva..


    *3328: szerintem ezen a konfigon simán kéne mennie, nekem kissebbel is jól megy. az alaplapod milyen? régebbi lehet, hogyha csak 4× AGP t tud, és a VGA-d 8× ét nem tudja, de ez nem számít sokat. hanyas Catalyst van fennt?
    Más játékok/ 3D s programok nem akadnak? Futtas le egy 3D mark 2001 SE-t, hátha ott kibukik vmi.. Driverek nem akadtak össze? Vmi vírus a háttérben matat ?
  • Kristo4o
    #3328
    A magas pinggel mi a gond? miért kell kirakni azt akinek magas, az nem csak neki sz*r?

    Mit kéne tennem, hogy ne akadjon a játék?
    Single playerban (alap bf) mikor végigjátszottam nem emléxem, hogy akadt volna, pedig mindent fullon használtam.
    a paramétereim:
    Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 1.80GHz 1.8 GHz

    Capabilities MMX, CMov, RDTSC, SSE, SSE2
    Version Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 1.80GHz
    Caches
    Level 1 8 KB
    Level 2 512 KB


    Motherboard Info
    Manufacturer Intel Corporation
    Model D845EBG2
    Version AAA83975-206
    BIOS Vendor Intel Corp.
    BIOS Version INTEL - 20020529
    BIOS Release Date 29/05/02
    BIOS Properties Plug and Play, Flash, AGP
    AGP
    Revision 2.0
    Rate 1x, 2x, 4x (4x enabled)
    Available Rate 0x00000007
    Selected Rate 0x00000004
    Aperture Size 256 MB
    Sideband Addressing supported (enabled)
    Fast Write supported (disabled)



    Memory Slot 1/2
    Installed Enabled Size 256 MB
    Form Factor DIMM
    Frequency 266.0 MHz
    Slot J6G2
    Manufacturer <unknown>
    Type Details
    Enabled Size 256 MB
    Total Bit Width 64 b
    Data Bit Width 0 b
    Memory Slot 2/2
    Installed Enabled Size 256 MB
    Form Factor DIMM
    Frequency 266.0 MHz
    Slot J6G1
    Manufacturer <unknown>
    Type Details
    Enabled Size 256 MB
    Total Bit Width 64 b
    Data Bit Width 0 b


    ati 7500 64mb
    60gb vinyón (MAXTOR 6L060J3)fut a winfosxp
    a játék 150gb (Maxtor 6Y160P0) helyezkedik
    Total Physical Memory 510 MB
    Free Physical Memory 372 MB

    Total Pagefile Memory 1.45 GB
    Free Pagefile Memory 1.31 GB


    a netkapcsolatom 384 kbit/s adsl
    pingem kb 30 környékén szokott mozogni.
    Hangkártya sb live 5.1
    A driverek mindenhol frissítve vannak, de komoly változást egy frissítés sem hozott, a vinyók töredezetlenek.


    Leginkább akkor szokott akadni ha a nimitznél vagyok+sokan vannak még ott rajtam kívül, de a két feltétel külön külön is előidézheti.
    A greafikai beállítások jelenleg mindenhol félúton állnak kivéve a látótávolságot.
    Beszéltem erről embereknek ts-en, és az a tapasztalat, hogy az enyémnél gyengébb gépeken nem akad ennyire.
    Mindenki rögtön a videokártyámra mutogat, DE december elején megleptem magam egy ati radeon 9800xt 256ddr-el és azon kívül, hogy brutál szép lett a grafika jóformán ugyan úgy akadt pl a nimitzen.
    Később ennek a kártyának egyik ventillátora leolvadt a helyéről, jelenleg a garanciális cserebere folyik.


    Valami guru felvilágosíthatna, mi a gáz a gépben, esetleg mit volna érdemes cserélni, belepakolni.
    Az adatokat a 3d mark03-ból másoltam ki, sajnos annyira nem értek hozzá, hogy mindez saját kútfőből ment volna.
    Légyszíves segítsetek. Ha valami más adatra is szükség volna, van még mit kimásolni a táblázatból.

    Mindenkitől elnézést a hosszért.

    Lécci foglalkozzatok az üggyel.
  • Yan
    #3327
    csak biztos stat-ra mentek a szerverükön
  • Yan
    #3326
    kipróbálható...
  • Yan
    #3325
    ja-ja, jól elszórakoztam, mivel nem volt zászlótok.
    megoldhattam volna a kínodat 1 gránáttal, de igy kényelmesebb volt, amig csapattársam le nem bombázott, engem.
  • TheGOro
    #3324
    Most, hogy aludni lefekszem
    Kérem az urat őrízze lelkem
    Ha ezt a világot ma éjjel elhagyom
    Lelkemet Uram a kezedba adom
    Csitt kicsi lány halgass már
    Felejtsd el a zajt mit hallottál
    Csak vadállatok a szekrényben
    Az ágyad alatt, a fejedben.
  • TheGOroWork
    #3323
    Nos jó8
  • Cobra.
    #3322
    egy kis kikapcsolódás
  • Cobra.
    #3321
    A DC 0.7 főleg optimalizációt és hibajavítást fog tartalmazni !!! Megjelenési időpontja egyelőre ismeretlen.
  • TheGOro
    #3320
    Now I lay me down to sleep
    Pray the lord my soul to keep
    If I die before I wake
    Pray the lord my soul to take
    Hush little baby, don't say a word
    And never mind that noise you heard
    It's just the beast under your bed,
    In your closet, in your head
  • Kristo4o
    #3319
    Ehh senki nem kételkedik a képességeidben és nem is nehztel rád, főleg nem én. Mindenkinek lehet rossz pillanata.
    Én csupán elmondtam a véleményem a bc-ről, és kiváncsi voltam a többiek véleményére. A vitánk nem rólad szólt hanem a bc-ről.
  • TheGOro
    #3318
    Forradalom lesssssz itten érzem. Kezdem írni a kommunista DC kiáltványomat.
  • TheGOro
    #3316
    bazzeg oan mint ez mint a Spanyol inkvizició, most felszólítottad a népet hogy BC-zzen, szal ezek után ne csodálkozz, ha esetleg teljes klán szélességben weekendezünk az ellenség bázisán. Módszeres nemzetiségi elnyomás és népírtás lesz, még harci gázt is bevetünk, sőt még az elfoglalhatatlan zászlót is elfoglaljuk.
  • Danny
    #3315
    Igazad van és akár hiszed akár nem ki is tudnék szedni egy SCUD-ot, de akkor nem ez volt a célom és felbaxott a sorozatos spawn death. Az alatt a majdnem egy év alatt amióta DCszek, inkább 10 hónap, azért sikerült kitanulnom a dolgokat elég jól. Csak van hogy ennek ellenére olyan helyzetbe kerülsz, hogy nem tudsz lépni se. Én akkor spawnoltam, meghaltam. Spawnoltam, meghalta. Kb 5x. Ilyen helyzetből nehéz elmenni kiirtani a SCUD-ot. De egyébként már így is túl sok szót fecséreltünk erre, nem volt szándékomban ez. Tudjátok be annak, hogy rossz napom volt.
  • Kristo4o
    #3314
    Köszönyöm, csak okoskodom. ...de azért dagad a májam...
  • Danny
    #3311
    Ámen!
  • Tiensin
    #3309
    Hja, Ghostnál a pont. A scudot egy késsel szét lehet szerelni kb...akinek nem tetszik, találja meg, lőjje ki. Ahol az ellenfél nyugodtan kempelheti a bázist AKÁRMIVEL, ott a csapat a hibás. Aki rinyál vagy beszól az csak magát minősíti..nyugodtan ki lehet lépni, ha nem tetszik...de el kell tudni viselni, hogy ez a játék része. És ez a játék, akárcsak az élet, sose produkál 100%-ig fair szituációkat, de talán pont ezért jó, mivel így mindig változtatni kényszerül az ember a taktikáján.
  • ghost cb
    #3308
    Akkor miről fog szólni a DC fórum?
  • ghost cb
    #3307
    hehh ja
    respect
  • traXion
    #3306
    Azért mert nem lehet egyszerre mindkét oldalról kempelni, mert akkor kit lövünk le? :D

    Egyébként utálom azt, hogy mindenki mindenféle dolog miatt panaszkodik, ismerjük a játék problémáit, egész nap mindig ugyan azt írjátok le. Mért van ez? Nincs elég munkát/tanulni valótok?
  • ghost cb
    #3304
    Mindenki (na jó nem mindenki de sokan) fenn vannak akadva hogy milyen szemétség a basecamp. Minap iraki oldalon először Winters bajtársammal majd egyedül legalább 10 percig (a kezdettől a végéig) kempeltem az ellenség főbázisát Desert Shielden. Én lettem az első és lepörgettük őket. De azt mondja meg valaki hogy lehet kempelni egy olyan helyen ahol percenként 8-10 tank születik. Ugy hogy haggyák... Érdekes, amelyik csapatban én vagyok ott általában nem kempelik a mi bázisunkat. Nem azér hogyén milyen nagy májer vagyok de azér... Szedjétek össze magatokat és ne rinyálkodjatok.
  • SinClaiR
    #3303
    3D Desktop
  • Valen
    #3302
    igaz nem animál, de jó .)
  • genRob
    #3301
    A tüzérség és a BC teljesen elfogadott kell, hogy legyen! Emberek ne lámuljunk már!
  • Valen
    #3300
    Na mijen az új Nick képem (eddig nem volt)

    FULL beépített PAINT-tal lett csinálva az egész (kivéve a háttérképet :)
  • DonPapa
    #3299
    húúúúdeklafa
  • ghost cb
    #3298
    Ez nem szimpla nyerés 217 frag-gel. Keservesen megvertük az Amikat...
  • WiNters
    #3297
    hát igen.mégis lehet nyerni.
  • ghost cb
    #3296
    Ma bementünk 5-en CB-sek Midway-re. Az első menet katasztrófális volt, csak 198-0-ra hoztuk mi irakiak, a másodikban viszont 217-tel nyertünk. Kristo4o ez szerinted esélytelen??? hehhe mondtam hogy tévedsz
  • AirborneRanger
    #3295
    jah majd az 1.0 ban biztos lesz ennyiminden de ezmégcsak 0.6
    szal még lehet rájuk várni
    és bb gondolom valahol olvasottakat forditotta
  • Erzsinéni
    #3294
    CB Yan, te voltál akivel egy pályán egymást kerülgettük egy olajkút körül? te tankkal az iraki oldalról, én gyalogosként a máskról...
  • luc72
    #3293
    "A Desert Combatban mindig az adott pályától függ, hogy mely nemzetek harcolnak egymással, Így például a Desert Storm pályán az USA és Irak között, míg a Kasmir pályán India és Pakisztán között folyik a har. A Desert Combatban az alábbi nemzetek színeiben harcolhatsz:
    - USA
    - Szaud-Arábia
    - Anglia
    - Németország
    - Irak
    - Szomália
    - Afganisztán
    - India
    - Pakisztán"

    Most akkor mi van??????
  • luc72
    #3292
    "A Desert Combatban mindig az adott pályától függ, hogy mely nemzetek harcolnak egymással, Így például a Desert Storm pályán az USA és Irak között, míg a Kasmir pályán India és Pakisztán között folyik a har. A Desert Combatban az alábbi nemzetek színeiben harcolhatsz:
    - USA
    - Szaud-Arábia
    - Anglia
    - Németország
    - Irak
    - Szomália
    - Afganisztán
    - India
    - Pakisztán"

    Ez van irva!!!
    Most akkor, hogy van?
  • AirborneRanger
    #3291
    Csá te hülye beteg :)
    Ts magyarositásodat eküldhetnéd :)