17064






  • TheGOro
    #3465
    Aha Gazala
  • Lacc
    #3464
    Egyszer mikor nagyon felpörögtem, nekem is volt 50+ pontom a Battle of the Bulge-on, és nagyrésze kill volt, de akkor nem nagyon tudtam mi van velem

    Egyébként meg simán össze lehet szedni ennyi pontot foglalással, ha kicsit hamarabb bemész a csúcsidő előtt a serverre és foglalgatsz...
  • TS Zolly
    #3463
    Emlékszem erre a pályára. Még ki is tárgyaltuk, hogy lehet valakinek ennyi ponja. Több mint valószínű csak azért, mert amikor felmentünk ti páran már ott voltatok. Elég nagy pálya a Tobruk és könnyen lehet igy pontokat szerezni. Ha megnézed akkor látni fogod, hogy több mint fele foglalás. A bujkálásról most nem beszélek.
  • AirborneRanger
    #3462
    CSÍÍÍÍÍÍTER :pppppppppppppp
  • TheGOro
    #3461
  • TheGOro
    #3460
    Jah csak a dologban annyi hibádzik hogy én már ott voltam és vártam rá
  • Danny
    #3459
    Ez is meg lett oldva!
  • soldier
    #3458
    De engem ő rugott ki mégpedig azért mert elöbb értem oda a repcsihez mint ő:)
  • Valen
    #3457
    Tudom hogy nincs, csak kiváncsi voltam arrra, hogy erre mint válaszol
  • Cobra.
    #3456
    Ne higgyél idegeneknek, nem tanította az anyukád ?
  • Valen
    #3455
    BF Vietnámnak már van publikus verziója ????

  • Borg
    #3454
    A 3.7-el nincsen ez a bug. De előtte és utána igen:)
    Mind1, rage3d catalyst fórumon már tépi a száját miatta csomó ember, talán a köv. driverben lesz már javitva.
  • AirborneRanger
    #3453
    Hmm ezt nemértem nagyon vicces. Nemom mér mondogatja mindenki azt h goro kickelgetne amikor tegnap engem is kikurt valaki és nem goro volt (TS) etc. Szal nem csak goronak van admin joga szal... thx..
    Amgy ja winters kéne :)
  • Csíra Csicska L
    #3452
    Király a BF Vietnámos oldal! Nekem ma lesz meg. Tud valaki magyar szervert hozzá?
  • SinClaiR
    #3451
    Ez a problémám 3.9 el is fennáll. És nekem sem sikerült róla shotot csinálni :) Pontosan Bocagen a legdurvább, de ha repülök, minden mapon találok ilyet bugot. Na mindegy:)
  • soldier
    #3450
    :D
  • Lacc
    #3449
    Lol de aljas :DD
  • DonPapa
    #3448
  • soldier
    #3447
    jéé tényleg első vagy.Hogy csináltad?Csak nem kirugtad azokat akik előtted voltak?....
  • Lacc
    #3446
    Lol, mennyi hülyeséget le tudtok vonni erről az egy szem képről Mindegy, ma folytatódik dolog, átszablak titeket.
  • Yan
    #3445
    mennyémá aludni
  • Hamed
    #3444
    Látom jó a team balance is...
  • Yan
    #3443
    elég piás vagyok,
    de azért van amitöl én is hányok...
  • Yan
    #3442
    még jó hogy ebböl nem láccik semmi, csak az hogy a CB-sek elötted vannak.
  • Yan
    #3441
    csak nehogy mi is Lkezdjünk jáccani...
  • TheGOro
    #3440
    Jah egész jó az oldal, de nem lehetne megoldani, (például cookie-al), hogy ha egyszer kikapcsolom a flash-es zenét, akkor a következő oldalon ne kezdje el megint, mert egyrészt nekem ne, igazán jön be a sztájl, másrészt hangerő szabjzó sincsen, harmadrész, egy idő után marha uncsi ugyan az a zene mi újra kezdődik minden oldal betöltésekor.
  • TheGOro
    #3439
    Csak picit kell kinyitni az embernek a szemét hogy tisztán lássa hogy ki is van az első helyen...
  • genRob
    #3438
    Ja, nagyon fasza az oldal! Gratula.
  • Unreal1942
    #3437
  • Danny
    #3436
    Marha jó alatta ez a zene, meg az oldal is süti :)
  • Petko
    #3435
    A magyar BF Vietnam oldal ha vkit érdekel
  • Cobra.
    #3434
    Ugyan. Már lassan ki lehet következtetni, hogy mit akar.
  • WiNters
    #3433
    kéne a magyarosítás?
  • Cobra.
    #3432

    Én egyébként nem fogom vissza magam, ha velem egy épületben van társ meg ellenség is.
    Mondjuk tőlem a heliseknek, repülősöknek jobban kell félnie, mint a gyalogosoknak. Én meg ezentúl csak lövedékkel fogom leszedni a légi járműveket, elvégre sikerült már AH-6-ot RPG-vel leszednem.
  • Valen
    #3431
    Vigyázat hasfelmetsző Jack a terepen garázdálkodik,

    Mivel nincsenek éjjeli lepkék, ezért katonákra vadászik :)
  • Lacc
    #3430
    Hohó hoppá most látom hogy 5 killem volt a 2. menetben :P
  • Lacc
    #3429
    Na gyerekek, Prject Phase 1 lezárult ;)



    Két kört nyomtam le, mind a kétszer 7. lettem, a Gazalán. Az első körben 2 kill-em volt, a többi zászló, a 2. körben amint a kép is mutatja már négy! Nagyon adrenalin-pumpáló játékmód, és élvezetes :) Az eddigiekből azt vontam le, hogyha valaki meglát egy késes manust, nem veszi komolyan. Aztán pánikba esik, mikor egy sarok mögül rávetődök, és össze-vissza ugrálom a fejét vagdalva. A zavarodottság csak fokozódik, ha egy kissebb helységben pl. egy bunkerben 2 enemy is van, úgy láttam nem nagyon mernek lőni, talán mert attól tartottak, hogy eltalálják a csapattársat miközben össze-vissza ugrálok :D Számos helyzetet kihagytam, illetve félkész munkát végeztem (értsd. 1szer beleállítottam a bökőt aztán kinyírt :P), szóval még bőven van mit kihozni ebből. A cél mapelsőnek lenni késsel :DD
  • Danny
    #3428
    God Bless! Szükséged lesz rá.
  • Unreal1942
    #3427
    GL
  • Lacc
    #3426
    Indítok ma egy prodzsektet. Ezentúl egy ideid -NINJA-Scythe néven fogtok látni a servereken, és csakis késsel fogok nyomulni, úgy tervezem hogy semmi másból nem lesz pontom csak zászlókból és késelésből

    Kívánjatok sok sikert hogy a nyakatokba állíthassam a bökőt a csatatéren