17064






  • Morfy
    #3168
    Szerverstat
  • Morfy
    #3167
    Akit esetleg érdekel,és szokott játszani az ACC'1'-en, készítettem kísérleti jelleggel statisztikát,amit 2-3 naponta frissítek, és valószínű minden hó elején újraindítok.
    http://morfi.uw.hu/acc1/
  • Erzsinéni
    #3166
    jóreggelt!
  • TheGOro
    #3165
    Nah elmentem agyat tágítani
  • TheGOro
    #3164
    Azé a mi lobsterünk ott lesz :))) Meg ha sikerül rendezni a magánéletemet (be kell szedni az újévi védelmi pénzeket, meg mostmár mi is más ÁFA-kulccsal dolgozunk, és ez többlet adminisztrációt jelent...stb), szal ha sikerül akkor én is tisztelemet teszem
  • TheGOro
    #3163
    jah az élettársam
  • genRob
    #3162
    Sajnálatos módon kevés emberke vesz részt DC scene-ből a BF talin rajtunk kívül. Az U'42, 11 emberrel képviselteti magát. Remélem észbe kaptok és jöttök még DC-sek a talira.
  • Petko
    #3161
    ez nem a goro:)
    ez az az idiota pszihologus, aki drogosoknak segedkezik, es eleg kemenyen banik a paciensekkel
  • U42TIBA
    #3160
    hm ismerős vagy de nem tom honnan.
  • TheGOro
    #3159
    Háj jó8
  • TheGOro
    #3158
    hogy találtad ki
  • ghost cb
    #3157
    Vagy az élettársad?
  • ghost cb
    #3156
    Ez te vagy?
  • TheGOro
    #3155
  • ghost cb
    #3154
    Ezjó
    Nem mintössze azért csíkos mind mert ezen könnyű dolgozni, szinezgetni, és átláthatóbbá teszi. Ennyi. De a Flash animáció nem vonz annyira mint a 3d modellezés ezért nemhinném hogy a közeljövőben valami jobbal fogok előállni. De jó poén volt. Respect
  • TheGOro
    #3153
    Csak azé mondtam me a tied is csíkos Réndzsöré is csíkkos, ezé azt véltem megállapítani hogy valami tudat alatti psziho-szomatikus vonzódásod van a csíkok iránt. Csernus módjára most megkérdezném hogy gyerekkorodban nem hagytak e a zebrán, vagy nem e csíkos volt a pizsid és ez hagyott benned maradandó károsodást, DE nem kérdezem, mivel nem érdekel!
    ön dönt, Beválalja???, IGEEEN VAGY NEEEM!?!?!?!
  • ghost cb
    #3152
    Egyébként azért csíkos mert az volt a célom hogy ugy tűnjön mintha "sisteregve" régi képernyőn eltűnik a betű...
  • TheGOro
    #3151
    Én csak ilyen mátrixos effekteket láttam, hogy kibaszottul lőssz, igaz a géppuska torkolattüze 2m-rel arréb volt, ezt belakalkulálva, a multivektorok összegzésével, a szélirány figyelembevételével igazítottam az RPG-m bázisvektorát, és lőttelek porrá, te meg repkedtél. Azé jól széthenteltelek titeket RPG-vel :))) nagyon tetszett, de sajnos fraps épp nem futott :((
  • Yan
    #3150
    már most jó, DE tedd középre
  • ghost cb
    #3149
    Eddig pozitívan vélekedtem rólad de most megbántottál... Azért csikos mer máshogy nemtudtam megoldani. De nekem tetszik és ez a lények
  • Danny
    #3148
    Hát az enyémből is bazz. Fekszem a halálosztó nehézgéppuskával, fejed a célkeresztbe, első tár, második, te meg még mindig rohangász. :D
  • traXion
    #3147
    Káromkodás generator kell a megkönnyebbítéshez?

    Te seggnyaló fasz, nem érsz többet, mint egy szétkent szardarab amire ráverték a faszt, ha nem csuknának le érte, seggbebasználak a seprőnyéllel! Hogy a rohadás álljon beléd!
    Meghajtalak, mint hegyipásztort a lavina !!!

    Utóirat: Ne basszál fel még egyszer, mert olyat mondok, hogy megáll benned a szar!

    Katt ide te szar! :D
  • TheGOro
    #3146
    elflémelgetünk mi itt
  • traXion
    #3145
    Az már csít!
  • TheGOro
    #3144
    jó akkor felnyomok 12 féle változatot :)
  • traXion
    #3143
    Mi kb 26an vagyunk, szerintem lazán több avatart tudnék berakni mint te... :D
  • traXion
    #3142
    Me to domain....
  • TheGOro
    #3141
    Most akkor én is rakjam be az összes klántag avatarját?
  • TheGOro
    #3140
    Juj danny ezt a mai hajós jelenetet kár hogy nem vettem fel, nagyon érdekes volt az én szemszögömből
  • TheGOro
    #3139
    Hát ahogy a runynya nőre mondanák, érdekes a feje... Olyan csíkos
  • trident
    #3138
    -megéri vs. nem éri:
    - új gép:
  • Danny
    #3137
    -Trident: nem éri meg. :)
    Meg megvan már az egész. Nem csak a monitor, de a proci, alaplap, memória is. Csak a végére elfogyott a tőke, úgyhogy ekkis várakozás van az új videokártyára. De a régi kártyával sem akadok egyáltalán szóval minden süti. :)
  • traXion
    #3136
    Y? Nincs semmi új...
  • trident
    #3135
    Sziasztok!
    Rég jártam erre... Vagy nem volt időm, vagy olyan téma ment, amihez nincs sok közöm...(Pl. csít, helikopterek rotor dőlészöge -20 celsius fokon).
    Most ugyan feltúrázták az agyam az ostobák, de történt velem jó is: 3 napos LAN party után vagyok.
    DE! A BF és a DC-t sem sikerült üzembe hozni. Mostmár nemcsak data differs, hanem fail conected vagy mi a %/!+() szöveget dobot... Szóval nem tudtuk dc-zni közösen.....
    Remélem majd az 1.6, vagy a BF: vetnammal jácccunk...
    Bocs ha OFF voltam.
    -Danny: ne idegeskedj...Megéri?
    Megvan már a monyitorod?
  • ghost cb
    #3134
    Donpapa neked nem osztottunk lapot
  • ghost cb
    #3133
    VÁÁÁÁÁ. El innen a cb fórumra! Schnell, los
  • traXion
    #3132

  • traXion
    #3131



  • Danny
    #3130
    Szarni baszni rá! Ma már egy szót se szólnék, tegnap ingerült voltam.
  • Yan
    #3129
    ja és középre