17064






  • SinClaiR
    #3547
    Goro: küldtem privát meszidzset.
  • SinClaiR
    #3546
    Kő hát küldőm címet:) tökmindegy hol.. msn icq, dc++.. mindent adok, :)
  • Valen
    #3545
    Petko : Csak nem A BF topicról beszélsz :DDD
  • CAD
    #3544
    Sztem, belefer, hogy a sceenen tortent dolgokat megbeszeljuk... raadasul nem tul gyakori es nem is tul erosek ezek a vitak... igaz en meg csak kb fel eve kezdtem el ide is irogatni.
  • CAD
    #3543
    Valoban, en csak altalanos esetrol beszeltem, es altalanos kovetkezteteseket vontam le az egeszrol. Sztem ha ratok tartozik, akkor felesleges volt elkezdeni elcelodni abban a temaban, legalabbis a public forumon.
  • soldier
    #3542
    van 4. fázis is.Amikor átrakják a gumiba:DEz a Medal of Honor topiccal megtörtént:)
  • Petko
    #3541
    ja ez a forum is le fog degradálódni, ez az első fázis... enyhébb flamek.. aztán jön a második fázis, amikor azon vesszük észre magunkat hogy "reggelt, megyek kávézni stb."... aztán jön a harmadik fázis amikro valaki elkezd béna csajos scaneket pasetolni, meg csak arról lessz szó hogy a hétvégén ki mit ivott stb.
  • TheGOro
    #3540
    Jó hír egyébként hogy már tervezi a dice a Demo készítés lehetőségének a bevezetését mint annó HL ben volt, melynek méretén kívül még 1001 előnye lesz, de ezt nem kell részleteznem
  • traXion
    #3539
    Tényleg fejezd be Soldier. Nem érdekel, hogy ki hibázott, fejezzétek be, nem olyan nagy ügy. Vége Ne válaszoljatok erre.
  • soldier
    #3538
    na abban a primitív hozzászólásban kb ez a 2 szó volt primitív.A többi értelmes volt.
    És mivel valaki mindig mond ami nekem nem tetszik igy természetesen ezekre mindig reagálok.
  • TheGOro
    #3537
    közepes beállításokat használok 25fps-el veszek fel felére kicsinyített felbontásban. Játékban 1024x768-ban játszok. Természetesen eléggé visszavesz az FPS ből de akkor is 30 Fps körül megy viszont akkor eggyenletesen, míg amikor nem fut Fraps kicsit idegesítő hogy 90-40 körül ugrálgat, ami repülés közben érzékelhető, és kicsit kellemetlen.
  • TheGOro
    #3536
    1. Hát én nem így emlékszem "újgadzag bunkógyerek" (idézet a #3484-es üzenetből) szvsz mivel szép szóból nem értettél primitív hozzászóláshoz primitív válasz érkezik.
    4. Nem tudom, hogy bevett szokás más sértegetésével zárni le ügyeket, aminek hatására tovább keveredik a fekália. És még mindig nem tudod megállni hogy ne a tiéd legyen az utolsó szó.
  • TheGOro
    #3535
    2.0-ás fraps ot használok. természetesne full vert :) Ha kő szóljál, és eljuttatom neked mailben, ICQ-n DC++ on vagy bármin
  • soldier
    #3534
    Joga van hozzá.Ki lehet rugni bárkit bármikor meg ki is szabad.Ezt nem tiltja szabályzat az igaz.De attól függetlenül megvan nekem arról a véleményem aki ilyet csinál.nem általános dologról van szó.Ha velem most megcsinálta akkor ha legközelebb mással is megcsinálhatja.NA persze ha mondjuk beismerné hogy kick azért nem kellett volna akkor semmi gond.De ha nem ismeri be az azt jelenti hogy helyesnek tartja amit csinált tehát legközelebb is megcsinálja.lyen egyszerű.

    "kerdeseket szeretnel az altalad velten "kivallo" allapotban nyitva hagyni."
    Ez a dolog csak mi kettőnkre tartozik szal nem kéne semmilyen kérdésnek nyitva állni ugyanis neked pl. ezt az egészet magasról le kéne...
  • CAD
    #3533
    Latom nem vetted a lapot, neked nincs mododban megkerdojelezni azt, hogy o mint admin joga van e teged kirugni vagy sem, azt meg foleg nem, hogy tobb-vagy-kevesebb joga van e mint a tobbi admin. Ha ezt nem tudod elviselni akkor gondolom tudod mit kell tenned.

    A "Mi lenne ha..." részre pedig, a "Bann nem volt, egy egyszeru reconnectel a dolog el van - volt simitva, felesleges igy tullihegni, es adminjogelvetelert, a dc jatek el-aljasodasaert, a vilag vegeert kialltani." mondatom ajanlom figyelmedbe.

    Raadasul nem egy altalanos dologrol van szo, megint csak tulzol, egyedi egyszeri eset tortent, szal ezzel kapcsolatban: "persze neha vannak tulkapasok, de nem egy, nem ket, hanem 10 tulkapas utan szolhat csak barki, es akkor sem ugy, hogy "he te buzi, mi nem szeressuk errefelé azokat akik csak ugy kibasznak minket, mert tutira nem a mi hibank, hanem a tied kocsog admin".".

    Amugy nem tul szep dolog egyoldaluan - eroszakosan - pontot tetetni a dologra, ugy hogy kerdeseket szeretnel az altalad velten "kivallo" allapotban nyitva hagyni.
  • U42Versus
    #3532
    VGA-t clone módra ,tv kimenet videoba bedug Rec elindít. Utána DV-kamerával mehet digibe vagy tv-kártyával vissza a vinyóra. Nincs szaggatás ,nem kell mocsok felbontásban játszani rongyá butítva a gépet. Egyébként vetítsen a mozigépész ! :)
  • SinClaiR
    #3531
    Tévedtem. Leszedtem az uj verziót, ezt a limitáltat, ami 15 mp ig készít filmet. 30 fps re állítottam be. 30 fps el ment a játék, még játszható volt:) Ugylátszik, tényleg megérte az régi vinyóm lecserélni az újra. Na mindegy.

    Goro: a 2.0 frapsod van, és ahhoz esetleg van cracked is? Vagy valamelyik régebbi limitálatlan verzió?.. Mert ez az uj hangokat is vesz fel, a régi nem.
  • soldier
    #3530
    "mert kirugta az admint"
    nem kirugta hanem kinyírta
    bocs elirtam
    jameg az EFEJEZTEM elé képzeljetek oda egy B betüt:)
  • soldier
    #3529
    1.Én nem buziztam nem köcsögöztem addig amig nem kezdte el szidni az anyámat.
    2.ha még az övé lenne a szerver akkor azt mondanám hogy hadd keménykedjen de nem az övé.
    3.Mi lenne akkor ha az lenne a szokás hogy ha valaki kibaszik velem azt kirugom?Sorba röpkö9dének az emberek a szervereken.Egyik azért lenne kirugva mert kirugta az admint a másik azért mert az útjába állt stb...
    4.Mondtam hogy EFEJEZTEM.Ugyhogy most mártényleg békén kéne hagyni a "megszáradt szart".valami fórumadmin el is takaríthatná a "szart" :)
  • SinClaiR
    #3528
    Fraps ot nem kéne játék alatt üzemeltetni.. hiszen mp ként csinálja a beállított mennyiségű képet, sztem nincs az a vinyó, ami bírná az iramot, hogy 10 fps nél többet ki tudj vágni a monitorra.:) Legalábbis nekem is beállt a játék, mikor anno UT alatt kipróbáltam, hogy menet közben milyen lehet felvenni a cuccot:) Nos, kéne valami demomanager, de nem tom hogy van e.. szerintem magában a bf-dc ben nincs, módként talán van valahol, rá kellene keresni. Mivel még sehol nem hallottam róla, lehet hogy nincs, de attól még ez jelenti ez azt is, hogy van:)
    Majd keresek, mert a Frapsnál , ha van ilyen manager, mindenféleképpen jobb megoldás lenne.
  • Lacc
    #3527
    Goro, milyen géped van és milyen grafix beállítások mellett meg hány fps-el veszed fel a fraps-el az ingame videókat? Mert nekem normál állapotban a játék 90-100 fps-el fut, de amint elkezedem a felvételt a fraps-el, lecsökken vagy 5-10 fps-re... Mindezt úgy, hogy 15 fps-el venném fel a videót ami még úgy azért nézhető.
  • CAD
    #3525
    Bocs fiuk, hogy csak igy utolag, nem akarok ám ujra megszaradt szart felpiszkalni, de:

    Emlexem anno azert - is - hagytam abba CS-t, mert idiotak voltak adminok, namost en ebben a jatekban meg nem tapasztaltam ilyet, barmelyik szerveren is voltam... es szerintem egy-egy ilyen esetnek, teljesen felesleges itt ilyen nagy feneket keriteni, hisz igazabol nem az az egy kirugas a gaz, hanem ugye az, hogy megkerdojelezik az adminnak a kirugashoz valo jogat, amely szerintem egy igen rosz 5let. Bann nem volt, egy egyszeru reconnectel a dolog el van - volt simitva, felesleges igy tullihegni, es adminjogelvetelert, a dc jatek el-aljasodasaert, a vilag vegeert kialltani. Aogy irc szoktak mondani, aze a csati akinek a botjai ott vannak epp... nem aze aki alapitotta, nem aze aki magaenak erzi hanem akinek joga van ott... es tok felesleges ilyen emberekkel osszeakaszkodni, mert mi lesz a vege? Kis flame, es raadasul ha legkozelebb valami rosszat hall vagy lat tolled, akkor gondolkodas nelkul fog kibaszni, nem ugy mint mast akit azert merlegel... sztem ezt meg te merlegeld.

    Amugy anno nekem is volt mar ilyen kalandom, hogy ket hulyegyerek kis jatszoterenek gondolta szervert, ami amugy az is, csak pechukre masok is jatszottak epp :) - en megtettem amit megkellet, 2 figy. utan, utanna a "hogy mered, hogy kepzeled, szep vilag ahol pont >>en<< dontom el, hogy kit lehet kirugni" stb. -t mar nem is vettem fel, meg csak meg sem magyaraztam miert kaptak kicket... persze ezutan mar jolviselkedtek, foleg miutan rajottek, hogy senki le sem szarja a hepajkodast... sztem ebben az esetben is ez lett volna a jo, soldier leirja hogy mekkora buzi vagy, neked nem kell magyarazkodnod, meg akkor sem ha nem figyelmeztetted, azert vagy admin, hogy bizonyos helyzetekben ugy donts ott a hatar a bunkosagnak, szemetsegnek, vagy egyaltalan ... persze neha vannak tulkapasok, de nem egy, nem ket, hanem 10 tulkapas utan szolhat csak barki, es akkor sem ugy, hogy "he te buzi, mi nem szeressuk errefelé azokat akik csak ugy kibasznak minket, mert tutira nem a mi hibank, hanem a tied kocsog admin".

    Na think about it, nekem bejott :) - lattatok mar forumon itt anyazni nepeket, pedig mar volt kirugva alltalam ember, abban biztosak lehettek :).
  • Ágyútöltelék
    #3524
    Ha nem tudom kilőni, akkor kibeszélem?
  • TS Zolly
    #3523
    Hát irtam ervint az ott megadott címre. Válasz még sehol.
  • vezerkutya
    #3522
    Hi.
    Ismétt en vagyok.
    Es azt szeretnem kerdezni hogy nincs e jelentkezo a DC Magyar bajnoksagra?
    Nem kell eredeti jatek.
    Es szivesen latnank mindenkit.
    Meg sok klan nem regisztralt.
    Hajra dcliga.uw.hu
  • soldier
    #3521
    korán van még ahoz:)
  • AirborneRanger
    #3520
    Na héhéhéhéhéhé pofabefog aztá go sleep :)
  • soldier
    #3519
    Mit kezdek?
    Hozzád se szóltam:)
  • TheGOro
    #3518
    megint kezded
  • soldier
    #3517
    közben fújt a szél és lengedeztek a fuck
    na jó ne offoljuk szét a topikot:)
  • WiNters
    #3516
    és távozott Fuckó lován
  • soldier
    #3515
    sáddáfákápp:)
  • Danny
    #3514
    Shut up to shut up shut up :D Sallala...
  • TS Zolly
    #3513
    Biztositék megpatkolva. Most a kultura ujra a régi!
  • soldier
    #3512
    Az.Kicsapta:D
  • Nem3sis
    #3511
    Kultura kicsapta a biztosítékot...
  • soldier
    #3510
    Az előbb modtam hogy én itt befejeztem.Ésén be is fejeztem volna ha nem kezded el anyámat szidni.Na mind1.Most tényleg befejeztem.
  • Kristo4o
    #3509
    Pax uraim pax!
  • Petko
    #3508
    jo te is allitsd le magad, akarmi van nem illendo a masikat sertegetni, foleg nem egy publik forumon hogy elvedd masoknak is a jokedvet
  • TheGOro
    #3507
    Te kezdted a sértegetést, de veled ellentétben én abba tudom hagyni