17064






  • WiNters
    #3290
    na igy a jo :D
  • WiNters
    #3289
    tom :D
    a mocsok jpeg osszetolta a betuket :D
  • ghost cb
    #3288
    jó a logóf
  • WiNters
    #3287
    ja
  • Kristo4o
    #3286
    szal mi a gond a magas pinggel?
  • Yan
    #3285
    azé van a scud, hogy használjuk!
    legalábbis ki mire tuggya
  • TheGOro
    #3284
    na 73 eastingon se kell cél, csak ha látni akarod hogy mikor születik a nép hogy indíts, és hogy lásd behalni a népet...
  • Unreal1942
    #3283
    Mi is voltunk mar beszoritva alaposan!
    Nem egyszer fordul elo ,h jonnek a bazisra es irtanak!
    Meg kell oldani! Ennyi..nem pedig kiakadni rajta!
    ACC Bant adni szived joga hiszen a sajat szervereteken istenkent viselkedhettek!
    Ettol fuggetlenul nem ertek 1et en sem a ban al emiatt
    se a basecampel ,de neha jol esik az embernek lehentelni par embert ez van!
  • U42Versus
    #3282
    Na jó de te az U42-esek között vagy közepes!
    Másnak meg esetleg nem elég 30 másodperc megpucolni a bázisról és jól seggbelőni a tüzért! Az ember nem is gondolná hogy egyszerübb anyázni .....
  • Valen
    #3281
    a Battlefield. hu az csak a BF1942 alapgaméra írja az játszható nemzeteket, DC-ben csak IRAK VS AMCSI van.

    Pesze nevezheted őket különböző pályákon palestinnak, meg tálibnak, meg aminek akarod, de ez a tény
  • luc72
    #3280
    Hali

    Nem találom a DC 0.6ban a kasmir pályát. És vagy ami vagy iraki lehetek, hol a többi nemzet, amit a batlefield.hu oldal ir.
  • Kristo4o
    #3279
    Lényeg az, hogy a lövegek scudok ágyuk eléggé hanyagolva vannak mindenütt, pedig sok múlhat rajtuk.
    A maxigáz az amikor gépészkedsz a lövegben scudban katyuban, és bepattan valaki a vezetőfülkébe és elviszi, "megy veled támadni, majd te lőssz miközben ő vezet" na ott azért sokat kell arra gondoljak, hogy ez egy játék, meg hogy kultúremberek vagyunk...
  • Yan
    #3278
    Kicsit kiegészíteném a #3233 hozzáböffenésemet:
    nem a munkádat fikázom, hanem általában a "statokat".
    a laphoz gratula.
  • Kristo4o
    #3277
    Az ominózus pályán asszem én adtam a célt. Lehet megkövezni...
  • Kristo4o
    #3276
    Értem értem. Én is omahán tudom hova kell állítani az ágyút hogy a hajót telibe kapjam, feltéve ha nem viszik odébb. Más kérdés ha van egy ész az amerikai oldalon egy lövés az ágyu tomahawkkal.
  • SinClaiR
    #3275
    Ez tök igaz, nagyon sok pályán kellene olyan ember, aki célt adna, de mindenki csak megy előre, mint a birka.
    Az hogy V1 scud al lövöldöz 73 eastingen.. sztem ezzel semmi gond nincs. legutóbb is ami voltam ezen a pályán, egyszer meghaltam, aztán számoltam mikor jön a bomba, és tankal hátulról megléptem, és kilőttem. Ennyi a történet. És én csak egy közepes szintű gamer vagyok:(
  • Kristo4o
    #3274
    Azért szerintem a csúnya beszédért nyugodtan szórj ki bárkit, az admin jog szerintem nem csak kiváltság, hanem felelősség is. Gondolj arra, hogy sok nagyon fiatal is játszik a public szervereken, nem kéne , hogy innen tanuljanak ilyesmit. Aki nem tud uralkodni az indulatain egy JÁTÉK (caps lock off) közben az nem való ide.

    Most egy láma kérdés:
    Mi a baj azzal ha valakinek 149 feletti a pingje, azt hittem ez csak neki sz*r nem? (nem értek hozzá)
  • TheGOro
    #3273
    hát már célt adni sincs sok értelme (max akkor ha szokatlan helyen tanyázik valami haderő), akik szoktak artizni azok felparkolnak a megszokott pozicióra, pl.: Bocage-on a javító padra, belövik a megfelelő szöget, és már is széjjellövik a bázist. Ez a hátrány az ilyen játékoknál, hogy már mindenki kívülről ismeri a pályát, míg a háborúkban, akár milyen jó is a felderítés mindig érheti meglepetés a idegen terepen mozgó hadakat... na szal értitek mit akarok mondani...
  • Morfy
    #3272
    Én nem kívánok élni az admin jogommal senkivel szemben sem, ha csúnyán beszéltek az csak minősít,de engem nem érdekel. Ha teamkillerek vannak a szerveren akkor automatikusan kickeli a progi, ha nem elég akkor jön a bann. Ja, és az ACC szrvereken próbaképpen kick jár a 149 feletti pingért 3. figyelmeztetés után, és be van kapcsolva a smart teambalance is 3 fős különbségnél.
    Mindenkinek jó játékot kívánok!
  • Csíra Csicska L
    #3271
    Mára elegem volt ebből a játékból! Minden nap végén utálom másnap reggel meg azt várom hogy mikor jöhetek már jáccani Mindig felnyomom az anyam így estére! 30 játékos 1 szerveren rémálom! (legalábbis nekem ) Áhh csíraság! De azért nem! Nah, mind1.
  • Kristo4o
    #3270
    Ez a hullás dolog azért nem lenne jó ötlet mert nem csak nagy marhák használják a játékot hanem kis birkák is, aki ugyanúgy célközönség a fejlesztőknél. Csak kamilláznék ha a gyermekem(ha lenne) egy hullával teli csatamezőn lőne egy hmg-vel és az ellen keze leszakadna, miközben fröcsögne belőle a véééér. Egyből nyomnék egy uninstallt. A kicsik értékítéletét nagyban rontaná, maradjon csak a teletabi. Én már a Diabolikot is betiltanám. ...na jó a teletabit is.
  • TheGOro
    #3269
    Ez már a kezdetektől így van, Amerika hódítói, a konkvisztátorok teljes kultúrákat pusztítottak ki (Inka, Maya,...)
  • Kristo4o
    #3268
    A publicon is ér lőni (bármivel) szerintem attól lessz tapasztalt egy játékos, meg kell tanulni meglépni a scud elől és oda kell menni és lekemperkedni a scud használóját.
    A másik dolog, hogy nem az a bátor aki beméri a célt, az az ügyes, hogy tudja használni. A bátor az aki adja (+ügyes is). Csak neki nem jár a pont, pedig szerintem nagyobb az érdeme. Ellenszer: céladókat likvidálni. utána már nem tudja a lövész mire lő, meg hova. Vannak tipikussan löveges pályák, ahhol mindenki a tankokat erölteti mégis.

    Na jót okoskodtam megyek öblitek egyet...
  • Morfy
    #3267
    Hát,sajnálom ha nem értettél meg, de szerintem abban semmi pláne nincs,ha a főbázison megszülető embereket lövitek helikopterrel... Egyébként nekem mind1 mit csináltok, csak ahogy észrevettem kialakult a magyar szervereken erről valami iratlan szabály,de lehet,hogy tévedek. Egyébként a játéknak ez a formája pont arról szól, hogy a zászlókat kell befoglalni,ha mind megvan akkor lehet menni a bázisra,és megkeseríteni az ottlévők életét, vagy lehet védeni a zászlókat és nézni ahogy fogy az ellen ticketje. Tévednék???
  • Lacc
    #3266
    Hát... én is lepattannék azonnal :)) 1. túlélési ösztön ugye 2. többre szeretném vinni, nem pedig egy értelmetlen csatában veszteni az életemet amihez alig van közöm.

    De ez a hullás dolog érdekes lehet tényleg, de sajna ez szerintem még a bf vietnamban sem lesz benne. Egy fél órás csata után lenne néhány száz hulla biztos :)
  • Kristo4o
    #3265
    Genya dolog a háború, nem szeretnék résztvenni semelyikben, mikor katona voltam, kérdezte a főhadnagyom mikor a lokátorban ülve adtam a célt, mit tennék ha látnám, hogy jön felénk valami, megmondtam, hogy azonnal lepattannék még a környékről is. Nem volt megelégedve a válasszal, sem velem. Abba gondoljatok bele, ha nem tünnének el a hullák a pályáról, mennyi lenne belőle mire vége lenne egy játéknak.
  • Petko
    #3264
    ja basszus, ez az igazi emberiseg ellenes bun (bar valojaban ez a fogalom nevetseges)... kepesek voltak lerombolni egy osregi kolostort, amit meg szent benedek alapitott a 6. században... a nagy amerikaiak, akik csak mas orszagok kulturális értékeit tudják pusztítani... meg ugye most is a bagdhadi muzeumok amik az emberiseg legosibb emlekeit vedelmeztek.. persze hogy oda repult a legtobb bomba, meg mindent kifosztottak amit talaltak... remelem ezert meg nagyot fognak valamikor szenvedni
  • TheGOro
    #3263
    Hát azért a háborúban is vannak szabályok, például korházakat, templomokat tilos volt bombázni. Persze többször is volt rá precedens hogy lebombáztak templomokat pl.: Monte Cassino-ban ahol a szövetségesek azt feltételezték hogy a tengelyhatalmak bittos ott csótánykodnak, és nyomatják nagyban a tucc-tucc zenét, pedig, pont ellenkezőleg, kimenekítettek minden értékes tárgyat, majd miután lebombázták kitűnő védelmi bástyaként tudták használni a romhalmazt............. bla bla bla bla bla
  • Danny
    #3262
    Nem akarok ezzel kapcsolatban ismét feszültséget kelteni. Egyet mondok és kettőt kérdezek.

    -Public game amit mások az élvezetért művelnének. Ezt rontod el a SCUD-al. Én személy szerint leszarom, legutóbb csak rossz napom volt.
    -"Bátornak" érzed magad és élvezed a játékot amikor egy előre bemért pontot lősz 20 percen keresztül?
    -Kisebb lesz tőle az U42 hírneve, ha nem lehetetlenítitek el ilyen módszerekkel a "lámák" játékát?
  • Lacc
    #3261
    Tudtom mi az a basecamp, de akkor félreértettem amit az előbb írtál. A basecampet én se tolerálom :)
  • V1
    #3260
    A pályákat el lehet cseszni, de erről nem azok tehetnek akik játszanak rajta. Sok mindent nem értek azon, hogy miért is basecamp a játék kezdetekor a főbázis tűzérséggel való támadása. Legyen az scud vagy más. Pl. Ha én a saját bázisomról lővök oda, az már szemétség, de ha kigurulok, és a bázis elé küldöm a scudot az már elfogadott. Kicsit szarúl hangzik :) Szóljatok a készitőknek, hogy csak a bázis előtt müködjön a scud :) Az elején szürke a zászló és ?? Kit érdekel ? Ha nem engedem, hogy az ellen megcsipje az etikátlan ? De miért ? Ha őket támadom, és nem rohanok eszetlenül a zászlókhoz az etikátlan ? De miért is ? Ha minden zászló a miénk és a főbázisukat lővöm az etikátlan ? De miért ? Vonuljak vissza, és várjam meg mig az ellenfél visszafoglal egy zászlót ? Kicsit nevetséges amit írtok LOL LOL LOL. Ha kilővik a vadászgépem a főbázis fölött, és én még kiugrom idejében esetleg csenek egy tankot amivel kimenekülve "véletlen" megölök pár embert az etikátlan ? Mit kéne tennem ? Öngyilok, esetleg ne nyissam ki az ernyőt:) ? Direktben soha nem megyek be, és pusztitom az ellenségemet a főbázison, de egy háboruban ne mások mondják már meg, hogy milyen stratégiával nyerhetek ! Ne legyetek már LÁMÁK ! Ha szarúl van megcsinálva egy map, akkor írj a készitőnek, és hivd fel rá a figyelmét, de ne szivasd azért a társaidat.
    MÁR Bocsi
  • ghost cb
    #3259
    ennyi hülyeséget...
  • U42Versus
    #3258
    -Helikoptert nem használunk,lehetőség szerint átadjuk az ellenségnek ha mégsem ezért permbann jár !
    -Ha scuddal vagy stukával lövik a bázisunkat ,az illető nyilván egy féreg mert megtanulta a kezelését ráadásul valami szemét kemper még célt is ad neki ami példátlan csapatmunkát sőt csítet is feltételez ! Ezért kitiltás jár a világ összes szerveréről!
    -Viszont bázison ellenfél tankját ellopni és azzal a respawnpontokat aprítani ajánlott ,persze ha velem vagy ! Ha nem teszed megátkozzuk a klánodat egy feketemisén!
    -Respawnoló ellenfelet sniperrel fejbelődözni pontok foglalása helyett dicsőség az egész családnak ! Persze sniper lekéselése durva sértés ,ezért koalakínzás jár !
    -Mindenféle sértés ajánlott ,ilyenkor kötelező a CAPS LOCK billentyű használata a nagyobb átélés kedvéért!
    -Ha netán U42-es vagy akkor alapból csalsz ,és ez biztos mert úgy hallottuk hogy mesélte valaki hogy úgy mondták neki biztos forrásból! Ezért permbann jár minden U-betűvel kezdődő nickért !

    További jó szórakozást kívánunk a CS ... izé DC szervereken ! :)
  • Kristo4o
    #3257
    Nem értek veled egyet.
    Nekem az a véleményem, hogy ott lehet basecampelni, ahol hagyják. Ezek szerint minden iraki játékost már az elején ki kell zárni, aki a khalifi docks ban rálő az elfoglalhatatlan amerikai bázison csónakba szállókra? A basecamp a játék része és mivel soha, nem pont ugyanott jelensz meg, van esélyed, hogy leszedd a kempert.

    Szerintem, mint Admin arra kellene figyelni, ki káromkodik, vagy ki használja ki a játék hiányosságaiból adódó etikátlan dolgokat, mint pl a falba bemászás, azokat kellene figyelmeztetni, akik többször SZÁNDÉKOSSAN csapattársat ölnek, mert pl az előbb érne a repülőhöz, amibe ő be akart szállni.

    Basecamp=utánpótlási vonalak elvágása, és az életben is ez egy kedvelt haditaktika , hiszen végülis nem kertész versenyen vagyunk, hanem háborúzunk (igaz valóban idegesítő tud lenni).


    Ez az én véleményem.
    Evvel együt mivel admin jogod van, te diktálod a szabályokat.
  • ghost cb
    #3256
    egy honap és megjelenik a Söldner. A Join Operations. És 2 honap van a Battlefield Vietnamig. A DC számításaim szerint ki fog halni. Fölösleges nekiállni h pályát készíts, mert ha jót akarsz elég macerás.
  • TheGOro
    #3255
    Hát szerintem viszont helikopterrel nem lehet kempelni. továbbá a scud ot ellophatja az ellenfél, a nem elfoglalható bázisokat is lehet artillery-zni
  • TheGOro
    #3254
    Jaj ismerem, ez 1 ilyen statikus statisztika készítő, ami 1xű html-lapot készítm nekem épp azért nem tetszik mivel statikus, és manuálisan kell frissíteni, magyarán abszolút nem napra kész, másrészt meg hülyeségnek találom az egészet, jó példa erre a Weapon Bunkers, ahol a bunkert felrobbantó emberke 1 büdös pontot nem kap ezért, sőt általában saját magát, és még pár csapattársát is kénytelen feláldozni e szent célért.
  • Morfy
    #3253
    elmagyaráznám még1x: olyan bázist ami nem foglalható el, és akkor amikor még van szürke zászló illetve ellenség által elfoglalt befoglalható zászló. Ezt hívják basecampnek,és sok admin vérszemet kap tőle. Szerintem etikátlan magatartás.
  • Csíra Csicska L
    #3252
    -u
  • Csíra Csicska L
    #3251
    Nem mondod! Kérniu lehetne szebben is!