17064






  • AirborneRanger
    #3209
    neem csak kicsit... khm.. más :)
  • traXion
    #3208
    Köszi husi! :D
  • TheGOro
    #3207
    trax te vagy csábító
  • traXion
    #3206
    Cool.
  • Csíra Csicska L
    #3205
    Na má télleg csá!
  • Csíra Csicska L
    #3204
  • Csíra Csicska L
    #3203
    he???? he??? a cb a nevem előtt ehh meg ez az egész dolog!
  • Csíra Csicska L
    #3202
    Jó éjt!
  • traXion
    #3201
    Mi a csábító he? :)
  • Csíra Csicska L
    #3200
    Megyek csicsikálni kicsi vok még!
  • Csíra Csicska L
    #3199
    Oké! Nem bizti hogy belépek bár csábító
  • traXion
    #3198
    Nincs akadálya. Csak írj magadról a fórumba.
  • Csíra Csicska L
    #3197
    Szal én is jelentkezhetnék a CB-sekhez?
  • Petko
    #3196
    ne vidd túlzásba a viccelődést
  • traXion
    #3195
    Itt van olyasféle.
  • Csíra Csicska L
    #3194
    Úgy gondolod?
  • TheGOro
    #3193
    Áhh te túl intelligensnek látszóól nem illesz a CB-be még a végén kinéznének... :))
  • Csíra Csicska L
    #3192
    Az mé van hogy ti CB-s csákeszok olyan frankón játszotok? Van vmi felvételi a klánba vagy hogy döntitek el hogy csak tömeggyilkosokat vesztek fel?
  • TheGOro
    #3191
    amit a volt földrajztanárom mondta volt "hiPPoTézis"
  • Erzsinéni
    #3190
    hmmm egy kicsit hypoljuk magunkat
  • ghost cb
    #3189
    De mondom. Nem én vagyok a legjobb cb-s de általában (najó mindig) ha fölmegyünk kicsit többen, nem azért hogy hülyéskedjünk, hanem hogy rush-oljunk, akkor megnyerjük, és akkor biztos 1-2-3 cb-s ott a dobogón. Ez nem feltételezés, hanem tény...
  • traXion
    #3188
    Hagyjál.. :D
  • Yan
    #3187
    Akkor a trapézt teddd középre...
  • Erzsinéni
    #3186
    A lost Village-ben, lehet nem helikopterrel kellene menni, hanem átúszni
  • Kristo4o
    #3185
    Nem érted amit mondok.
    Azt mondod felegy 5 cb-s, simán elverik az amik száját.
    Nu és ha az ami oldalra IS felmegy 5 cb-s szerinted ki nyer? gondolom az aki a te oldaladon áll :) de most komolyan. ezt a pályát alapból arra tervezték az alap bf-ben, hogy az arányok 1:1, tekintet nélkül arra hogy a két csapatban hány kezdő és hány haladó játszik.
    A lost village olyan, hogy ha aminak van is helije nem oszt nem szoroz nem ezen áll vagy bukik ajáték kimenetele, ott rendben van a technikai fölény.
  • U42Versus
    #3184
    Igen halálba sniperezik őket ! :)
  • TheGOro
    #3183
    Én midway-en mindig Iraq-i vagyok, és álltalában akkor mindig Iraq nyer :) Egyébként is jobban szeretem a mig-et mint a tomcat-et
  • ghost cb
    #3182
    Persze hogy meglehet. Ez gyíkság hogy nem. Fölmegy szerintem 5 cb-s és simán elkenik az amik száját.
  • WiNters
    #3181
    te súlyos tévedésben vagy.
    ha vissza olvasol par oldalt(?) ott ugyan ez a vita volt,hogy lehet nyerni vagy nem.
    lehet.csak nem newbieknak kene irakinak allni...
  • Csíra Csicska L
    #3179
    10v1-el megoldható minden...
  • Kristo4o
    #3178
    Akkor lehet megnyerni, ha a public szervereken megszokott rambó csapat játszik irak ellen, akik csak repkednek, vagy az anyahajón várják, hogy megjelenjen valami repülő eszköz.
    Amint beülnek többen hajókba is és legyalulják irak megjelenési pontjait dőlt az egész.
  • traXion
    #3177
    Hagyjál a baromságaiddal... :D
  • WiNters
    #3176
    szerintem meg lehet nyerni iraki oldalról
  • TheGOro
    #3175
    jaj azt elfelejtettem odaírni, hogy természetesen az alaphoz tartozó magasságokat értem magasság-nak!!!
  • TheGOro
    #3174
    hát azé nem mind1 mert a paraleogramma területét alap * a magasság képlettel ki lehet számolni, míg a Trapéz területét a két egymással párhuzamos alap összegének magasságal való szorzatának a fele adja. :DDD
  • traXion
    #3173
    Tök mindegy...
  • TheGOro
    #3172
    szerintem ez inkább Trapéz...
  • traXion
    #3171
    Középen van. A paraleogramma közepén.
  • traXion
    #3170
    Pont ilyen poharam volt!
  • Kristo4o
    #3169
    Hi all.

    Tegnap a Midway nevű pályán teljessen elkeseredtem. Ez a pálya teljessen egyenlőtlen attól a szutyi nimitztől. Ráadásul sajnos a gépem vagy a hálózatom nem is bírja a nimitzet (gondolom ezzel nem vagyok egyedül). Ezt a pályát úgy ahogy van le kéne venni a listáról. Az iraki oldalnak se épkézlább hajója, se megfelelő mennyiségű repülője nincs. Tegnap odagurult az iraki anyahajóhoz egy srác (nem haragszom rá) és fél perc alatt elsüllyesztette. Az iraki hajókon nincs tomahawk, az anyahajón van 2 repülő meg 1 heli, míg amerikának kapásból 4 repülőgép, 3 helikopter spawnol az amúgy úszó erődítménynek nevezhető anyahajóján. Az iraki hajónak nevetséges a légvédelme. Én elhiszem hogy az életben is így lenne de akkor mi értelme van a játéknak, ha nem egyenlőek az esélyek? Wake island-nál is nagy fölénnyel indul a harc, de igazából ott van esélye mindkét félnek. Mivel ez egy játék elsősorban fontosnak tartom azt, hogy ne az legyen, hogy már betöltéskor eldőljön ki nyer.

    Mi a véleményetek?