17064






  • TS Zolly
    #3506
    Ne legyetek mán hé közönségesek!!!

    Ez nem a fórumot hanem titeket minősít! Nálunk is voltak ilyenek, de valahogy megszünt.
  • TS Zolly
    #3505
    Köszi a válaszod. És hol kell ezt utánna kérdezni?
  • soldier
    #3504
    :D
    Ez még feleakkoraflém sincs mint a Traxion vs. Calver flém:DDDD
  • soldier
    #3503
    Ne anyázzál te paraszt.Az é anyám legalább normális embert hozott a világra nem pedig egy lámát:D
  • arty
    #3502
    atyaeg... mire valaszoltam en ezt ??? :D
  • arty
    #3501
    azert nf2vel is vannak ramgondok... akarcsak i865/875el. markas ramot kell venni, infineon, hynix, IGAZI samsungot ... szoval az osszes utolso(elott) generacios chipset allergias a jo ramra!
  • Unreal1942
    #3500
    Flame on ! FU all
    Talalkozunk BF talin :)
    Jol nyomjatok. :)
  • traXion
    #3499
    -d
  • traXion
    #3498
    Soldier: Nyugi. TheGorod: Te is.
  • TheGOro
    #3497
    Sértegesd azt a pénzért magát áruló anyádat, aki a világra hozott
  • TheGOro
    #3496
    Attól függ, nagyjából a bérlés havi 8k körül van, de általában ezért olyan szervert kapsz ami a BME-s vonalon csücsül, fut mellete még FTP től kezdve más gémek szerveréig, meg még jó sok minden, de ezt meg kell érdeklődni. Illetve érdemes rákérdezni a külföldi sávszélra, hogy az mennyi, hogyha akartok valamikor külföldiekkel is játszani
  • TS Zolly
    #3495
    polityika
  • Yan
    #3494
    polityika
  • Valen
    #3493
    Tudom, hogy azt írtad,

    csak még mielött valaki tévhitbe kergetné magát , meg kellett osztanom véleményemet (mely kellő megalapozottsággal van alátámasztva)
  • CAD
    #3492
    Valen: pont ezt mondtam, ez a harom fogalom ugyanugy inkonzisztens, mint amit te irtal.
  • Valen
    #3491
    OFF

    CAD:

    HOL ÉLSZ!!!!!!!!!!! ÁLOMVILÁGBA

    Szabadság - azt ne mond hogy itt nálunk az van
    Testvériség - mond Orbánnak meg a Meggyesinek, meg a többi politikusnak
    Egyenlőség - lásd előző indok + Munkáltató vs. munkavállaló


    Na OFF vége
  • CAD
    #3490
    Te illuziokba, ugymond allomvilagba elsz ha igy gondolod... meg ha igy is kellene lennie, nem ugy van ... az esetek 90%-ban :)

    Valen: es szabadsag, testveriseg, egyenloseg... csakhogy ez inkonzisztens az emberrel :)
  • Lacc
    #3489
    Hm ez engem is érdekelne. Gondolom nem olcsó :P
  • TS Zolly
    #3488
    Mennyi kerül most havi szinten egy szerver bérlés?
  • Valen
    #3486
    A nagyobb hatalom nagyobb felelőséggel jár


    szokták mondani, s az Adminjog és annak használatára előző kijelentés a legmesszebbmenőkig igaz.

    Nem szólok bele a vitátokba, miveé csak írásban láttam az eseményeket,


    de akinek admin joga van (isten joga) az tanulja meg az indulatait féken tartani,

    aki meg bemegy egy szerverre játtszani, az meg tanulja meg elviselni a gém adta jogokat, kötelezettségeket, s probáljon meg a szabályok és az átlag erkölcsnek megfelelően szórakozni, s ne káromkodjon, .......-oljon.

  • TS Zolly
    #3485
    Igazad van. A TerraWare TS2 szerverén én is admin vagyok, ráadásul nem pinzért vettem. Eddig csak a -öket rugtam ki, akik nem birtak normális emberi hangon beszélgetni. Adminsággal jól kell bánni és az egyszerü userek nem foglák bántani.
  • soldier
    #3484
    Milyen légből kapott hülyeségek?Ez mind ugy van ahogy én mondom.Egy ilyenért már rég elkellett volna venni tőled az adminjogot.Na de hogyha kapnák érte pézt akkor én is leszarnám hogy ki mit csinál az adminjoggal.Az adminjogot azért kapod hogy rendet tarts a szerveren nem azér hogy te legyél ott az isten és bármikor bárkit kirugjál mert neked olyan kedved van.Mondjuk szerintem meg nem volt tul jó ötlet pénzért osztogatni az adminjogot mert akor mindenféle embernek adminjoga lesz akiknek csak arra kell hogy őklegyenek az isten.Na de a tököm fog itt napokig flémelni meg pofázni azért mert valami újgadzag bunkógyerek kirugott a szerverről.Leszarom
    Én itt befejeztem.
  • Kristo4o
    #3483
    Az jópofa videó lessz
  • TheGOro
    #3482
    Egyébként ez is meg lett örökítve
  • TheGOro
    #3481
    Nekem is volt pár jó pillanatom, az eggyik legjobb mikor nyomulok 1 mirage után picit megpusztítom géppusival majd küldök utána 2 raksit, és pont akkor utamat keresztezve bejön a képbe tőlem pár méterre egy suholy, az 1 ik raksit ő fogta fel a másikat pedig a mirage
  • TheGOro
    #3480
    Egyébként mostanában szinte folyamatosan megy a Fraps szal a velem történő dolgok nagy része megörökítésre kerül, majd a legjobb pillanatokból készítek 1 válogatást...
  • Kristo4o
    #3479
    Igen igen az komoly volt, sokat kellet javítgatnom ezért nem volt nálam hatékony kézifegyver. nagyon jót játszottam ma.
  • TheGOro
    #3478
    Miután hiába küldtem bele az összes skulót és raksit úgydöntöttem neki megyek a SAM-nek de szart se ér. Azé a Shilkával kombinált megoldással bepusztítottalak.
  • TheGOro
    #3477
    De nagy az egód, hogy mindenki alatt magadat érted, és hogy üres, kitalált, légbőlből kapott hülyeségekkel fárassz, és oktass ki.
  • Cobra.
    #3476
    Jaja, majdnem olyan jó, mint a Tomahawk.
  • Kristo4o
    #3475
    Jópofa az a föld levegő rakéta, ma is gyakoroltam vele. El alameinen sokan kérdezték a haláluk után, hogy ez mi volt? ...hmmm csak az a sok kamikáze ne lenne igaz Goro?
  • soldier
    #3474
    Ja csak éppen az Adminjog nem arra való hogy összevissza rugdossál ki mindenkit akinek nem tetszik a pofája.Az adinjog arra való hogyha valaki bontja a rendet azt el lehessen távolitani(TKzás csitelés stb.. )Majd én is veszek magamnak egy adminjogot aztán aki nem teccik azt kirugom:D
  • vezerkutya
    #3473
    sry nem ez: http://dcliga.uw.hu
  • vezerkutya
    #3472
    http://clanbase.uw.hu
  • vezerkutya
    #3471
    Hi. Vezerkutya vagyok.
    Csinaltunk paran egy Magyar DC bajnoksagot.
    Minimum 6 tagú csapatok jelentkezeset varjuk.
    Jelentkezni: [email protected]
  • TheGOro
    #3470
    Látom te is előbb beszélsz mint gondolkodsz. Ha megnézed ez épp a második kör vége és épp nyerésre állunk (nem sokkal), mert Iraq-i vagyok Amcsi tankban, szal erről ennyit.
    Hogy a tank csövéből pedig azé hiányzik, mert ez az első lebegőágyúcsöves tank, amúgy meg szar
  • U42Versus
    #3469
    Égő így veszíteni.
    Viszont ahogy elnézem a képpel is komoly gondok vannak,valahogy olyan hiányos !
  • TS Zolly
    #3468
    Bocs! Gazala.
  • TS Zolly
    #3467
    Bulge pályán nekem is volt több mit 30 pontom csúcsidőben. Foglalás nélkül. Az első percekbe silkával löttem egyfolytába a malomot, míg el nem foglaltuk. Emlékszem 11 ölésem volt akkor.
  • TheGOro
    #3466
    Battle of the Bulge-on pedig én soha nem játszok, az már nagyon nem fér bele a DC szellembe, havasi táj...stb.