17064






  • Yan
    #3128
    aha,
    picit sötétebb zőőd, és NAGYOBB betü
    ;)
  • traXion
    #3127
    De! De problémás gyerek vagy te....
  • Yan
    #3126
    ja, és Gery, KZ felirattal is
  • Yan
    #3125
    jó lesz, csak nem lehetne picit nagyobb betükkel, piros helyett zöld??
    :)
  • DonPapa
    #3124
    gagyi és nem is tetszik

    na de miről is van szó ?
  • traXion
    #3123
    Szívesen!
  • DonPapa
    #3122
  • ghost cb
    #3121
    Nemteccik valami? Essetleg gagyi? Vagy mire célzol ezzel???
  • traXion
    #3120
    [IMG][/IMG]
  • TheGOro
    #3119
    látszik :)
  • DonPapa
    #3118
    te kis ügyes

  • DonPapa
    #3117
    Traxion én is kérek
  • traXion
    #3116
    Thy, kérsz? :)
  • ghost cb
    #3115
    Hát utánanézhettek. Neopaint-tal megrajzoltam egyesével aztán Ulead gif animator.
    A Rangerét is én csináltam...
  • Yan
    #3114
    ez jó lett :)
  • TheGOro
    #3113
    nagyon Jasc szájíze van a dolognak kb Paint Shop Pro & az animátora
  • traXion
    #3111
    Azért regisztrálj nyugodtan...
  • traXion
    #3108
    öööö :D
  • ghost cb
    #3107
    Hát nemtom mennyire tünik zsirnak a logom. Szerintetek mivel csináltam?
  • TheGOro
    #3106
    Adobe Photoshop-ot ajánlom szeretettel.
  • Yan
    #3105
    ez lag, és nem bug. :)
  • Subzero
    #3104
    Szasztok, milyen progi kell ahhoz, hogy logót tudjak csinálni sg-re? Adjatok egy linket!
  • Danny
    #3103
    Ha nekem szólt a mese, akkor azért elmesélném hogy nem cheatereztem le senkit hanem mindössze V1-nek hívtam fel a figyelmét rá, hogy nem kéne rapelni az amcsi főbázist a SCUD-dal egy public meccsen, ahol spawnolni se lehetett. Ennek kurvára semmi köze a csíthez, ez játéketika!
  • TheGOro
    #3102
    Jó mese mikor jelenik meg a könyv?
    jó8
  • Murry
    #3101
    Na jó.
    Elmesélek 1 történetet.

    Hol volt, hol nem volt. Volt 1x 1 Wake island pálya.
    Ezen a pályán békésen megyek, mendegélek egy zászlóhoz. Amint oda érek, várok, várok, és csak nem akar amcsira váltani a zászló.
    Gondolom magamba, bekuksizok a házikókba a környéken, hátha találkozom 1 helybélivel. (Akit majd jól rábeszélek a távozásra).
    Bemegyek az elsőbe üres.
    Másodikba az is üres. Hmmm.
    Akkor már csak 1 helyen lehet. Gyorsan oda futok a 3.-hoz, és mit látok benne?
    1 csúnya piros sapis, bajszos bácsi hasal előttem a földön, és pont rám szegezi a fegyverét.
    Ennek a fele se tréfa, futott át a fejemen és elkezdtem lőni. A bácsi viszont nem lőtt vissza.
    Már, már kezdtem megijedni, hogy talán mégiscsak barát, aki véletlenül beöltözött a helyi népviseletbe, amikor összekapta magát és elkezdett rám lőni.
    Szerencsére nem sok kárt tudott már tenni bennem. Mondanom sem kell, hogy utána már nem csak a sapija volt piros.

    Ez volt az én szemszögemből a történet.
    Az ellenfelem kicsit másképp látta a dolgot.
    Most az ő változata következik:

    Csúnya piros sapis, bajszos bácsi vagyok és a barátaim megkértek, hogy hasaljak már 1 kicsit az egyik házikóban. Hátha erre vetődik 1 idegen, akit majd jól ellátok minden jóval.
    Sokáig semmi sem történik. Tök uncsi. Várjunk csak, mégis van itt valaki idegen, mert elszürkült a zászló. Na akkor figyeljük csak az ajtót…
    Valaki jön. Tényleg idegen, és nem is vett észre rögtön. Belelövök párat, hogy megtanulja a jómodort. (nem kopogott az ajtón) Össze is esett és meghalt. Juhééé! Megérdemelte. :)
    Ebben a pillanatban én is meghaltam. Na de mitől?
    Belekukkantok a fejem felett a kamerába, és látom amint a halott idegen ott áll előttem és vadul vigyorog…

    Ez velem és egy klán társammal történt meg. Neki a játék tényleg azt mutatta, hogy halott vagyok. Nekem pedig azt, hogy ő kb. 1 mp-ig rám se lőtt.

    Sem ő, sem én nem csalunk (Nem véletlenül ACC a nevünk)
    Szóval ez óriási bug volt.

    Ha nem ismernénk egymást és nem velem, hanem egy idegennel történt volna simán lecsíterezhettek volna engem is.

    1 szónak is száz a vége nem mindenki csal akivel furcsaságok történnek.
    Éppen ezért nem kellene mindenkit lecsíterezni, és vádaskodni.
    Bírjuk már ki azt a rövid kis időt az 1.6-ig. Utána akinek látványosan viszaesik a teljesítménye és előtte úgymond „sok furcsaság történt vele” az lebukik.
    Hiszen aki eddig nem csalt annak nem fog változni a teljesítménye a punkbuster után sem…

    [ACC]-=Murry=-
  • Danny
    #3100
    Jó éjt!
  • Danny
    #3099
    A tökömet mégse nyald meg! :)
  • AirborneRanger
    #3098
    Hjah elvileg az ember publicra azér megy fel h egy jót jáccon nem azér h más játékát elroncsa bár én ha ijen van akko kilépek. vagy nem :) mind1 jó8 harcosok :P
  • Danny
    #3097
    Ja hozzátenném, hogy mindezt a public keretein belül tartom nem elfogadottnak.
  • Danny
    #3096
    V1 megnyalhatod a tököm! Amit 73E-n csináltál az közönséges Baserape volt. Büszke lehetsz a pontjaidra.
  • Valen
    #3095
    Nehogy már egymásnak essetek. mindenkinek igaza van ebben a témában, de csakis a saját szempontjából.

    én csak elmondtam amit láttam, lehet hogy tényleg bug volt, akkor viszont én tévedtem.
  • Danny
    #3094
    Próbálj többet hozzászólni és más témában is és akkor talán majd többet adnak a véleményedre. Nem akarlak megbántani de teljesen normális a véleményedre visszaérkező reakció. Sokan jönnek ide, böffentenek egyet aztán elmennek. Gondolj bele, mennyit számít hogy mit mond! Ennyi és ne vedd személyeskedésnek. ;)
  • TheGOro
    #3093
    Jaj mivel most CAD távol van szal helyettesítem őt a falciban... Miért van az hogy közelre nem hatásosak (legalábbis a falcié nem) a rakéták, például suholy seggében suhanok lövök rá 3-at is mind 3-om felrobban rajta de semmi hatás még füstjelzést sem ad, kicsit növeltem a követési távolságot, s küldtem utána még 1 raksit amitől rögtön megdurrant a pacák
  • ghost cb
    #3092
    ezzel nem töltöm az idömet van jobb elfoglaltségom is...
  • TheGOro
    #3091
    Na Bocage 1 olyan pálya ami egyszer jól megy, nekem 1x nem. amikor sikerül konyiznom 1 bmp-t akkor elég jól, de legtöbbször csak a tüzérségi marad, és azzal hentelek, ami vízben kicsit lehetetlen, néha baszik felmászni a partra nyomom hogy menjen előre és el kezd full powával tolatni, na akkor érzek olyan késztetést hogy Jesse James módjára lángvágóval szétszabdaljam ezt a hulladékot. RPG zésről meg annyit hogy velem is előfordult hogy pár méterről full telibe lőttem a mukit, aki felrepült az égbe majd ejtőernyőt nyitott és az égből küldött barettal a másvilágra
  • ghost cb
    #3089
    Engem csak az zavar hogy folyton ilyen dumákat fűzöl a beszélgetésekbe. Nem tartom számon, mennyit írtál de jó a memóriám.
  • ghost cb
    #3087
  • Unreal1942
    #3086
    Igazad van!
    Mondjuk en meg nem talalkoztam ilyen kirivo esettel sosem!
    Lovom es nem doglik meg... Keresnek is egy uj csitet ami erosebb a mostaninal :)
  • ghost cb
    #3085
    Erzsinéni, te bejársz ide és mindig elkezded a nyugdijas szöveget hogy, ez a fórum szörnyű, csak a flém megy rajt, ez a fórum szörnyű mert beköpések vannak rajt, ez a fórum...
    Ha ennyire nem tetszik, akkor ne látogass minket itt. Szerintem mindenki irja be ha gondja van valakivel hogy tájékozódjunk a dolgókról, ki milyen paraszt a magyar publik szervereken, és hogy felléphessünk ezellen.
  • Valen
    #3084
    ő gyanús, a többieket még figyelem