4108
  • atyka
    #176
    onnan szedem, 30k-val jon :D
  • partotmos
    #175
    itt is majdnem maxos, gamershell-amerika detto;)
  • Alexease
    #174
    Nekem majd' max-on jon. A Gamershell-t nezed?
  • atyka
    #173
    ez soha nem jon le :D
  • Alexease
    #172
    A GAMERSHELL-lel erdemes probalkozni, es ott is csak az Amcsi szerverekkel!
  • Kaszi46
    #171
    diccsen itthon a kormányom
  • Alexease
    #170
    Lehet tolteni:) Ugy nez ki olyan mint a LFS, vagyis a letoltheto verzio egyben a DEMO is, es fizetes/unlock utan lesz teljes. Vagyis, szedje mindenki batran:)

    http://www.netkar-pro.com/eng/download.html
  • Istencsászár
    #169
    Hát persze nem mindenki ad ki pénzt látatlanba valamiér, mégha tudja hogy annyira rossz nem is lehet... ez nem tvshop hogy megveszed azt visszaküldöd:D
  • lac coo
    #168
    Remélem demo is lesz ...Talán nem véletlen készítenek felmérést BHMS-en , ami így áll jelenleg:


    I preordered [36%]
    Yes, when it is released [9%]
    If I like the demo [38%]
    Nope [8%]
    What is netKar Pro? [10%]


  • Istencsászár
    #167
    Hát pl amiket felsoroltál:)) vagyis grafika dolgok, látvány, apróságok... Al tudom, az nem is izgat, idő ellen szeretek menni vagy emberek ellen.
    Autók száma kevés, de pl rf alatt a játék már roskadozik a sok kocsitól mégis csak 1-2 amivel rendszeres megyek többit csak kipróbáltam azt csók. Netkarban is csak F3assal szoktam körözni...
  • Alexease
    #166
    Pedig, a grafikat leszamitva, olyan puritan lesz:) Nem lesz AI, kozonseg, radiouzenet, ugralo pitmunkas stb.:) Vagyis egy netKar uj grafikaval, fizikaval, hangokkal, 4 auto 4 palya:)
    Igaz, nem is tudom mit szeretnel, mitol lenne nem puritan?:)
  • Istencsászár
    #165
    Naja, én alapból formula párti vagyok szvsz azzal nincs gond... Legjobban a hangokra, és a vezetési élményre vagyok kiváncsi, nomeg ugy a körítésre... ne legyen olyan puritán mint a Netkar volt.
  • Alexease
    #164
    Addig is, tekintsunk bele a nK-ba, menukbe, lassuk mit s hogyan is kellene tenni:))
    http://www.flyingpig.info/pedia/index.php/Subito_in_pista#Subito_in_pista
  • Alexease
    #163
    Video, kep biztos hogy lesz:) Hogy erdemes-e megvenni, azt en nem tudom majd megmondani, mert elfogult vagyok:)))))))
    De sok mindenrol nem kell majd donteni, mert minden kint van az oldalukon;) Egyedul a fizika es az online a kerdeses. A fizikaval eddig sem volt gond, es bar sokat nem mentem az elozovel online, de ha mentem is akkor is kulfoldiekkel, es gondom nem volt.:)

    "Nalunk" ez nehezebb szules, mert ott van pl. az rF ami nagyon jo alap lehetne, sokkal tobb a lehetoseg benne, es megis nyogve nyelosen szervezodnek a versenyek, bajnoksagok stb.

    Most ezekutan belegondolva a netKar-ba, amihez "csak" 4 auto lesz (raadasul egy kategoriabol), 4 palya, es modolni sem lehet (egyelore)... hat nem tudom;)
  • Alexease
    #162
    En mar leszedtem:)
  • JuanG
    #161
    ok
  • JuanG
    #160
    most nézem hogy kell hozzá a NetFramework 2.0 ... gyorsba le is szedtem :)
  • Istencsászár
    #159
    Ez a frissítés maradt az elméleti síkon:)

    más:

    Amint meglesz ez valakinek, videót, képet, információ dönpinget hogy érdemes e megvenni:)
  • JuanG
    #158
    akkor ebből nekem már csak holnap lesz lehet :=(
  • Alexease
    #157
    Dear customers, the software installation download will be avaiable starting from around midnight (CET)
  • JuanG
    #156
    még nem jött email :(
  • atyka
    #155
    Na, most akkor megjelenik ma? ...vagyis holnap :D
  • Alexease
    #154
    :)
    Azert kivancsi leszek, milyen lesz?!:)
  • JuanG
    #153
    utolsó pillanatban előrendeltem :)...
  • Alexease
    #152
    Nem olvasol szaklapot?! :)))
    http://www.autosimsport.com/

    http://www.simcito.com/ Elvileg holnap lesz frissitve.
  • Istencsászár
    #151
    RaceCom? kicsit bővebben? még nem hallottam róla
  • Alexease
    #150
    Alitolag lesz valami demo-feleseg...
    En sem azert vettem meg, mert az Ev Autos Jateka cimre palyazhat:) Valoban keves es "egyformak" az autok, keves a palya, nincs AI es bar dicserik, amig nem hallom, nekem meg mindig gyanus a hang-engine:)) Egyszeruen csak tetszett annyira a netKar, hasznaltam annyit es tisztelem a probalkozast, hogy nekem ennyit meger;)
    De hamarosan jon a RaceCom, bar sok indo meg nincs rola. Ugy nez ki, hamarosan "divat" lesz, es talan kifizetodo kulonfele autoszimulator engine-eket gyartani:)
  • Istencsászár
    #149
    Erős fenntartásokkal várom, én biztos nemadok ki érte pénzt nade ez az én megánügyem, 4 kocsi túl kevés és mind a 4 mondhatni 1 kategória. Gondolom demo vagy valami próbaverzsön ugysem lesz... Nagy ellnfele az Lfs és tartalmileg esélye sincs. Amitől jó lehet a hang ( bár effelől is kétségeim vannak ), fizika ami netkart nézve csak jó lehet, és pilótafülke:) képekről nézve jól kivan dolgozva...
  • Alexease
    #148
    Mar csak 7-et kell aludni...
  • Ch_Slater
    #147
    tökjó, ahogy a netkar pro-t leforditotta netkar FOR-ra :D
  • Alexease
    #146
    Es egy kis bemutato:
    - Olaszul
    - Angolul (elvileg, Google Translate)
  • Alexease
    #145


  • Istencsászár
    #144
    jaja:)))
  • lac coo
    #143
    THX, értem.Speciel LFS-nek elég trágya a hangja :))))))
  • partotmos
    #142
    az ígéretek szerint ez egy nagyon részletesen kivitelezett belsőégésű motor-kipufogórendszer hang SZIMULÁTOR.
    Nem előzőleg felvett valós hangmintákat - motorhangokat - játsz le ügyesen összekeverve (mint a legtöbb szim, kivéve lfs), hanem nagyon rövid hangmintákat használva, minden egyes ütem (robbanás) hangját, az aktuális motorfelépítésre jellemzően szólaltatja meg. számolja az aktuális kipufogórendszer rezonanciáit, az utándurrogásokat a benzin-levegő keverék arányt, a gázpedál állását, meg minden ló****t ami egy valós motornál a motorhangot meghatározza. (aztán, hogy a hajtáslánc-kasztni, meg a többi mechanikus zörejjel mi van azt nem vágom, de szvsz ez már így is nagyon durva.) ráadásul az engine moddolhatóságát is ígérik...
    majd meghalljuk, milyen is lett - lehet, hogy valamelyik simbin cucc hangjaival fogjuk gyógyítgatni magunkat a nagy csalódás után:P - mindenesetre próbálnak vmi komolyabbat alkotni a "walkmannél"...
    bocs a terjedelem miatt
  • lac coo
    #141
    Pontosan mi is ez az új hang-rendszer ?
  • Alexease
    #140
    Az egesszel az a baj, hogy egy jo "motorhang" nagyon osszetett, komplex, amit belul vagy kivul hall az ember, meg nagyon sok mindentol fugg. Az egesz motor/auto csorog, zorog, a kipufogo rendszer is eleg komoly tenyezo, es a kaszni is rezonal, vizhagzik stb. Hogy ezeket hogy lehet visszadni, az mar mas kerdes;)
  • partotmos
    #139
    :) igen, lfs jó felé halad ezen a téren (is)...
    nekem bonyinak tűnik nagyon - de lehet, hogy túllihegem. kérdés, hogy mennyit kér majd a rendszerteljesítményből... - bár a várható gépigényt nézve nem lehet vészes. ha tényleg sikerül egy tényleg jól működő, hangzó rendszert összerakniuk, mindenképpen ez a jövő útja szvsz. halljuk, halljuk;)
  • Alexease
    #138
    En olvasgattam, majd meghalljuk milyen lesz:)
    Sok helyen foglalkoznak hasonlo "szintetikus" hang eloallitassal, nehol eleg komolyan, tudomanyosan;) Lehet itt-ott talalni mintakat. Pl. az LFS is hasonloval probalkozott, de ott (meg) nem astak ilyen melyre. Kivancsi leszek;)
  • partotmos
    #137
    hi
    bocs, hogy csak így, de olvastatok (autosimsport_2_03) az nKPro hang-előállítási rendszeréről? (scazzato sound engine)
    Most inkább nem copy-paste-eznék, mert elég bőségesen írnak róla, de szerintem nagyon durva, ajánlom mindenkinek, hogy lesse meg...