4108
  • Mr.Macho
    #16
    pár pályát már én is letöltöttem, de szerencsére még nem foglal 800 megát :D
    Kár hogy nagyon kevés a szerver, általában 3-5. Magyar meg aztán végképp nincs. Kéne valami jó kis magyar bajnokság, akkor talán felkeltené az emberek érdeklődését, nameg ha megjelenne róla valami a hsw-n.
  • Alexease
    #15
    Ja ja, netKar kiralysag!!! Egyik kedvencem, amiota megjelent! Csak nekem mar tobb mint 800 mega, es van hozza 38 palya:)))

    De allitolag folyamatosan fejleszti a ficko, lesz hozza AI, jo lathato tores, kopasok, jobb fizika es gumi szimulacio stb.
  • Mr.Macho
    #14
    régebben csak időmérő volt
  • dashed_
    #13
    hogy erted hogy mar multiban is lehet jatszani??.. idaig is lehetett szerintem :)
  • Mr.Macho
    #12
    na, szal van 8 kocsi: Toyota Supra, F3000, Formula Renault 2000, 1962 Ferrari 250, Pagani Zonda, Ferrari Modena, Mini Cooper, MG
    A játék teljesen szimuláció, csak kormányt lehet beállítani irányításnak, de a fórumon van valami progi amivel lehet egérrel és joystick-kal is irányítani.
    Eléggé hasonlít a Live for Speedre, csak a kocsik szerintem jobbak és szebbek. Kb ugyanolyan részletesen be lehet állítani a kocsit, mint az LFS-ben és ugyanúgy vagy idpmérőt vagy internetes játékot lehet játszani.

    Remélem, más is kedvet kap, mert szerintem nagyon jó kis géjm. Összesen asszem 40MB volt és teljesen ingyenes.
  • Mr.Macho
    #11
    a játék elvileg jelentős fejlődésen ment keresztül, és már multiplayerben játszható a neten. Továbbra is ingyenes.
    Most fogom kipróbálni, majd írok milyen...
    www.nkzone.com
  • oneal1
    #10
    ki mennyit ment a ferrari modenával???
  • oneal1
    #9
    na én kicsit késve de megnéztem:DD
    marha jó a ferrari modena
  • Mnemomic
    #8
    Na nem nézte meg senki?
  • FREAK
    #7
    a www.west-racing.com-on találtok még pár linket ilyen demókhoz
  • Mnemomic
    #6
    http://www.bhmotorsports.com/download/2491
  • hali
    #5
    énsetom :(
  • dashed_
    #4
    nincs vmi masik link en egyikrol se tudom leszedni
  • FREAK
    #3
    legjobb a Mini Morris!!
  • hali
    #2
    inkább jácc az LFS-el :P
  • Mnemomic
    #1
    Hi!


    Van egy játék amit lelkes "amatőrök" készítenek Netkar a neve. Szerintem nagyon jó 24 mega az egész. Versenyezni nem lehet benne-legalábbis én nem jöttem rá :) de hotlapokat lehet vele menni.

    Bővebb info:

    http://driving.multiplayer.it/netkar/home.htm

    Aki teheti szedje le, és időket nyomathatnánk ide sőt a visszajátszást is letölthetőve tehetnénk!