7782
  • zippofcy
    #382
    Nekem csak egy kerdesem lenne: mit kepzelsz ki a fasz vagy hogy barki is arra fogja pocsekolni az idejet hogy az idiota n00b kerdeseidet megvalaszolgassa???
    Grafikus enginet kesziteni, mint minden mas az eletben erosen hozzaertesfuggo: van aki egyedul megcsinalja nehany het alatt, meg van ahol szaz ember 3 evi munkaja sem eleg hozza mondjuk ha azok csak a faszukat meresztik napi 8 oraban oraberben fizetve, vagy ha egyszeruen fingjuk sincs a programozasrol. (lasd Street Legal )
    A jateknak kiadot pedig nem a weblap fog talalni, hanem a jatszhato demo. Weboldalt ma mar 6. osztalyosok is tudnak jot kesziteni, annyi segedprogram van hozza.
    Az openglnek Winfos alatt meg mar semmi ertelme miota kijott a DX8, annak meg mar jo ideje, ugye
    Lunix alatt ilyen nincs, de ki a fasz jatszik Linux alatt??
    Jogtiszta szoftverek: termeszetesen minden jogtiszta, a SZERZO ALTAL DEDIKALT PELDANY ! Vagy lehet az is hogy az egesz jatekot a Far Commander beepitett HEXA editoraval keszitik. Csupan hozzaertes kerdese ez is.
    Masreszt viszont miert kellene hogy a fejleszto csapatnak meglegyen barmi is eredetiben, A KIADONAK ugyis megvan, valami ertelme meg legyen mar annak a 60-80% nak ami az eladott peldanyok arabol a kiado zsebebe vandorol, ne kidobott penz legyen
    Vegezetul: nem kell megkoszonnod a segitsegem, felfogasom szerint a boldog elet titka hogy minden heten vigyunk veghez egy jo cselekedetet. Eheti penzumom a te ratardalt enednek a felvilagositasa volt
    Vigasztaljon az a tudat hogy nem mindenkit aldott (vagy vert ) meg egyforma eszbeli kepessegekkel a sors.
    Javaslom vegezz el egy prog-mat egyetemet, jatekot irni ugyan azutan sem fogsz tudni, de legalabb lesz rola papirod hogy mennyire tudsz programozni
  • YaniMan
    #381
    Szevasztok! Tetszik ez a fórumos ötlet! Jó olvasgatni :) Nekem is bejönnek azok a képek, alig várom, hogy a terepen kanyaroghassak ilyen ótókkal... Úgy néz ki, vennem kell majd kormányt :) Egy internetes játékban hogyan lehet megvalósítani, hogy ne "ugráljanak" az autók? Úgy értem, rengeteg adatnak kell átmennie nagyon soxor, amire szerintem egy átlag ADSL vonal nem képes. Vagy tévedek? Ez az itiner tényleg jó ötlet; ha készítek egy pályát, felvehetném hozzá a saját beszólogatásaimat is? Mókás lenne...
  • skristof
    #380
    hmm.
    csak nem egy fizika-guru? :P
    mondjuk nem rossz kérdés a valos fizika...
  • sznupi
    #377
    Na jó, lezárom ezt a weblap kérdést.
    Készül az új webünk is, csak most fontosabb volt bemutatni a leendő játékot pár szóban és azért lett feldobva egy ilyen oldal.
    Amint kész lesz az új, akkor fel fog kerülni, de jelenleg vannak fontosabb dolgaink is, szal türelem...
  • M@TriX
    #375
    kösz, éppen mondani akartm, hogy megvan ;)
  • Alexease
    #374
    Ittten;))
    Rail Runner DEMO
  • M@TriX
    #373
    és merre van?
  • Alexease
    #372
  • M. Tibor
    #371
    Kozkivanatra kiadtuk a Rail Runner Demot, amit 1998-ban keszitettunk. :-)
  • Toya
    #370
    http://www.clevers.com

    Ez miért ilyen?
    Itt minden tisztázott és mégis csak ennyi :-)
  • M@TriX
    #369
    annyiban egyet értek Toya-val, hogy az időt inkább a játék fejlesztésével töltsék az időt. De mondjuk egy honlap összedobása meg nem lenne sok idő. Viszont azt figyelembe véve, hogy még nem tisztázódott minden a játék körül, így lehet azért nem vágtak még bele ;)
  • skristof
    #368
    jogos
    de
    sztem ondjuk a csapatrol is lehetne vmi info, nem?
    ugyértem ez a csapat site-ja, nem a játéké....
    de mondjuk nekem 8 :P
  • Toya
    #367
    Nem értem ezt a weboldal mizériát komolyan.
    Milyen oldalt képzeltek el 14 kép köré, mert ugye a leírt terveken kívül ennyi a publikus információ a programról.
    Szerintem tökéletesen elég ennyi egy éppen bejelentett projectről.
    Hidd el szépen bővül az website majd ahogy az információkat csepegteti a csapat.
  • skristof
    #365
    a kérdés jogos....
    sztem a fejlesztőket nem is fogja érdekelni
  • skristof
    #364
    ufff....
    ez azért télleg elég elgondolkodtato...
    http://www.terminal.hu/newsread.php?id=13200501033618
  • Mr. Perfect
    #363
    Már ne haragudj de TE ki a gyík vagy?
    CSak mert nagyon jópofákat kérdezel unreg felhasználó létedre.És miből gondolod, hogy valaki is válaszolni fog az agyament kérdéseidre?
  • Toya
    #362
    Javaslom regisztráld magad, mert unreg felhasználókat általában figyelmen kívül hagyják ezen a fórumon és nem is véletlenül.
    Elolvastam az utolsó három hozzászólásod és nekem ezekből az tűnik ki, hogy neked savanyú a szölő és ezért kérdezel ilyeneket.

    Inkább örülj, hogy a csapat a Pure Pinball után új program fejlesztésébe fogott és ebben 100%-ig figyelembe veszi a játékosokat is.
    Erre eddig egyedül a LFS fejlesztői fordítottak figyelmet (a játékosok ezt meg is hálálták).
  • CSOCSO
    #358
    igen igen..szal ha odaverjük az autot akkor szolaljon meg a mélyláda ahogy csak tud:))))) no meg nembaj ha visszadurrog az auto az is ad egy kis feelinget.. no meg kiváncsi vagyok hogy a turbo hangot hogyan prezentáljátok...
    mondjuk én supra szintű turbora gondolok:) szal visítson prüszköljön stb
  • Carlos
    #357
    Hardwired
  • Alexease
    #355
    Utcai, kozuti autoversenynek, szimulatornak ott a Street Legal. A "kissebb" FPS problemakat leszamitva, szerintem mar nagyon jo es elvezetes. Erdemes "megbaratkozni" vele, mert nincs es nem is lesz hasonlo program a kozeljovoben.
  • 12346
    #353
    biztos süti lesz a gém, de miért megint ilyen?:((( normál utcai autók hiányoznak már nekem, amit esetleg szintén lehet "húzogatni" meg zúzni.:((( az se baj ha offroad pályán vagy akármi, csak lenne már sztrít káros game
  • Lacc
    #352
    Wow, csak most néztem be a topikba, és igencsak megdöbbentem a képeket, iszonyat jól néznek ki! Meg úgy az egész koncepció tetszik annak ellenére, hogy nem ez a stílus a kedvencem.

    Leginkább az off-road rész érdekel engem a játéknak. Legfontosabb nekem ilyen szempontból az, hogy az autóknak legyen szép, látványos de azért reális rúgózásuk, tehát dolgozzan rendesen az a lengécsillapító :)
    És ami még talán ennél is jobban számít, de még egy ilyen stílusú gameben se láttam jól megvalósítva, az a hangok! Egy brutális motorral felszerelt verdának legyen jó tökös, basszusos hangja, hogy kirázzon a hideg ha felbőg! Emellett ha odaverődik egy off-road pályán a kaszni valaminek az nyikorogjon ám rendesen, reccsenjen, stb. :D Szóval ne csak valami tompa kis puffanás lehessen hallani :) Szerintem ezek egy ilyen frankó grafika mellett nagyon meg tudnák adni a játék feelingjét.
  • Kefete
    #351
    Szerintem ez nagyon jó kis játék lesz. Csak ne essetek bele az Invictus hibájába, hogy hamar adták ki a Street Legalt, és tiszta bugos volt. Inkább legyen kevesebb autó, pálya, alkatrész, stb., vagy jöjjön ki később, de az a verzió leygen stabil és bugmentes. Sok szerencsét, és kitartást a fejlesztőknek! :-)
  • SE
    #348
    Szép játéknak igérkezik! Gépigény??? Bocs, ha már volt...
  • M. Tibor
    #346
    Ez nem azt jelenti hogy elhuzzuk a szekerunket.:)
  • Alexease
    #345
    Nem biztos hogy nepszeru lesz az a forum. "nehezkesen" hasznalhato, es en speciel megvakulok tole;(
  • M@TriX
    #342
    lesz több vásárolható a kocsikhoz...
  • Alexease
    #338
  • sznupi
    #336
    Ízelítő ...

  • M@TriX
    #334
    Dolgoznak 1000L ;)
  • skristof
    #333
    !!!!!!!
    nah, mi a fene?
    már egy napja nincs frissítés? :P
    up-up!
  • skristof
    #332
    zenében 1etértünk
    hja, télleg, amugy milyen játékmodokat raktok bele?
    szerintem is jó 5let, ez a bonusz mod....
  • M. Tibor
    #330
    Bocs, hogy nem valaszoltam a regebbi leveledre. Amit SG forumon olvasol engedelyezem, hogy felhasznald az oldalatokon. ;)
  • M. Tibor
    #329
    Bocs, hogy nem valaszoltam a regebbi leveledre. Amit SG forumon olvasol engedelyezem, hogy felhasznald az oldalatokon. ;)
  • I.C.ram
    #328
    Mert nagyon szeretem a regényt+régi Svejk filmeket. :)
  • skristof
    #327
    :)
    hja
    de akkor miért a gifben a svejk?
  • M@TriX
    #326
    az élet nagy problémái ;)
  • I.C.ram
    #325
    Érdekelne, hogy akiket felsoroltatok nem rég, azok az emberkék benne lesznek a Creditsben? :) CSak azért érdekel, mertha igen, akkor pls I.C.ram -ként írjatok be, és ne Svejkként. :DDDD De persze, ha nem lesz creditsben, akkor nincs mitől félni :)
  • skristof
    #324
    wow...
    hajrá!
  • sznupi
    #323
    Lesz saját pályaépítési lehetőség, plusz a szerkesztőben object import ami azt jelenti, hogy megcsinálsz valamit MAX-ban és be tudod importálni a játékba, saját texturák használata, hogy egyéni igényeket kielégítő terepet tudj csinálni. 8-))
    Az meg, hogy mikorra várható, még a jövő zenéje, elég sok dolgot akarunk bele, jó minőségben, szal erre nehéz lenne még most válaszolni.