7782
  • Little Shark
    #14
    Pure pinball
  • Little Shark
    #13
    Barmit meglehet codolni es tervezni csak akkarni kell es sok sok kave.
  • dashed_
    #12
    lehet ,de nekem fogalmam sincs egy munkassagotokrol sem.. esetleg ha kisegitenel hogy milyen gameket csinaltatok eddig. ?
    mert igy hogy A.S.K. Homeworkrol semmi nem ugrik be sry
  • Little Shark
    #11
    Szerintem mar bizonyitot a csapat?
  • dashed_
    #10
    egyertelmuen SZIMULATOR..
    kerdes hogy meg tudjatok e valositani :) nem olyan 1xü az
  • Little Shark
    #9
    Buggy vagy is terepen. lesz bene editor ami igen profi kivitelben lesz csatolva a jatekhoz.
  • Alexease
    #8
    Ha meg jatekstlust is lehet "kerni", akkor egy normalis WRC Rally;-). PC-re abszolut nics rally-s jatek:( Azzal nagyot kaszalnatok. Persze csak akkor, ha nem egy arcade-colin fostomlo lenne.

    A palya autos dolgok szerencsere mar beindultak (F1C es modjai, GTR2003, LFS, netKar stb.), a GPL orok es keszul az uj. Az NR2003 tokeletes, ugy sem tudnatok uberelni. stb. Vagtyis Rally-t a nepnek;D

    De ha kell otlet szimulatorhoz, mint features, grafika, szimulacio stb., akkor tudok omleszteni oldalszam...;))
  • Alexease
    #7
    Termeszetesen SZIMULATOR!
    Arcade naponta jon ki. Ott teljesen mindegy mi a neve, mirol szol, ugy is tok egyforma. Ahogy megjelenik a kovetkezo, az elozot mar el is felejtettek.

    Egy jol megvalositott autoszimulatort megvesznek - bar kissebb a tabora - es evekig hasznaljak. Ha MOD lehetoseg is van benne, akkor mar biztos, hogy atom siker;)

    Az hogy mi keruljo bele, ahoz tudni kellene, hogy milyen stilusu lesz: "utcai", palya, rally.
  • Little Shark
    #6
    Hello mindenkinek! Egy keressel fordulok mindenkihez, aki olvassa ezt a hirt.Aki szeretne a A.S.K Homework csapatnak segiteni irja ide a topikba, hogy milyen legyen egy uj kocsis jatek fizikaja (SIMULATOR vagy ARCADE). Ha van kedved meg is indokolhatod, ha van olyan otleted amit
    mas csapat nem valositott meg, akkor ird le ( pl.kerekgumi torzulasa stb.).
    Tibor Mezei
  • Dns5000
    #4
    tevedtem azt pure pinballnak hivtak,
    Pure Pinball(TM) © 2003 Iridon Interactive AB
    pedig nagyon ismerosen cseng a ball advetures
  • Dns5000
    #3
    Ball Adventures? par honapja jott ki azt hiszem vagy valami hasonlo nevu de nem tudom hogy kik csinaltak.
  • bfg900
    #2
    Tényleg, mi lett ezzel a játékkal? Megjelent végül?
  • Cutter
    #1
    Tehetséges magyar programozók munkáját dícsérik a honlapjukon található játékok. Szomorú, hogy csak részben valósultak meg az ötletek.

    www.askhomework.hu