21229
  • Tovi
    #3302
    Nem az isonews miatt büntették meg, hanem a konzolos modchipek terjesztéséért és beépítéséért. A site-nak semmi köze nem volt hozzá, az hogy bezárták csak következmény volt (egy darabig)
  • LSC
    #3301
    nincs már FLT se??
  • LSC
    #3300
    Szerintem jó hogy megtudod hogy mi jött ki aznap.De egyébként nem értem mire fel büntették meg amikor nem lehet letölteni semmit,nem adtak ki serial-t sem.Akkor miért illegal?Egyébként megint megy az isonews.
  • Csacsi
    #3299
    Most akkor izgulhatok, hogy jó lesz-e, vagy sem :((

    Remélem azért nálam működni fog, ésnem lesz vele gond, mert már mióta végignyomtam az 1-et, azóta várom a kettőt, és szerencsére meg bírtam állni, hogy ne a német verziót használjam, azzal a sz*r angol fordítással.
  • LSC
    #3298
    Illetékesek:Lessz magyarosítás?
  • gergou
    #3295
    Igen, nem csak nala van ez a problema, azt mondjak, az elso harctol kezdve, akihez odamesz harcolni egy copy protection errort ir ki...:( Azonban nem mindenkinel jelentkezik a problem, azt mondjak,paran, hogy fullosan muxik.. Arrol mit tudtok, hogy a nemet valtozatot a mai napig nem tudtak normalisan feltorni?, mert allitolag a regi( gothic 1 beli) vilagba lepve jonnek elo a sulyos fade problemak...:(
  • Csacsi
    #3291
    Gorfi: Neked az immersion-os verzio van meg?

    Neked nem ir ki olyat, mint ]zsolt[-nak?
  • Mr. Perfect
    #3290
    Ha már ennyire nem hallottál még a Gothic-ról akkor szvsz jobb ha nem is töltöd le :-)
    Komolyra fordítva a szót: Az egyik legjobb RPG program amit valaha csináltak. Full 3D-s megjelenítés, klassz történet, szinte határtalan szabadság a játékban, értsd nagyon sokmindent megcsinálhatsz ami befolyásolja a játémenetet. Csak egyjátékos mód van a játékban de az a lehető legjobban kidolgozott. Hasonló játék pl. a Morrowind ha ez mond valamit :-))))
  • AnarchoiD
    #3288
    kerdes : hogyan kell varazsolni ?:) kitom valasztani pl a fireball -t mint fegyvert de nemtom "elsutni" ... mi a trukk ? :)
  • hiba
    #3286
    na help!
  • hiba
    #3285
    Valaki help!
    Kitol lehet megtanulni a zar-nyitast?
    Meg regevn volt "lock-pick" azt most hol talalni??
  • Gorfi
    #3284
    Van mar NOCD crack ami jo.
  • MaDFoX
    #3283
    :D SMS fobiam van... de koszi ez mar sokat sejteto.. ;)
  • CS@
    #3282
    Warezcenter fizetős részén már kint van ,de még nem próbáltam leszedni úgyhogy azt nem tudom ,hogy mennyire működik.
  • MaDFoX
    #3281
    Hat ezaz... :S
  • Birk@
    #3280
    Na de honnan? :)
  • Csacsi
    #3279
    Köszi, akkor ma sem alszom sokat.. :))
  • Gorfi
    #3278
    En mar jatszottam vele 2 orat. Mukodik, semmi hiba nincs benne. Nforceon sincs mar nukeolva. <-- ezt irtam 3.47-kor, tehat mukodik szedd nyugodtan.
  • Mr. Perfect
    #3276
    Én most szedem a 3. CD-t. Miért ne működne? Már az NFOrce-ról is leszedték a Nuke-ot...
  • dracoon
    #3275
    pedig egy kicsi igazan kommentalhatnad...
  • Dorian
    #3273
    Pls. egy linket, ahonnan a magyarosítást letölthetném...

    Thx.
  • Csacsi
    #3272
    Aki leszedte az Immersion-t, az mondja már meg, hogy működik-e vagy sem, mert ha nem, akkor nem folytatom a töltést.
  • dracoon
    #3270
    Mondjuk igy utannagondolva nemtudok egyet sem, ami szallitana kishazankba... ha csatlakozunk az uniohoz, amazon.com hatha mar nem csak konyveket lesz hajlando kiszallitani...
  • dracoon
    #3269
    Hat ha arra varsz, inkabb rendelj egyet az UK-bol, postakoltseggel egyutt meg mindig olcsobb lesz, mint majd itt a boltokban, ha egyszer megjelenik...
  • gergou
    #3267
    talan jo lesz, este proszalom:) Telleg a boltokba az angol mikor erkezik meg ide HUngarischba?
  • drakeX
    #3266
    Valaki, aki már megszerezte az angol verziót, letesztelhetné, hogy működik-e vele a magyarítás...
  • Mr. Perfect
    #3265
    Akkor most szar, vagy mégis megy?
  • drakeX
    #3264
    sokat tanulhatsz a könyveiből is ;)
  • hiba
    #3260
    Es a visszavonas/nukolasokat honnan tudjak?
    Tobbrol van szo mint ftp bongeszesrol

  • Hunnenkoenig
    #3259
    Jovanna, csak morcos vagyok, mert egesz ejjel a Dungeon Siegen dolgoztam, hogy megjelenjenek azok a nyamvadt könyvek vegre magyarul a jatekban.
  • Hunnenkoenig
    #3258
    a legbiztosabb hely az eDonkey. Igaz lassu, de holttuti.

    Az en verziom a Media Markt polcarol van, igaz nemet. :-)
  • dracoon
    #3257
    Hunnenkoenig, ööö... inkább nem mondok semmit.
  • Sanca
    #3256
    Aha. Hat meglehet. Akkor csak nalam van sajna forditva ez:))
  • gergou
    #3253
    Udv, nem meselnel nekem, arrol a titkos helyrol, ahol fellelheti a kivalasztott a Gothic 2-t? :)
  • hiba
    #3252
    Hunnenkoenig tudja Ot kerdezd :)
  • gergou
    #3251
    Ok, inkabb azon kene elgondolkodnunk, hogy honnan szerezzuk be a gamezt:)
  • hiba
    #3250
    Raadasul pont jo hogy van ilyen oldal kulonben sehonann se lenne egyertelmu, hogy most meik is a "hasznalhato" verzio foleg mikor 4x - 5x nukolnak egy torest...bar mar az osszes kering halon...
    -igy nem kell kulonosebben utanajarni, mert nincs mindenkinek ideje egyfolytaban a neten bogaraszni
  • hiba
    #3249
    Ne essunk tulzasba, az isonwes odlalt a modchipek (konzol buhera) arusitasa miat csuktak be.
    Az odlalla semmi problema nem volt, most is letezik csak mas cimen - csak informaciokat kozol ez meg nem tilos...
  • Sanca
    #3248
    Hat sztem aze jo mert oda MINDEN kiirodik. Szal nforcon levo dolgok fele(jo esetben) tallahato csak ftp-ken. Meg oda jon ki eloszor, szal legalabb tudni lehet hogy mikor tortek fel. Meg ugye ezek miatt sokan latogatjak es a sok latogato miatt jo a forum resze is. Es biztos van meg csomo dolog, csak azt en ma nem tom:)
  • Hunnenkoenig
    #3247
    Ez az Nforce mire jo?

    Szerintem tök logikus, hogy megtörik az összes jatekot es az is, hogy le lehet szedni a netröl. Azzal, hogy kiirjak, nem lett jobb az embereknek.

    Ha adnanak linket is az mas lenne, de igy csak a tarhelyet foglalja az oldal.

    Amugy meg az isonews-os csavo ötvenmillios büntetese es tizenöt ev büntetese egy otvar oldal hostolasa miatt nem volt elegge elrettentö pelda?

    A legfölöslegesebb dolog, amivel egy ember elkurhatja az eletet.

    Ha en keresek valamit, azt tudom, hogy le lehet-e tölteni es hogy hol keressem...

    Bar az ö dolguk, csak nekem ez a velemenyem.