21229
  • [Jakuza]
    #3354
    Ok remelem , nincs tiltva semmi FXP.
    Ha megy akkor mar 10 perc mulva szedni is lehet.
  • Hunnenkoenig
    #3353
    valasz ment!
    Inkabb ird at az enyemet.

    Szineket ugy teszed ahogy akarod, csak harmonizaljanak egymassal! :-)
    Ügyelj a valaszto vonal grafikakra a fejlecek alatt :-)
    Nem akarom ujra csinalni. Annyi van belölük...
  • Zizzencs
    #3352
    Mindjart csinalok helyet is...
  • Zizzencs
    #3351
    Oke...
    ftp://jane.sch.bme.hu
    Username: gothic2
    Password: bela12
    Tegye fel valaki.
    Vonal 100Mbit, kirakom szivesen publicba ha fenn van az egesz, 5 napra 8 giga letoltesi limittel...
  • drakeX
    #3350
    Hunnenkoenig! Csináljam a másikat, vagy ne?
  • [Jakuza]
    #3349
    Ha adtok egy public FTP cimet akkor kipakolom a 3 CD-t nektek.
    A HLCn sajnos nincs eleg hely neki.
    De azert nem art ha van az FTPn legalabb 3GB hely es legalabb 10Mbites, ja es lehessen FXPzni.
  • Zizzencs
    #3348
    Ez nem lesz jo, az ftp nem enged be, username/password nem elfogadva
  • [Jakuza]
    #3347
    Ahogy nezem a MYTH nem hazudtolja meg magat, mint a Gothic 1-t ugy a 2.-t is kiadta RIPkent is.
    2003-06-15 Gothic II (c) Jowood 65x2.88 MB MYTH

    Itt latszik , mekkora ez a jatek, mert a 2CDs jatekokbol nem szokas RIPet csinalni.
    Igaz ez tobbnyira azert van mert a warez hagyomanyai szerint bele kell ferni az adott max 200MB-s hatarba.
    De azert a modemesek is jatszhatnak vele ha nem tudjak mashogy megszerezni.
    GOTHIC 2 RULEZ !!!!!!!
  • drakeX
    #3346
    Elment:)
    Stílusokat igazítottam a tiédhez, ha a színek nem tetszenek, akkor szólj, hogy milyenek legyenek:)
  • Hunnenkoenig
    #3345
    Küldjed!
  • drakeX
    #3344
    Hunnenkoenig! Ha küldök most egy html formátumú guide frissítést, meg tudod nézni, hogy jó-e? Csak mert feleslegesen nem akarom megcsinálni a végigjátszást is ilyenre:)
  • aiguo
    #3343
    Gothic_2-iMMERSiON

    ftp://Leecher:[email protected]:10002/leecher%20-%20get%20outa%20here/Gothic_2-iMMERSiON/
  • Zizzencs
    #3342
    Benanak erzem magam... Valki tud kuldeni e-mailben vagy ide egy linket/hub-ot ahonnan le lehet tolteni az angol verziot?
  • drakeX
    #3341
    Jóvanna. De a Sárkányölő kardok jobbak, és csak a Milíciánál lehet az első fejezetben számszeríjakat tanulni.
  • drakeX
    #3340
    A Varázsló egyetlen nagy bakija (és ezt elég nagy kegyetlenségnek tartom a másik kétfajta karakterhez képest), hogy fejezetenként csak egy szintet tanulhatsz a mágiából (tehát az első fejezetben csak az első kört, stb.). Ez azért nagy gáz, mert a második fejezet végére mind íjásszal, mind harcossal meg lehet ölni mindkét térképen minden szörnyet. Varázslóval viszont, a második kör varázslataival ugyanitt jó, ha a szörnyek felét meg tudod ölni...
  • Hunnenkoenig
    #3339
    Akkor minek a szentelt paladin kard? :-)
    En ugy vittem vegig. Csak egy kicsit nyilaztam, mikor mas kiut nem volt :-)
  • drakeX
    #3338
    Módosítanék, a paladin az inkább legyen íjász, aki kardozni akar, az legyen Zsoldos:)
  • Hunnenkoenig
    #3337
    Nem kell sporolni a pontokkal! Mindenre lesz eleg böven. Nem tudsz mindent megtanulni. A varazslo az varazsol, a paladin az meg kardozik.

    Szoval egy mestersegben lesz eleg pontod mindenre.

    Egyebkent hogy megnött itt a forgalom hirtelen...

    Kis forumunk teljesen elvesztette csaladi jelleget...
  • drakeX
    #3336
    elírtam, NPC-ket :)
  • drakeX
    #3335
    AZ attól függ, hogy mennyire járod be a térképet. Legrosszabb esetben olyan 32-35, legjobb esetben pedig 42-45. Ha még az NCP-ket is mind megvered, akkor lehet akár 48-50 is.
  • Hunnenkoenig
    #3334
    Fist of Wind, Charm, Telekinesis, Pyrokinesis and Sleep. You may pick three of these spells

    Szélököl és Álom

    Ezt a kettöt talaltam, ami a kettesben is benne van.
  • dracoon
    #3333
    aki mar vegigvitte a nemetet... hanyas szintig lehet eljutni? mar csak a pontok elosztasa vegett, mennyire kell veluk sporolni? szal itt azert nem lesz olyan, hogy minden spellt tudni fog a varazslo, mi? latom a spellrunakat megcsinalni is pontba kerul, hurra :P
  • drakeX
    #3332
    Ajánlom figyelmedbe a #3285 hozzászólást.
  • drakeX
    #3331
    Ugyanúgy varázsolsz, mint ahogyan támadsz. A varázslatot azzal a gombbal hívod elő, amelyik szám szerepel mellette, és utána bal klikk (vagy bal klikk+előre)
  • drakeX
    #3329
    Angol lesz.
  • drakeX
    #3328
    nézz körül itt:
    http://beam.to/gothic2.hu
    azon belül is guide
  • Esrohnoil
    #3326
    Csak mert nekem is volt egy kb. 6-7 éves időszakom amikor olyanokkal játszottam...
    Csak aztán mindenki szétszéledt, sok lett a dolguk... :(
  • gergou
    #3325
    van topic, mert sokat irtun k rola anno, nekem is nagyon tetszik...
  • dracoon
    #3324
    ja, miert?
  • Mr. Perfect
    #3321
    Ez fantasztikus ez a game. Iszonyú jó a hangulata. És Egyenlőre az Immersionös verzióval sincs semmi gond, úgyértem működik minden rendesen :-) Egyszerűen nem értem miért vártak ennyit az angol kiadással. Még az is lehet, hogy megveszem eredetiben. Simán megérdemlik a fejlesztők. Csak ne lennének ennyire drágák a játékok. És lehetőleg ne egy fél év múlva lehessen nálunk kapni...
  • Esrohnoil
    #3320
    Mad: Amíg a Gothic II-re vártam, az Arx Fatalissal ütöttem el az időt főleg... Elég hasonló, de a Gothic még jobb...
    Szal csak ennyit mondanék neked. ;)
  • Esrohnoil
    #3318
    Még vmi: Arx Fatalis-t itt senki nem játszott? Nem látok ilyen topicot...
  • Esrohnoil
    #3317
    Talán még sima, úgy értem nem szgépes rpg-kkel is játszottál? :)
  • dracoon
    #3316
    Immersionos mukodik hat, csak a sok lama nem masolta fel az ar.exe-t gondolom... :)

    Madmartigen: toltsed le, tetszeni fog... bar szivesen lennek a helyedben, mert akkor meg1x vegigjatszhatnam az elso reszt is, es minden uj volna benne :))) npc-k, parbeszedek, tortenet verhetetlen, dark fantasy. Pedig jatszottam mar "nehany" rpgvel... :P
  • Esrohnoil
    #3315
    Valaki aki még fordít(ott) rajtam kívül!!! (Gothic I.)
    A varázslatok mik lettek magyarul?
    Csak mert a köv. adagomban mindjárt ez az első mondat:

    Fist of Wind, Charm, Telekinesis, Pyrokinesis and Sleep. You may pick three of these spells.

    Csupán azért kérdem h. egyezzenek a dolgok...
    Szerintem az sem árt, ha mindkét részben ugyanazok a fordításai ezeknek a dolgoknak.
    Szal 2. rész fordítóit is kérdem. :)
  • Csacsi
    #3313
    Ez igaz, az elsőben tényleg fejlődött a karaktered mozgása.
  • Kulinpapa
    #3306
    Akkor most mukodik az Immersionos verzio?
    Valaki valaszoljon PLZ!Mondjuk mar 1 cd-t kiirtam.
  • Tovi
    #3305
    szerintem van FLT, 06.06.-án adták ki az utolsó játékot (mármint törést)
  • LSC
    #3304
    ja így már értem.De ez egy olyan dolog mint a kábszer.Hiába kapják el a terjesztőket,akinek kell az úgyis beszerzi.Nem kötelező megvenni mert árulják.
  • LSC
    #3303
    Állítólag a Razor 1911 vezetőjét is lecsukják 6 évre mégis nyomják a cuccokat kifelé.Érdekes.