785
Minden jöhet, ami vele kapcsolatos, de főleg ftp-k:)
  • Dynamic
    #22


    THE THING A WAREZCENTEREN! TŐCCSÉTEK!!!

  • Sephi
    #21
    Jo de akkor miert Nuke en nem ertem...
  • skorpio7
    #20
    Mondjuk egyvalamit végképp nem értek .Azt ugyan nem tudom ( eddig még nem néztem ) , hogy ez milyen készültségi állapotú ( alfa , béta , verzió , stb ... ) , de szerintem aki látta az E3-as videót és szereti ezt a stílust ( én nagyon ) , azoknak ( pl. ADATBANK-os srácoknak )már igazán ki lehetett volna raknia valamilyen nyilvános helyre .Érdemes lenne őket ezügyben egy kicsit noszogatni .Gondolom , hogy ők nem egy chello sebességével tudnák vhová felrakni ( ami vagy fél nap ) és ha közben meg törölnek is ( uw , extra , tar , stb ... ) , csak az ideg ölne meg .
  • skorpio7
    #19
    Sajna no publik a cím ( zárt körű ftp ... gondolom tudjátok milyen ) .
  • KeviN
    #18
    jaja...engem is erdekelne :)
  • Dynamic
    #17
    Csak nem?
    Honnan töltötted le?Én megnéztem egy rahedli oldalt meg ftp-t, de sehol nem találtam.Lécci mondj egy címet, ha publikus.
    Köszi.
  • skorpio7
    #16
    Hát bazz ... már jó 1 órája nyomom a game-t és nekem nagyon bejön a hangulata miatt ( Érdemes előtte megnézni magát a filmet is ! ).
    ( Mondjuk eddig csak a történet bontakozik ki szépen lassan és 1 monster-t sem lőttem még le . ) Van ugye egy mérnök-öd , medic-ed , katonád és velük kell szép lassan előre haladni a játékban .
    Mint a Resident Evil-ben , itt is meghatározott pontoknál ( szalagos magnónál ) lehet csak menteni .
    Hát akkor most vissza és lássunk végre egy alien-es förmedvényt is ... mondjuk fülhallgató van rajtam és így este 2 óra körül ilyen játékkal játzsani !? Lehet , hogy inkább elteszem magam holnapra , azaz mára . :)
  • djcom
    #15
    Senki nem tud linket?
  • Dynamic
    #14
    Még mindig semmi:(
  • Lantee
    #13
    Én is nagyon várom a gámát, de nem vagyok időmilliomos, hogy mindenféle pre-alfa szarokkal vacakoljak! Majd ha kijön a FULL-FULL verzió, akkor nekiállok töltögetni...szerintem az ISONEWS-nak is egyértelművé kéne tennie, hogy mi FULL és mi nem! Na mindegy...itt van nekem a Morrowind! :))
  • djcom
    #12
    Szerintem full csak vmi hiányzik belőle(pl.videók).De ez csak privét feltevés.
  • djcom
    #11
    Meglátju(holnap már biztos meglesz)
  • skorpio7
    #10
    Sajna még nem ... pedig azért csak megnézném , hogy mi is az ( A full elvetésést én is pont az alig 21 file miatt tartom kétségesnek . ) ! :)
  • djcom
    #9
    szia Skorpio!Isonews-on nem nagyon szoktak megjelenni szar verziók.Gondolok az Unreal2003-ra.Nekem a build927 tökéletesen fut,és én nem találtam benne bugot.Az új 947-es áll.ennek a repackja,de emiatt egyáltalán nem rossz.
    Igaz a Thingnél keveslem egy kicsit a háromszázegynéhány megát,de bízok benne...Egyébként ha tudsz linket,szívesen venném.
  • skorpio7
    #8
    Engem nagyon is érdekel a jó kis E3-as videó után ... csak nem tudom elhinni , hogy ez a full game lenne .És mások negatív tapasztalatai alapján egy pre-alfa változatot nem fogok leszedni sehonnan ( semmilyen játékból ), mert nem akarom előre elitélni a játékot ez alapján .
  • djcom
    #7
    Ennyire nem érdekel senki a game?Linket valaki?(hülye kérdés)
  • Dynamic
    #6
    Az nem baj, ha nem az igazi,arra elég, hogy belekóstoljak:)
  • Gery1980
    #4
    Rajta volt a PC Guru mostani számának CD-jén is!Állat volt a Trailer az már biztos!
  • Dynamic
    #3
    Természetesen van hivatalos oldal is itten ni

    Jó kis flashes, úgyhogy kukkoljátok!
  • ujedith
    #2
    ez mi?
  • Dynamic
    #1
    Halihó, mit fedeztem fel az isonewson:
    08/03/2002 The Thing *NUKE* iNSANiTY [xx/21]

    Nagyon érdekelne a téma, remélem mást is.Én személy szerint nagyon várom a gammát.A grafika ugyan nem nagy szám, de a hangulat nagyon ott van.Természetesen az azonos című film alapján készült akció-horror-kaland.Akit érdekel, az a Hardwireden itt ömlesztve egy csomó infót talál róla.Érdemes még a trélert is megnézni, ami, mint mondtam, nem a grafikával, hanem a hangulattal büntet.