63011

Kinetix

"Aki másnak felbontás...!"


  • Aldaryn
    #363
    Ööööö? Ez mi? Írtam egy egész novellát, erre:
    %/!/%!/%+!%+'"+! Kzzz! Bzzzz!
  • Aldaryn
    #362
    Autómodellezésben:
  • Aldaryn
    #361
    Nekem is szokott b*szakodni a Max5, de a 4 is ugyanúgy. Az igazat megvallva nekem a 4 úgy ahogy volt, fagyott, ezen csak a 4.2 változtatott...
    Most itt az 5, ez is van, hogy furcsa dolgokat művel: legtöbbször csak egyszerűen kidob minden előzetes figyelmeztetés nélkül. Ez idegölő,de általában orosolja egy restart... Vagy pár perc pihenő a gépnek. Egyébként mondtad, hogy a procid jól meg van húzva... nekem, ha 2,4-en pörög, többször fagy... Bár, kitudja...
  • Aldaryn
    #360
    UT KIRÁLY! (No comment)...
  • FREAK
    #359
    hi

    Kandris, tudsz már segíteni Poser max plugin ügyben??

    amúgy majd lenne pár kérdésem autómodellezés ügyben, szóljatok, kitől kérdezhetek, jó lenne egy ICQ kapcsolat

    köszi!
  • K.András
    #358
    Alakulgat szépen a forma!!!A belsöt is le akarod modellezni?Mert én legközelebb ha autot csinálok, akkor a külsöt belsöt mindent meg fogom csinálni, mert ahogy nézegettem az enyém, miután befejeztem, nagyon sokat ront a képen ha nincsen belseje, nem lehet igazán jo képet csinálni belöle sajna,akármilyen szépen csinálod meg kivülröl.Ez persze privát vélemény, és nem biztos hogy igy van, de szerintem igen:DDD
  • K.András
    #357
    Lehet megyek agyonlövöldözök valakit, hátha jobb lesz:DDD
    De a viccet félretéve, végül is sikerült berakni meg elmenteni is.Csak nemtom mi zavarhatott be, mondjuk ma vettem egy kis rdramot megen, és miután beraktam ,tölteném be és az fogad hogy egy része hiányzik az objektumnak.Mondom finom nagyon, utána még kétszer kivágott, gondoltam itt a vég és egyszercsak elkezdet müködni, amitöl legalább olyan ideges lettem, mint attol hogy nem müködött,persze csak azért, mert nem tudom mi alapján szelektál a prg, hogy ezt most kidobom azt most nem, ezt most beveszem aztat meg nem:DD
    Végül is megjavult, szoval mostmár meg is nyugodtam és neki is állok renderelgetni:)
  • LionTR
    #356
    а²^°^°¢²·^¢í€³[@{Ð}[]í}@{**************.....
  • LionTR
    #355
    Andras: UT-t tudom ajanlani! :)
    Itt egy kep a jelenlegi fazisrol:

    http://www.nexus.hu/liontr//body04.jpg
  • K.András
    #354
    Gyerekek valami nem jo ezzel a max5-el.
    Egyszerüen hihetetlen, hogy ha visszatöltöm a fáljt ami el volt mentve,akkor van hogy hiányoznak belöle darabok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    És csak az ujrakezdés segit azért ilyet max4 soha nem csinált!Vissza is fogom rakni, mert ez nem az elsö olyan furcsaság ami arra utal hogy valami nem jo vele...Már ötödször nyomom bele az orát, lehet hatodjára abbahagyom a genyoba, mert ezzel csak az idegeim teszem tönkre.Nurbsal is annyi bajom volt hogy az már vicc,egy sima circle-t nem tud nurbsá tenni hiba nélkül, vagy csak két lépésben ami szintén nevetséges egy ilyen programtol!!!
  • LionTR
    #353
    Bitu: asszem ez az, amire azt mondjak, hogy: ize...)
    Gabo: szoktam jatszani regebben, tok jo fun, csak a mostani hozzaferesemmel ez nem megvalosithato (30perc/nap). Talan ha ho vegere lesz egy kis sporolt idom :)
    Na megyek, nekiugrok az automnak!
  • Gabo
    #352
    Azt hiszem néha tényleg szükség van arra, hogy az ember kicsit más dolgokkal is foglalkozzon kikapcsolódás képen. Most én is éppen ilyen szüntet tartok. Kicsit játszok és pihentetem a Max-ot.
    Mondjuk közben azért intézem azt, hogy lassan egy új gép összeálljon otthonra, amivel végre a Max is normális render időket fog produkálni.

    LionTR:
    Az UT az tényleg jó. Nem véletlenül dolgoztam annyit a logos képemen, egy klán hp-ra illik jó képet kirakni. ( http://www.rteclan.hu/ )
    Ha van kedved esetleg emberi játékosok ellen is játszani, néz fel az IRC csatinkra. A szükséges infokat az oldalunkon, vagy itt a fórumon az Unreal Tournament topikban is megtalálod.
  • Aldaryn
    #351
    Van aki szerint polip... errrr... Én az "Inner thougths" nevet (Belső gondolatok) adtam neki... hehe (Van, amikor hálálkodom, hogy nincs itthon fegyverem...)
  • Aldaryn
    #350
    Van ez így... S aztán, hosszú, hosszú hallgatás után, egyszercsak megszólal! Ez a jó az ihletben... Vagy pont ez a rossz?
  • LionTR
    #349
    Lenyugvas keppen en nyomni szoktam egyet UT val, hulye ellenfelek ellen, es lehetoleg minel tobb ellen! :)
  • Nyiri
    #348
    En is igy vagyok vele. Ha valami nem tobbszori probara sem sikerul vagy fagyas miatt eltunik akkor van olyan hogy 1-1,5 honapra hanyagolom a maxot. Pihenes es lenyugvas keppen :)

  • Aldaryn
    #347
    Ja, amúgy ne keressetek a képben semminemű értelmet, vagy rendszert... Csak egy tesztkép, ami a Brazil spéci Displace technológiáját akarja bemutatni... (Maga a mesh alig 3000-4000 poligon, ezt renderelés előtt számolgatja újra a rendszer... Szerkeszteni pofonegyszerű így, más kérdés, hogy render előtt vagy egy órát számol... :(( De legalább gyorsan kiszámolja. :D
  • DEx-
    #346
    Jól néz ki, de,
    Ezz miiiicsooodaaa ? :)
  • Aldaryn
    #345
    Asszem' én is bedobok valamit a fórumba:


    köhöm... szóval izé...

    Szóval ez lenne jelenlegi munkám... Még mielőtt az a vád érne, hogy mindenbe csak belekezdek... : Az autót is csinálnám, csak a Max nem engedi! A szemét rutinosan kifagyott mentés közben, ilyenkor nagyon nincs kedve az embernek egy kétnapos melót az alapjaitól újrakezdeni... Blah!
  • DEx-
    #344
    Nem vagy vaksi, egyelőre leállt a dolog.
    pedig szinte már csak texturázni kellene. :-/
    Nemtom mi van velem, nincs ihletem... :-(
  • Aldaryn
    #343
    Nagyon jó az óra, de tényleg alkítani kéne egy kicsit a shadereken. Talán az arany... egy kicsit melegebb, nem?
    Kíváncsian várom a bevilágított képet! :))
    Más: Anno DEx készítgetett egy csilét, (vagy csille??) azzal mi van? Olyan jól indult neki... De nem látni mostanában. Vagy csak én vagyok ilyen vaksi?
  • Aldaryn
    #342
    Lion: alakul, alakul... Sőt. kicsit hasonlít egy Viper-re Nem? :D
  • K.András
    #341
    Egyébként most probálgatok,tényleg elég sárga, csináltam egy proba rendert az már inkább arany szinü mint itt..
  • K.András
    #340
    Köszönet.
    #338Magasabbra veszem majd betüket,a material az igazábol aranynak készült, ezek szerint nem sikerült valami jol(nem is foglalkoztam sokat vele), de majd talán brazilban.
    A neheze még most jön, méghozzá a börszij,meg lesz még két gomb a felhuzo mellett,után egy render brazilban, aztán lehet ki is rakom valamelyik galériába.
  • LionTR
    #339
    Ja, bocs, a dicseret lemaradt: Eleg allat! :))
  • LionTR
    #338
    Nyiri: sima U/UV loft.
    K.: materialok: ugyan nem lattam mirol modellezted, de nekem a szine picit tul sarganak tunik. Ha eloben is ilyen, akkor bocsi.
    A feliratokon nem latszik, hogy 3d-sek, ha a valosagban sem emelkednek ki a lap sikjabol, akkor meg nem ertem, miert kellett lemodellezni. Ha meg van magassaguk, picit vedd mar magasabbra, had lassa mindenki, hogy mennyit dolgoztal vele! :)
  • K.András
    #337
    De remélem nem az a bajod a materiallal, hogy a környezeti minta látszik rajta?:DDD
  • K.András
    #336
    Alap világitással van, lehet azért nem tetszik,de mint mondtam ez még nincsen kész igazábol, a renderelésre nem forditottam sok idöt majd maxban.
    Gondolkoztam hogy az árnyékot is modellezem, de valamiért megondoltam magam, mondom annyira ne legyen részletes..:DD
  • Nyiri
    #335
    Az arnyek is modellezve lett?


    bocs, ezt nem hagyhattam ki
  • Nyiri
    #334
    ha nem a materialok akkor a vilagitas
  • K.András
    #333
    Egyébként minden modellezve van rajta, az utolso irásig.
  • K.András
    #332
    Mondjuk a materialokkal szerintem semmi baj nincsen..
  • K.András
    #331
    1.Ez nurbs, itt annyira tudom finomitani ammenyire csak akarom.MAgyarulnem lesz szögletes.a kép flamingo renderrel készült az also tiz perc a felsö 1 ora alatt.
    Ha készen lesz teljesen lesz börszij stbstb,akkor nyomom be brazilba.
  • Ams
    #330
  • Nyiri
    #329
    Akkor a hibak:

    A materialok nem az ihaziak....
    A kozeli kepen szogletes a belso kor
  • K.András
    #328
    Köszönöm szépen!!!
  • Ams
    #327
    2.kép
  • Ams
    #326
    1.kép
  • K.András
    #325
    Rhinoban ha sok a pont egy felületen, nyomsz rá egy change degree-t és megadod mennyiböl áljon.
  • K.András
    #324
    Ha valaki maxban nurbsal foglalkozik, és utána elkezd rhinoban nurbsolni,meg fog azzonal könnyebülni:)
    Maxban ugy szar ahogy van a nurbs rész.