63011

Kinetix

"Aki másnak felbontás...!"


  • sWaTCh
    #127
    Figyelem ! 3DS MAX 5 final letölthető az alábbi helytől: ftp://mediamatix.com user:buddies pw:buddies Továbbá egy halom plugin, 3DS MAX 4! biblia, stb... Én az előbb töltögettem, elég gyors (150kbyte/s) úgyhogy hajrá, amíg működik :)
  • DEx-
    #126
    Természetesen 1 perc 10 mp
  • DEx-
    #123
    Animba talán jó lenne, de én nem animálok éppezért én maradok a Brazilnál:



    DEx-
  • DEx-
    #122
    Ja, jó lassú : (
  • DEx-
    #120
    Hát ez rendkívül humoros volt.
  • DEx-
    #118
    SoftFX: a Körtét te modellezted?
  • FREAK
    #106
    pc-s játékokban megtörtént
  • Ams
    #105
    Mással tudsz? elmondhatnád szájbarágósan...
  • FREAK
    #104
    üveget nem bírok csinálni vele.........
  • sWaTCh
    #103
    A Luna verzió az About 3DS MAX menünél nektek is 4.2-es ír ki?
  • Ams
    #102
    ment mail
  • SoftFX
    #101
    Bocs amikor írtam még töltöttem föl a fájlt, talán már odaért!
  • Ams
    #100
    SoftFX:nem jött semmi...
  • SoftFX
    #99
    Na végre valakik elismerik, hogy talán értek valamihez...

    DozR: felirat, nem lenne gond, de miért reklámozzam...:), de lehet, hogy rárakom...

    Ams: mail ment + izzokorte.max is :)

    DEx-: Ja bocsi én hirtelen a sunlight-ra gondoltam, de a View/highlight-ot sehol nem találtam a 4.2 -ben... te hol láttad?

    Amúgy nem tudja valaki, hogy a 3D Max börzéről letöltött shaghair-t hogyan kell telepíteni, mert nekem mindig az írja ki, hogy obs...verzió...gondolom annyit tesz ,hogy rossz verziójú a plugin, pedig max 4-hez van, és van benne több fájl ami bekavar...írtam nekik is, csak hátha ti elöbb válaszoltok...
  • Ams
    #97
    ment 1 mail
  • SoftFX
    #96
    Halli...

    Na, itt a caustics eredménye, nézzétek meg! + vélemény!

    Izzokorte01.jpg

    Izzokorte02.jpg

    Valamint javítgadtam a Hangkártyás képen sokak tanácsára...
    /annyi bumpot tettem rá, hogy sok :)/

    Soundcardbr02.jpg

    A renderidő nem csalás nem ámítás /óra:perc:mperc/:
    Izzokorte01: 2:34:32
    Izzokorte02: 2:55:04
    Soundcardbr02: 1:14:27

    Ez a caustics tényleg elég lassú, megspékelve egy kis raytracer+transparens üveg felülettel :).
    Eddigi leghosszabb mű e közel 3 órás Izzokorte02...itt bizonyít a Max 4.2, hogy mennyire stabil, pedig egy AMD 1000MHz-es Duronon + 128MB DDR + W98SE -n számoltattam...
    Akkor is kiszámolja, ha körülötte már minden kihalt :)
    Ezzel mérhető igazán, hogy az alkatrészek mennyire stabilak, vagy fagynak :)
    Kíváncsi lennék, hogy egy AMD 1800+ XP mennyi idő alatt számolná ki...
    És itt egy silány, de jól látható példa a Caustics hatásra...

    Causticspl01.jpg

    Amugy ez kevésbé szép hatás a nagyító-fénygyűjtő hatásra, és tovább is rendereli, mint amit a max beépített tutorialja ajál de az, hogy egy lámpának fehér shadowot adjunk, az egyáltalán nem nagyító-fénygyűjtő hatás, csak egy szép és gyors, de nem reális "csel" ! :)
  • SoftFX
    #95
    DozR: kössz, még semmi max 5 nincsen...de a max full iso kéne... na mind1, majd valahonnan, ha meg nem majd megkereslek...a lunásért. DE tényleg teljes értékü, csak a tut+help nincs benne?
  • ember
    #94
    használtam valamennyit

    mi a gond?
  • FREAK
    #93
    valaki otthon van VRAY témában??? nekem nagyon bejön, csak van pár ködös rész :)))
  • SaWo
    #91
    Hi! Nem tud vki reactor-hoz tutorial-t? Megköszönném! Ja csak hogy az előző kérdésre válaszoljak, természetesen a material editor-ban :)
  • sWaTCh
    #90
    SoftFX: A lista alatt van egy számsor, hogy hányadik oldalt jelenítse meg, azon lapozgatsz, és az egyiken megtalálod. De itt a közvetlen cím: http://free-sb.hinet.hr/wzone/aa_3dsmax5.html
  • Ams
    #89
    textúrát hogyan rendelek 1 objecthez?
    bocs ha hülyét kérdezek de most kezdtem....
  • DEx-
    #88
    miva?
  • Ams
    #87
    képet hogy importálok, hogy ne keljen nekem megrajzolnom?
  • SoftFX
    #86
    Köszi, tényleg nem használtam, pedig már láttam,de...na mindegy kipróbálom... :)
  • DEx-
    #85
    SoftFX:
    ".ti hogy a fenébe csináljátok olyanra, hogy ahol kell fényes, ahol kell ott matt?"

    View/Place Highligh
    asszem...

    Hátha nem ismered...
  • SoftFX
    #84
    sWatch és ott honnan?

    Ams kösz.

    Rigley: kösz a véleményt. Asztal bumpot, a fém tényleg kicsit túltükröz, a nyákbump közelről nagyon erős messziről meg semmi, az L alaku fémmel 2 napig szenvedtem, hogy lekerekitett legyen és az eredetin is ennyire van lekerekitve, de talán tévedek...
    Valami azé csak jó rajta!
    -mint mondtam érzékeny vagyok...:)

    Ez még nem brazillal készült, csak egy de ott a kerete is...
    Vagy ha arról írsz akkor MÁR ahhoz sem értek :)
    Amúgy a Brazilosban kicsit túl sok az AA, szóval az eredetit nézd...a Bumpingok arra vannak beállítva...

    Nemtom ti hogyan csináljátok, de nálam a textúrázás elég rossz...ti hogy a fenébe csináljátok olyanra, hogy ahol kell fényes, ahol kell ott matt?

    Én két/három hét munkámmal sem közelitek felétek...pedig beleadtam apait anyait és semmi eredmény :(
  • Rigley
    #83
    es a nyaknak is jobban kellene csillognia szerintem
  • Rigley
    #82
    jo a kep, de azert lehet rajta meg babralni egy kicsit... :

    pl.:

    az asztal nem tul elethu, van rajta bump map ? a jobb szelen tul mattnak nez ki szerintem , mig a fem resz tukrozodese nagyon eros...

    a nyaklapon is lehetne erosebb bump

    en nem ismerem tul jol a maxot , de valahogy probalj meg soft shadow-kat elocsalni, esetleg egy kis global illum jol jonne...

    nem tudom mi a neve, de az a fem bigyo aminel fogva becsavarozod... az tul szabalyos, pepecs munka, de egy kicsit probald meg legombolyiteni az eleit ( kicsit csak persze )
  • Ron Ragm
    #81
    nagyon szép...
  • Ams
    #80
    a 3D Studio Max 5 Luna verziója mennyivel tudd kevesebbet mint a full-os 5??
  • Ams
    #79
    honnan szedted le?!?
  • Gery1980
    #78
    tud valaki adni 1 serialt + cd keyt hozzá?
  • sWaTCh
    #77
    Elírtam a címet, Luna verzió: www.djtozz.ws
  • SoftFX
    #76
    Ja a Max 5 Full nekem is kéne...
  • Ams
    #75
    te + adj lelőhelyet!
  • Ams
    #74
    ne legyen space itt
    < a
    s itt
    hu >
  • Ams
    #73
    < a href=www..hu >
  • SoftFX
    #72
    Ha nem hát nem...:)
    Valaki írja le...kösz...

    A két cím hagyományosan:

    www.csucsposta.hu/softfx/kep/Soundcarddefault.jpg
    www.csucsposta.hu/softfx/kep/Soundcardbrazil.jpg
  • Ams
    #71
    please max5 ISO lelohelyet!