3755
  • Lazarus
    #76
    ÓĐČÎĚěĚĂĘÖŐĆ»úGBAµÄÍřÓŃÓиŁÁË ±ľŐľ´úÍřÓŃąşÂňGBAX°Ů±¦şĐŁ¨ŇŐĎÂĽňłĆGBAXŁ©ˇŁGBAXĘÇł¬Ľ¶ČÎĚěĚĂGAME BOY ADVANCEŁ¨GBAŁ©µÄ×îĐÂÍâÉč, ÓÉŇ»¸ö¶ÁĐ´Ć÷şÍ¶ÁĐ´ż¨×éłÉŁ¬żÉ˝«ĎÖŐÚÍřÂçÉϵÄGBAĐ´Čëµ˝¶ÁĐ´ż¨ÖĐŁ¨żÉ·´¸´¶ÁĐ´Ł©Ł¬Ň˛żÉŇŐ˝«ĆŐͨÓÎĎ·ż¨µÄÄÚČݶÁłöŔ´ÓĂÄŁÄâĆ÷Ŕ´Í棬×Ü֮һľä»°Ł¬ÓµÓĐGBAXľÍÓµÓĐËůÓĐGBAËůÓĐÓÎĎ·ż¨ˇŁĎęÇéÇëż´ˇŁ



    ÓĐČÎĚěĚĂĘÖŐĆ»úGBşÍGBCµÄÍřÓŃÓиŁÁË ±ľŐľĎÖ¶ŔĽŇ´úŔíGBX°Ů±¦şĐÍřÉĎҵÎńˇŁŁ¨ŇŐĎÂĽňłĆGBXŁ©ĘÇČÎĚěĚĂGAME BOYŁ¨GBŁ©şÍGAME BOY COLORŁ¨GBCŁ©µÄ×îĐÂÍâÉč, GBXÓÉŇ»¸ö¶ÁĐ´Ć÷şÍ¶ÁĐ´ż¨×éłÉŁ¬żÉ˝«ĎÖŐÚÍřÂçÉϵÄGBşÍGBCµÄROMĐ´Čëµ˝¶ÁĐ´ż¨ÖĐŁ¨żÉ·´¸´¶ÁĐ´Ł©Ł¬˛»µ«żÉŐÚGBˇ˘GBCÓÎĎ·»úÉĎÍ棬¶řÇŇżÉŐÚGBAÉĎĂćÍć(ROMMANÇ××Ő˛âĘŐąý)Ł¬Ň˛żÉŇŐ˝«ĆŐͨÓÎĎ·ż¨µÄÄÚČݶÁłöŔ´ÓĂÄŁÄâĆ÷Ŕ´Í棬×Ü֮һľä»°Ł¬ÓµÓĐGBXľÍÓµÓĐËůÓĐGBˇ˘GBC(˝ü2000¸ö)ÓÎĎ·ż¨ˇŁĎęÇéÇëż´ˇŁ»ňĎČż´ż´GBXŇÉÎĘ˝â´đˇŁĎëąşÂňµÄÍřÓŃÇë´ÓĎÂĂćµÄłÇĘĐĚŘռרÂőµęąşÂňŁ¬ČçÄăËůŐڵijÇĘĐ»ąĂ»ÓĐרÂőµęŁ¬ÇëŐÚ±ľŐľÓĘąş.Ł¬ąşÂň·˝·¨



    Aha jólvan bazmeg..
  • Lazarus
    #75
    www.romman.net
    MUUUUUUUUHHHAAAAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAAAAA :)))
    Mingyá megnézem mi van rajta de a neve az már nagyon gyanús :)
  • versio
    #72
    ezeken minden játék megvan

    www.emuchina.net
    www.romman.net
  • KRi2
    #71
    CF kartya szvsz legolcsobb: www.jaculus.hu (de mistral.hu-n tuti kapsz)
    irot nem tudom mert én mp3-as kütyüvel összekötöm.
    mondjuk a kütyü is csak br20eFt.
    Szóval honnét lehet GBA gammákat dl?
  • CSOCSO
    #70
    amugy ha akard holnapra mondok neked cimet..vagy hlnap utánra...megkérdem az ismerösömtöl..addig adj címet...
  • CSOCSO
    #69
    de hogy lehet betenni a GBA ba?? a flash memorit... compact flash memorim van 32 megás...és van haverom akinek van iroja...
  • versio
    #68
    mondok cimet ha te megmondod hol lehet flasht venni
    meg irot :)
  • KRi2
    #67
    GBA -ba megy compact flash memoria kártya is?
    Ha igen akkor mondjon valaki webcimet ahonnét lehet tölteni a játekokat hozzá!
    (ugy már megerné)
  • pityuka
    #66
    Érden. De igazából nem gond a távolság. Küldheted mailba is. Mert eddig úgy néz ki hogy holnap megyek veszek egy GBA-t.
  • balumaci
    #65
    hol laksz?
  • pityuka
    #64
    Hol van ilyen bolt? Mert én nem tudok egyet sem.
  • balumaci
    #63
    hát ezt egy kisebb(!) konzolboltban kéne megkérdezni,ott foglalkoznak mindenféle illegális dolgokkal!
  • pityuka
    #62
    Hi.All!
    Én azon filózok egy ideje hogy veszek eggyet mert havonta legalább egyszer 10-enórás útat teszek meg. Viszont egy GBA 35ezer és egy játék 13-17 ezer (RÖHELY).Viszont lehet állítólag kapni flash kártyát amire fel lehet tenni a game-kat de csak küldföldről lehet rendelni 45-60 ezer+vám+áfa.
    Nincs valakinek ötlete vagy egy eladó flash kártya. Ja és még egy láttam pesten egy irható izét GBC-hez (nem tudom mi a neve) de ha a GBC játékai jók a GBa-ba akkor nem lehet hogy ez is jó hozzá?
  • balumaci
    #61
    hehe,ez jópofa!
    miket ki nem találnak!
  • GAMECUBE
    #60
    ahogy forditod agepet, a kirbyben ugy fordul a taj (mintha egy kis asztallapot billegtetnel ),es ugy kell akis gurulo kirbit bevezetni mindenhova
  • balumaci
    #59
    milyen mozgásérzékelő?
  • GAMECUBE
    #58
    hat nekem tuti lesz GBA-m (ismet) mert annyi full game jon ra, (no meg GChez is kell) hogy csak na... jah és az a mozgaserzekelo ami benne van nagyon ott van (a Kirby-s game lesz a kedvencem --az GC GBA komunikacios lesz) aki mar latott rola videot agyat dota el (a nagy PC-sek is:))) ami kisebb csoda
  • balumaci
    #57
    akkor nem kel venni!
    egyébként most én azért akarok egyet szerezni kölcsönb,mert márciusban megyek ki Angliába 3 hétre és kéne valami,amivel el tudnám ütni az időt a buszon!
  • CSOCSO
    #56
    hát nemtom...nemsoxor hazsnálnám ha lenne az biztos
  • GAMECUBE
    #55
    Ez a gep az en kis Kadvancem:)))))))))))))
  • GAMECUBE
    #54
    GBA-t nem gyuri le semmi se:) Egyszeruen verhetetlen nev a piacon, es a valaha volt legsikeresebb konzolka.
  • balumaci
    #53
    oksa,én se azt mondtam,hogy legyűri a GBA-t!!
  • GAMECUBE
    #52
    en nem drukkolok neki, a GBA bol mar tobb mint 15millio elfogyott, es meg nincs is karacsonyi szezon:)
    A N-nek ugyis majd nemsoka jon az uj GB-j...
    Egyebkent rengeteg rejlik meg a kis gepben, csak figyeljetek meg.
  • balumaci
    #51
    ez nagyon-nagyon király,csak szerintem nem lesz elég pénz,és nem tudja ledünteni a gameboyt!
    egyébként is a gameboy-ból már istentuggya hánymilliót eladtak és az már vszinű,hogy a köv. generációt és nem pedig egy ismeretlen márka mellett teszi le a voksát!!
    de azért drukkolok neki!!
  • CSOCSO
    #50
    szerintem két olyan cég van aki megérdemelné a szót a nintendo és a sega... ezek ketten foglalkoznak értelmesen a gammákkala többi mind hülye cég amik nélkül konzoljaik nullák lennének ( Ps2&Xbox)
  • GAMECUBE
    #49
    most ez micsoda???
  • NormalisEmber
    #48
    Vegul a keszito:
    A Korean firm called GamePark, and Matsushita (a Nintendo partner interestingly enough)
  • NormalisEmber
    #47
    meg1*
  • NormalisEmber
    #46
    ja es magusnak a cim:
    http://www.nintendoweb.com/news/1000/011.html

    a multis rpg-bol kepek:

    br
    ezzel meg allitolag pc-sek ellen lehetne jatszani(mar ha van olyan pc-s aki leulne egyaltalan egy ilyen jatek melle)
  • NormalisEmber
    #45
    Network gaming

    320 x 240 pixel 256 color (twice as GBA!)

    3.8 inch Display

    Use your PC as a Base Station

    E-mails can be received and sent through the Internet.

    MP3, media player and webtoon player

    Wireless movie streaming

    32Bit RISC CPU

    COLOR STN-LCD Reflection thin-film liquid crystal

    ROM 8MB

    SDRAM 8MB

    Width 157mm X Height 71mm X Thickness 28mm (0.52 X 0.24 X 0.09 ft.)

    Gross 212g with 2AA Batteries (158g without Batteries)

  • NormalisEmber
    #44
    a lik-sang-nal ha jol tudom rendelni is lehet.
  • NormalisEmber
    #43
    cimek a geprol:
    http://www.devrs.com/gp32/
    adatok:
    RELEASE: In Korea Mar 2001.

    COST(~US$): Main System=150, 32MB SMC=30, RF Module=15, Games=10-20, Web Browser & Email Program=30.

    SCREEN: 320x240 3.8" STN Reflective LCD, 256 out of 4096 colo(u)rs, alpha blending.

    SOUND: 16bit PCM, 4 Channel mixing, direct MP3 support, Midi/Wave stereo, 2 speakers, earphone jack.

    PROCESSOR: 32bit ARM7TDMI 75MHz processor (Cache On - 50MIPS), RTOS (Can be disabled for max performance), 8MByte SDRAM (Replaceable with 16MByte chip)

    INTERFACE: RS232 Serial Port, SMC Memory Slot (For storing games, MP3s, files, etc.)

    SIZE: 157mm wide , 71mm high, 28mm thick (6.2 x 2.9 x 1.1 inches)

    POWER: 2AA batteries should last 10 hours.
    kep:
    br

    br

    br

    br


    meg irok , csak allandoan fagy a gepem
  • balumaci
    #42
    erről még nem is hallottam?
    melyik cég gyártja??
  • NormalisEmber
    #41
    ja es gamepark32 a full neve
  • NormalisEmber
    #40
    A goto english menupont egyebkent csak coming soon.
  • NormalisEmber
    #39
    Ha tudsz japanul , akkor www.gp32.com
    Ha nem(ez mondjuk valoszinubb) akkor sajna nem tudok segiteni.De mindjart megkeresem azt az oldalz ahol par jatek review-ja van es ideirom.(koztuk azzal a multiban jatszhato rpg-vel)
  • magus
    #38
    Mi a honlapja?
  • NormalisEmber
    #37
    De ha mar itt tartunk:jon a gba igazi nagy ellenfele a gp32.(nagyobb felbontas,beepitett modem,bongeszo stb.)
    Nemreg lattam erre a gepre keszulo , a neten cooperative modban jatszhato rpg.-t es le a kalappal.(kar hogy ez a gep is valoszinuleg a bandai-os wonderswan sorsara fog jutni es a budos eletben nem jut el meg az usa-ba sem.Ha jol tudom nem kazettakat lehet majd venni hozza , hanem le kell tolteni oket a gep winyojara.Ezenkivul allitolag majd lehet multiban pc-s jatekokkal is jatszani.Habar ennek nem latom sok ertelmet)
  • SeGa
    #36
    DreamCast rulz.
  • NormalisEmber
    #35
    jaja , meghozza a jobbik fajtabol.