3755
  • Sheltem
    #195
    Ezt néztem ki magamnak...de az még mindig nem világos, hogy milyen szoftverrel tudok rá írni romot(rom-om van már egy tonna:) )
  • Sheltem
    #194
    http://www.success-hk.com/pp/item_detail.asp?itemID={C8AB82E3-A507-493F-887A-96ACE1CA95C4}
  • Sheltem
    #193
    Semmilyet???? Nane...:( És pontosan tudjátok a tipusát a 128 as kártyának? Csakmert apum németországban dolgozik és talán tudna hozni... Szal milyen kártya is ez pontosan?
  • Anubys
    #192
    Nem, itthon _SEMMILYEN_ flash kártyát nem kapsz... :(
    Illetve, ha igen, akkor azt csak úgy, hogy valaki külföldről rendeli, és utána haszonnal továbbadja. Volt egy srác, aki egz ideig csinálta ezt, de ő 40e-ért adta a 128-ast. Amúgy igen, a 128-asra bármi ráfér, kivélve egyet, van egy 256-os japán logikai játék (de azon kívűl más 256-os játék nem jött ki).
  • Sheltem
    #191
    És egy 128 asra simán rámegy egy bármilyen játék mérettől függetlenül ugye?
  • Sheltem
    #190
    Idehaza lehet kapni ilyen 128 as flasht ami jó gameboy advance sp be és még kábel is van hozzá ? Ha igen hol?
    Nekem azért tetszett meg mert simán elfég egy zsebben is összecsukva..olyan mint egy kis női tükördoboz :)
  • Anubys
    #189
    Ja, és ami összecsukható, az hamar elromlik. Amúgy, Sheltem, ha 128-ast veszel, az kb. $30-ral kevesebb.

    Kaplan: És mit vársz a NDS-től? Annyira akarsz játszani focis meg hokis programok tömegét két képernyőn? Szerintm más nem lesz hozzá. Ha már új gép, akkor PSP...
  • Anubys
    #188
    Nekem azért, mert kicsit a gombok. A síma, "régi" GBA sokkal jobb, igaz nincs háttérvilágítéűás, de aki elég ügyes (mégegyszer köszönet érte egy fórumtársunknak, akit csak azért nem nevezek meg, meg szerintem nem örülne annak, ha mindenki emiatt nyaggatná) beszerelhet háttérvilágítást, és úgy már nagyon frankó kis gép... :)
  • Sheltem
    #187
    Miért nem tetszett nektek?
  • Lacc
    #186
    Na arra én is kíváncsi vagyok.
  • Kaplan
    #185
    Én is csalódtam kicsit az SP-ben...
    Várom a Nintendo DS (dual screen-t)
  • Lacc
    #184
    Haverom nemrég vett egy GB SP-t, és tüzetesebb vizsgálás után eléggé kiábrándultam belőle, kicsit jobbra számítottam. Nem rossz kis gép, de szerintem nem éri meg az árát egyáltalán. Maradok a Pocket Pc-nél gba emuval (meg újabban már psx emuval :).
  • Sheltem
    #183
    30 rugó a Gameboy Advance SP az még ok...De hogy a kártya is annyi....Kicsit elment a kedvem :(
  • Anubys
    #182
    www.success-hk.com -on nézzél körbe.
    Amit én írtam, az ez a kártya:
    http://www.success-hk.com/pp/item_detail.asp?itemID={17546E1C-987A-4A81-8EAC-072755C83C56}
    ezt tudom ajánlani, mert nekem nagyon bevállt. Kb. 30e körül jön ki, mire ideér. Csak arra vigyázz, hogy "set"-ben rendeld (a link most pont a set-re mutat), mert ha csak kártyát rendelsz, akkor nem kapsz hozzá linkkábelt, ami szívás.
    A dolog működése pedig úgy néz ki, hogy feldobod a gépedre a drivereket, a linkkábellel USB-n keresztül rákötög a GBA-t a gépre, betolod a kártyát, beindítod az iróprogit, bekapcsolod a GBA-t, nyomod a Select+Strat-ot, amíg be nem jön a kártya BIOS képe (első bekapcsoláskor, és az íróprogi új verziójának letöltésekor kicsit várni kell, amíg a progi feltölti a kártyátra a BIOS-t), utána kb úgy töltöd rá a cuccost, mintha CD-t írnál. Kb. 5 perc alatt van meg 256 megával. Egy játék amúgy max 128 mega (illetve létezik egy 256-os is, de az egy ratyi japán puzzle game), szóval erre a kártyára minimum 2 játék felfér, de általában több. Nem is beszélve a freeware cumókról, amik nemritkán sokkal jobbak, mint a rendes gyári játékok (egy srác pl elkezdte átírni a Quake-et GBA-ra, nagyon brutál, amit eddig csinált, és egész gyors!).
    Amúgy, ha BP-i vagy, akár élőben is meg tudom mutatni, hogy hogy műxik a kicsike... :)
  • Sheltem
    #181
    Igen szeretnék majd rendelni...és mondd el lécci, hogy hogyan tudok másolni ezekre a kártyákra úgy hogy a gba sp elfogadja...Szal hol kapok ilyen kártyákat és mennyi egy 256 mbites pl?
  • Anubys
    #180
    Van rá lehetőséged, de ehhez kell rendelned egy ún. Flash-kártyát. Jelenleg a legnagyobb kapacitás a piacon az 1 gigabit, de azzal elég gyakoriak a problémák, és mivel az ilyeneket külföldről kell rendelned, ezért elég macerás a garancia érvényesítése. Én az EZFA 256-ot ajánlom, ez egy 256 megabaites kártya, hardware-es save-supporttal, ez azt jelenti, hogy minden létező játékmentési eljárást támogat, nem kell patch-elned a romot (vagyis a játékot), mielőtt feltöltöd a kártyára. A 256 megabit-re 64 megabyte-nyi rom fér, de ez nem teljesen igaz, mivel a progi, amivel felmásolod a kártyára a romokat, autómatikusan levágja a "0" byte-okat, így "tömörítve" a romot. Most nekem éppen a Max Payne és a Baldur's Gate van fent, ami két 128-as játék, de emellé még elfért egy Chaos is, ami további 12 megabit, magyarán ennyit spóroltam meg azzal, hogy levágta a program a romjaimat... :)
    Amúgy ezeknek a flash kártyáknak nem az az elsődleges pozitívumuk, hogy GBA-progikkal játszhatsz, mivel használtan elég olcsón meg tudod azokat venni (sőt, ha a Médiamarktban nézelődsz az 576 helyett, akkor pl Eye Of The Beholder 3990, ami igen jó ár egy igen jó játékért), én is azt teszem (4-6e FT), hanem az, hogy NES, GameGear, Master System, sőt jónéhány SNES progit is futtatni tudsz a GBA-n emulátorral.

    Ha akarsz rendelni, szólj, és elmagyarázom részletesebben, hogy mi kell, mire figyelj, stb...
  • Sheltem
    #179
    Sziasztok! Épp most állok Gameboy Advance SP vásárlás előtt és kezdő vagyok a témában így lenne pár kérdésem... Gondolom már volt róla szó, de valaki leírná nekem, hogy lehet e valahogy másolni játékokat Gameboy Advance sphez? Vagy csak az eredeti játékokkal megy és nem lehet másolttal játszani? Természetesen fogok venni eredetiket is de 12-15000 576 ban egy játék és szeretnék másolttal is nyomulni...Van lehetőségem? Ha igen,mi? Előre is köszönöm
  • Sheltem
    #178
    Sziasztok! Épp most állok Gameboy Advance SP vásárlás előtt és kezdő vagyok a témában így lenne pár kérdésem... Gondolom már volt róla szó, de valaki leírná nekem, hogy lehet e valahogy másolni játékokat Gameboy Advance sphez? Vagy csak az eredeti játékokkal megy és nem lehet másolttal játszani? Természetesen fogok venni eredetiket is de 12-15000 576 ban egy játék és szeretnék másolttal is nyomulni...Van lehetőségem? Ha igen,mi? Előre is köszönöm
  • Seth
    #177
    Látta már valaki a Metroid Zero Mission-t? Nekem a Fusion jobban tetszett. Vélemények?
    Innen letölthető:Metroid Zero Mission
  • Anubys
    #176
    Ha mazlid van, talalsz valami aprohirdetest, hogy valaki eladja a sajatjat, de altalaban dragabban, mint amennyiert kinabol hozatni lehet (en 55-ert lattam az aproneten meg osszel). Szerintem inkabb hasznald a linket, amit irtam, es rendelj egyet. Kezbesitesnek az EMS-t valaszd, ugy kicsit lasabban er ide (3-4 napot irnak, de nekem 1 het volt), de meguszod a vamot, igy kb. 25-30-bol megvan...
  • oldproximusz
    #175
    És Magyarországon árulnak ilyet valahol?
  • Anubys
    #174
    Ami nem mukodik... :)
  • Anubys
    #173
    Persze, barmilyen, amit pl. a www.superufo.com -on arulnak.
    Nekem pl. ilyenem van: http://www.superufo.com/pp/item_detail.asp?itemID={17546E1C-987A-4A81-8EAC-072755C83C56}
    es istenien muxik. Foleg az a moka, hogy van GBA-ra egy rakas emu, igy lehet NES, Master System, Game Gear meg PCEngine jatekokat is nyomni rajta... :)
  • oldproximusz
    #172
    Hali!

    Kiprobálta már valaki hogy milyen flash kártya megy a GBA-ba?
    És müködik-e rendesen?
  • Anna #170
    Mi az a PSP?
  • NormalisEmber
    #164
    Pedig ezen 2 konzol jóval nagyobb tudású volt a gameboynál.
  • NormalisEmber
    #163
    Csak az a kár hogy a hordozható játékok történetében még sohasem sikerült a gameboy-t kiszorítani a piacon.(a monokróm gémbojt sem a lynx-nek,sem a game gearnek nem sikerült még csak megszorongatnia is).
  • Seth
    #161
    Bocsi, de én nem vagyok képbe! Mi az a PSP? Talán Playstation Pocket?(Egy linket kaphatnék?)
  • KillYou
    #158
    Látom nem volt tegnap jó napod!
    Egyszer én is felhivtam valakit hogy szoljak hogy töle kaptam levelet ami virusos volt.(küldöt is bocsánatkérő levelet) Mentségemre legyen mondva hogy elhitem róla hogy ő küldi és azt hogy még csak 2001 et írtunk.

    Amugy hol tart a licit a gépre?
  • KillYou
    #153
    Hzx nek teljesen igaza van!

    Amugy akkor ha 10 ért nem 11 et adok érte?
  • SSS
    #146
    Kösz a gyors választ.
  • NormalisEmber
    #145
    Sp-vel kizárólag a régebbi tipusú 1Gbite-es flash kártyák
    nem kompatibilisek(de csak a méretük miatt) , egyébként
    minden flash kártya jó, de szerintem nézz be az index.hu/gamez
    fórumán belül a gameboy advance topicba ott elég részletesen
    foglalkoznak flash kártyákkal . Egyébként az újabb flash kártyákon már minden játék fut.(nem kell patchelni őket)
  • Seth
    #144
    Nem tudja valaki hogy a Kingdom Hearts boyos változata mikor jön ki?
  • SSS
    #143
    Helló!

    Gameboy Advance Sp-hez milyen flash memóriakártyát és kártyaolvasót ajánlotok? Minden játék fut flash kártyára felírva?
  • Seth
    #141
    Akkor ezt a kérdést tisztáztad magaddal?
  • NormalisEmber
    #138
    Javitok : 512Mbit
  • NormalisEmber
    #137
    Ellenben ha jól tudom a limit 512Mbyte a játékoknál(csakúgy mint N64-en). Viszont addig úgyis itt lesz az új gameboy és
    lehet majd hozzá venni méregdrága más tipusú flash kártyát.
  • KillYou
    #136
    Viszont már megjelent az első 1GBites flash kártya is :)
  • Ramza
    #135
    Apjuk faszát :)
    Egyik szemem sír, a másik nevet. Fasza kis 256-os rpg-k nem fognak majd rámenni a kártyámra.
  • NormalisEmber
    #133
    Lehet eldobni a 128-as kartyakat , mivel megjelent az elso
    256Mbit-es jatek :)))

    Minna No Ojisama


    hogy ezen mi 256 mbit azt persze legfeljebb a keszitok tudjak.
    (mert ez szerintem csak egy x+1-edik bust a move klon)