1526
  • Zsoltee_a_bator
    #76
    jelenleg 20 fps-el megy a game bika hardwaren. ez gaz :) azt mondjak a keszitok, ha minden jolmegy az allando 30-at celozzak meg..
  • ember
    #73
    szólj a rendőrségnek :DD
  • FREAK
    #71
    ez tipikusan az a játék, aminek semmi értelme ha nem magadtól nyomod végig
  • FREAK
    #70
    lol, de rossz szöveg! :DDDDDDDDDD
  • FREAK
    #68
    pedig az Intel és a Windows nem szeretik a túl sok install-t uninstall-t

    elvileg tavasszal jön a game asszem
  • FREAK
    #66
    w98 rekord 3 év, amit saját szememmel láttam

    de ez XP, ez bírná sokkal tovább is, csak lapot cseréltem alatta, és bár így sincs vele gond, de biztos, ami biztos

    mellesleg nekem azóta ilyen stabil, mióta áttértem AMD-re
  • The Garrett
    #65
    nem haveromnak 2 évig bírta egy Win 98... utánna ugy behalt hogy csak ne... ujratelepítette ugyanarra a gépre ugyanazt a windózt és 2 nap után összeomlott :))
  • Deajka
    #64
    1 éve ??? Te, szerintem jelentkezz a Guinness-be.
    1 év, ilyen nincs is. Á, bazz Freak, te hazudsz!

  • FREAK
    #63
    hihi, hát az már amúgy is esedékes, nem is tudom hány éve nem értem hozzá :D

    na jó, kb egy :D
  • Deajka
    #62
    Reinstall windows. Nekem az oldja meg a problémáim. Kerály kis winmos.
  • FREAK
    #61
    ilyet még nem láttam

    a thief 2 egyszerűen nem játsza le a videókat

    de az intro-t, se a mission közi cuccokkat, de még a mission completed videót se

    valami ötlet?
  • FREAK
    #60
    de ez is jó!
  • FREAK
    #59
    én a thief underground-ot szoktam látogatni
  • The Garrett
    #58
    www.thief-thecircle.com

    itt vannak fan made küldetések meg sok sok minden Thief2 höz :) nézz körül :D
  • FREAK
    #57
    elszakadt a cérne, újra elkezdtem a Thief 2-t

    és biza találok még olyan helyeket, ami anno elkerülte a figyelmemet!
  • FREAK
    #56
    nem baj, Spector a király, és kész :)

    amíg ő él, addig nem aggódok játék ügyileg :D
  • Petyus_
    #55
    Én is..

    Az Origint is! Ultima & Wing Commander, mekkora játékok voltak.. :)
  • FREAK
    #54
    én azért siratom a Looking Glass-t......
  • Petyus_
    #53
    Nekem Spector összes játéka életem nagy játéka volt. :) Még régen Ultima 7, Ultima Underworld, System Shock, Thief, és végül a Deus Ex... de nekem a DX a kecvenc. :)

    Sőt, az ion storm a kedvenc stúdióm, a Daiakatanát vártam mint a messiást, az nem lett jó (...), de kaptam helyette egy DX-et meg egy Anachronoxot, mindkettő isten játék!
  • FREAK
    #52
    nem hiszem, hogy idén meglesz, csak most estek neki a level design-nak

    de én szívesen várok 2 évet arra a játékra, aminek az előző része életem nagy játéka volt...
  • Petyus_
    #51
    Teljesen más a két engine, mindkettő csúcs a maga nemében. A Doom III azért jobban néz ki szerintem. :)

    DX2 gépigénye szerintem valahol a Splinter Cell körül lesz - elég nagy, ha a nagy külső terepek/sok ellenfél lesz.
  • Petyus_
    #50
    Na ja, az ION STORM másik nagy üdvöskéje.. :) Nem nagyon emleghetik konkrátan, hogy az idén megjelenne.. mondjuk jobb lenne egy full Deus Ex 2 az idén, Thief 3 meg jövőre, és akkor egyik év se lenne ínséges. :))
  • FREAK
    #49
    asszem majd kibuggyan pár csepp előnedv, amikor kiadják az első igazi Thief 3 shotokat :)))
  • FREAK
    #48
    különben is Unreal Warfare rulez, nem csak indoorban jeleskedik....
  • FREAK
    #47
    attól függ

    lehet, hogy poligonszámban nem éri utol, de amit a fényekkel művel, az könnyen überelheti, és ez fontosabb, lásd Thief 2.....
  • FREAK
    #45
    mi köze az EAX-nak a kinézethez?

    én anno minden peccs nélkül nyomtam és nagyon szép volt, bár low poly, de textúrákban tökéletes
  • Coine, The A&O
    #44
    Nagyon régóta nem játszok már számítógépen, de ezt a progit már én is várom.
    Csak attól félek, hogy már gyenge lesz hozzá a vasam, mire megjön :P
  • Deajka
    #43
    hali!
    Uraim, ha valaki netalán tudna segíteni a problémán! Megvettem a thief2-t.(taps..konfetti..)
    Az első inditás után riadtan konstatáltam, hogy a gama nem néz ki jól! Hmm, mondok, én ennél jobbra emlékszem és turkapiszka a cd-k közt. Rá is leltem egy 1999-es gamestar cd-re amelyenis bőszen virított a thief2 Demo!! Intall majd néz.
    Áll leesik... Na, hát ez az! A demoban tudom használni a eax1 -et és tök jó. Persze, a teljes gamában ilyen lehetőség nincs is. Na ok. Thief2 Patch letöltve. Igen, igen - természetesen a patch nem megyen fel az eredei játékra és most itten vagyok megáldva.
    Kéretik kisegíteni egy kis info alamizsnával!
  • FREAK
    #42
    az maga lenne a menyország.............

    ott tartok, hogy asszem újra végignyomom a Thief 2-t

    FÜGGŐ LETTEM

    külön fan missiopnöket próbálta valaki?? én megnéztem párat, de a sztori nélkül szart se érnek

    viszont asszem megjelent 3-4 ami egy történetbe illeszkedik, na ezt még megnézem
  • Petyus_
    #40
    Az idén érkezik!!!!!!
  • Garrett
    #39
    jön jön

    Thief: the circle of stone and fire!!!!!
  • Sith
    #37
    sjanos nem tarott 5-6 évig de régen ezezel teltek napjaim vártma zat a pár órát amikor ujra leülhetek a gép elé vajon mi van a következő sarok mögött?
  • G. Joe
    #36
    Vagyis az napi 3 óra játékkla kb 5-6 év! :)
    Na megnézném azt a játékot! :)
  • Sith
    #35
    azt ne mmnd hogy egy olyan hangulatos játkal nem jéátsznaál el 2400 órát persze ah végg megtudja trtni a hangulatot változatoság meg minden..
  • Sith
    #32
    Én hajlandó vagyok várni ha a storya és a hangulata olyan lesz mint az egynek és modnjuk 200x hosszab akor akár 2 évet is hajlandó vagyok várni...
  • Garrett
    #31
    ez igaz
  • FREAK
    #30
    hát nem kapkodják el............. mondjuk talán nem is baj......... a 2 után nagyon magasan van a léc, és nem lenne érdemes levrni.....
  • Garrett
    #29
    én azt hallottam, hogy a Thief 3 at már nem is erőltetik sajna...
  • FREAK
    #28
    naja, kérdés, hogy abból mikor lesz játék........ hisz egyszerre fejlesztik.......
  • Garrett
    #27
    hmm nekem bizti ez lesz A JÁTÉK a Thief 3 után :)