1526
  • Kandurex
    #419
  • hykao #417
    Bár ahogy jelezték, semmilyen Tool-t nem adnak ki hozzá, szegények azért sokat és jól dolgoztak, hiszen mindent a nulláról kellett kezdeniük (még talán minuszba is mentek egyes quake2 szintű modellekkel)...
  • hykao #416
    Azért még reménykedem, hogy összeségében (és egy-két patch után) jó lesz, bár azon a Harrier-en már csak egy rajongói mod segítene...
  • Kandurex
    #414
    Hykao! Most viszavonulok, átadom neked a terept. Aztán csak keményen! :)
  • hykao #413
    Az NFOrce-on betonkeményen 7-en áll az értékelése, csakúgy mint a most fellőtt Gladiator-nak.

    Azért jó kis mikulás csemegék ezek.
  • HuAn82
    #412
    Vigyázz vele ma csuklóból agresszív!
  • Kandurex
    #411
    Pedellusos maximusos ha kérhetném :). Nem csak zacart, hogy kikapsz a komplett hozzászólásból (ami egységes és egész) egy mondatod és azon lovagolsz. A sulihuligánt meg nem sértésnek szántam.
  • Kandurex
    #410
    így van
  • HuAn82
    #408
    Vald be,hogy csak a macskák miatt szekálod a játékot!!!
  • hykao #407
    Bazzeg, ahogy visszanosztalgiáztam a Harrier képre, látom, hogy sikerült felülírnom egy korábbi képet. Sebaj...
  • Kandurex
    #405
    Mond csak te kis sulihuligán. Te úgy tanultál (tanulsz), hogy a lecke 1-2 mondatából már komplett véleményt alkotsz? Vagy neked csak az fontos, hogy a föld gömbölyű, de hogy miért az már nem érdekel mi?
  • hykao #404
    Sajnos az a Harrier tényleg felejthetetlen!!! Egész egyszerűen közelébe sincs a mai játékok grafikai követelményeinek.
  • Kandurex
    #403
    Az kurva harrier meg a veszőparipámmá léptettem elő, de ha gondolod átnyergelhetek az igénytelen karakterekre is...lásuk csak....hmmm. #231..a képen 2 macska található megközelítőleg 100 poligonból kirakva...mindig is imádtam a szögletes macskákat...de például ez a kerék is kifejezetten kerek formáju..pff...öccse viszafele fejlődünk...:(
  • hykao #402
    Nálam olyan homályosszerű lett. És nem lett lényegesen gyorsabb (sőt 640x480-ban még lassabb is).

    1024x768x32bit 4FSAA, 8xANISO, minden maxon mellett nem olyan csúnya (amíg nem botlunk szögletes tárgyakba) a grafika, viszont - nálam legalábbis - játszhatatlan.

    Még soha semmilyen játék nem akasztotta így ki a mostani konfigomat, pedig hát sok szép játék van már: Nolf2, Tron, U2, Chrome (az utóbbinál ráadásul hatalmas terek vannak) stb.
  • Kandurex
    #400
    "Ha csak az számítana, elővennék egy jó könyvet. Mi van a körítéssel? Ennyi erővel egy 10-15 éve kijött szöveges kaland játékkal is jobban járok"

    tanulj meg olvasni, nem csak abból áll, hogy kiemelsz szavakat, hanem a komplett mondatot is értelmezni kell
  • The Garrett
    #398
    én akkor szerintem le se szedem... :/
    1Ghz celeron emg ilyenek akkor nemérdemes bele se kezdeni.
  • Kandurex
    #396
    Nah ,mi újság? Sikerült megint egy jól csengő névhez egy igénytelen, unalmas, irracionális gépigénnyel, kifejezetten ronda játékot alkotni? Vagy jó lesz a story -ja? Leszarom a sztorit. Ha csak az számítana, elővennék egy jó könyvet. Mi van a körítéssel? Ennyi erővel egy 10-15 éve kijött szöveges kaland játékkal is jobban járok, mint itt ahol a Harrier -eket hűtőszekrénnyel tévesztem össze. Gépigény? Hát vazzeg, úgy át akarnak verni a palánkon, mint a szart! Ezért nem fogom meg venni a jelenlegi leggyorsabb kártyát. Jót tett a játéknak az elkonzolosodás mi...:(((

    PS: gondoltam lehúzom egy kicsit, nehogy annyira várjátok és csalódjatok benne, így legalább már eleve szarként lehet kezelni és jöhet a kellemes meglepetés....vagy nem.
  • The Garrett
    #395
    JEEEEEEEEEH :D
  • hykao #394
    A "Bloom" nevezetű -elvileg- szépség-effektnek, szerintem annyi hatása van, mint az életben egy szépségpöttynek (csak ront a helyzeten)!!!
  • hykao #393
    Miért, mi a bajod az 1024x768-assal? (az iszonyú lassúságon kívül)
  • fucko
    #392
    Vki mas is szurjon mar be plz kepeket mer nemtom elhinni hogy ez a grafika normalis lenne.
  • hykao #391
    Ja, majd el felejtettem: a játék emellett a szélvész gyorsaság mellett semmilyen DirectX 9-es feature-rel sem rendelkezik, elég neki a DirectX 8.1 is!!!
  • Evin
    #390
    Mi ez?
  • kHares
    #389
    Aki teljesítmény akar növelni, annak ajánlom ezt http://66.193.119.177/index.php?showtopic=206212

  • hykao #388
    Ne feledjük, hogy nekem ATI-m van. Az Xbox-ban meg ugye Nvidia.

    Azért jó lenne ha betenne pár shot-ot egy Nvidia-s is!!!
  • kHares
    #387
    Az első rész kicsit szebb volt és nem szaggatott így. Ugye nem a rossz x-box portolás esete történt megint? De hogyan merték ennyi hypeolás után ezt így kihozni, az nagyon bizarr. Igaz a Temple of Elemental Evil helyett is egy béta, de inkább alpha verziót kaptunk.
    Szép új világ :)
  • hykao #386
    Na ezek után, még szidja valaki a T3 grafikáját!!!
  • Evin
    #385
    Nem tudom mit csinálok, ha nem tudok vele rendesen játszani.
  • hykao #383
    Azért nézze meg mindenki a saját szemével is, a saját gépén.
  • hykao #382
    Minden minimumon 640x480-ban:









    Ugyanaz a helyiség 640x480 min:


    ...és 1024x768 full:


    Igen, jól látjátok egy ilyen kis térben 10 alatti fps!!!
    2000xp+,512ddr,9500@9800 128mb ATI konfigon!

    Lehet, hogy a játék összeségében tetszeni fog, ezt még nem tudom, de mindenesetre, !!!Ezt a Warren Spectornak!!!:
  • Evin
    #381
    Ez nem kétséges.
  • Evin
    #379
    Nem próbáltam a Demót, majd a teljeset, így nem tudom milyen az egyhez képest.Pl.:grafika, játékélmény...
  • hykao #377
    Mindjárt dobok pár képet.
  • Evin
    #376
    Na és milyen a DX-hez képest?
  • Evin
    #374
    Akkor azt hiszem nem kell attól félnem, hogy nem tudok majd vele játszani.
  • Evin
    #372
    Ez a demoé, vagy a teljes játéké?
  • Evin
    #369
    Nincs Readme.txt?
  • hykao #368
    Mindenképp érdemes letölteni.

    Egy kis helyesbítés: kurva nagy a gépigénye!!! (remélem nem csak nálam van valami gáz. Illetve remélem, mert akkor orvosolható házon belül)

    Lehet, hogy az első rész sorsára fog jutni: Lejegeli az ember vagy fél évre, addigra kijönnek a patch-ek, plusz beszerez egy 9800XT-t.
  • Evin
    #367
    Azt én is remélem.
  • hykao #366
    Hát, elindulni el fog...