1526
  • hykao #312
    vagy a csalódottságot...
  • hykao #310
    és fel is van rakva, és le is van töltve, és értékelve is van.

    Sebességőrültek ezek az amerikaiak...
  • hykao #308
    Azért milyen érdekes, hogy ezt ilyen kevesen várják.

    Azt hittem nagyobb nyüzsgés lesz.
  • hykao #307
    Affene, tényleg fellőtték!!! Jelenleg 6-on áll az értékelés.
  • hykao #303
    Az Xbox-os verziót már fellőtték warezre! Bár még nem osztályozták sokan, 7-esre áll, ami konzolos értékelések közt elég jónak számít!!!
  • hykao #302
    Egy olyan védelem, amit kb. egy hét után tudtak rendesen feltörni.
    Végeredmény: 25mb-os crackfix...
  • The Garrett
    #301
    mer mivolt az X3 ban?
  • insp
    #300
    Bótban már van :) Gamespot aszonta 8.0.
  • hykao #299
    Ja, de mivel nem szivárgott előbb ki, így az időeltolódás miatt (USA-ban hajnali 3 körül van) átcsúszhat holnapra a warez, ha meg kell venniük.

    Arra meg már gondolni sem merek, hogy esetleg ezt is a XIII-hoz hasonló trükkös védelemmel látják el.
  • insp
    #298
    UP.
    Elvileg ma jön
  • hykao #297
    Mostmár tényleg egy-két napon belül ki kell jönnie!!!
  • hykao #296
    Úgy legyen, egy hét múlva okosabbak leszünk.
  • hykao #293
    A menü alatti zene, az első rész (N.Gabrels szerzeményei) menüje alatti zene átdolgozott kiadása. Kb. Mint a Max Payne esetében.

    Azért valahogy az elődben kevesebb hangulatrontó tényező volt. De aztán persze átírták konzolra, amiből ugye több a bevétel, mert egyrészt majdnem kétszer annyiba kerülnek a játékok, másrészt kevesebb a warez. Így a második részt - amint a mellékelt ábra mutatja - már inkább a konzolosok igényeihez igazították.
    Pl: asszonta Warren Spector: "...tanultunk az előző rész hibáiból: az túl hosszú volt, ezért ez már rövidebb lesz."
    De jó!
  • hykao #291
    Szerintem jövő hétvégével bezárólag biztos!!!
  • DayWalker
    #290
    egyébként a full kb. mikor lesz letölthető?
  • DayWalker
    #289
    :(((
    azzal is hibás
  • hykao #288
    Én Winace 2.5-öt használok, magyar nyelvű, és ismeri az összes formátumot.
  • DayWalker
    #287
    meg csináltam hibakeresést winrarral és akkor is kiírta a hibát
  • DayWalker
    #286
    winrar 3.2-vel
  • hykao #285
    Vagy nem megfelelő módon!!!
  • hykao #284
    Akkor valószínűleg nem megfelelő progival akartad kicsomagolni!!!
    Sőt majdnem 100%!!!
  • DayWalker
    #283
    próbálkozok még, de lehet h inlább megvárom a fullt
  • DayWalker
    #282
    én már leszedtem a hardwiredről, ausgamers-ről, gamestarról, meg volt még egy, de arra már nem eléxem

    hykao: ATI-m van, és nekem kicsomagolásnál volt a hiba
  • insp
    #281
    www.hardwired.hu
  • hykao #280
    Na már elkezdődött a mentegetőzés W.S. által, hogy így, meg úgy, majd kiadnak egy új demót vagy majd egy patch-et, vagy mindkettőt, a PC-seknek!

    forrás: Megagames.com
  • hykao #279
    Én a GamerShell-ről szedtem le, de szerintem valami más lesz a baj.

    Nem MX-es Nvidia kártyád van véletlenül?
  • DayWalker
    #278
    hali!

    tudtok adni linkeket a demó letöltéséhez, mert vagy 4x leszedtem és mindig CRC hibás a data2.cab, vagy tudjátok miért van ez?

    thx
  • hykao #277
    Már volt róla szó egy kicsit lejjebb.

    Nem is tudom, hogy sírjak vagy nevessek?

    Jó, mert pár napon belül kézhez kapjuk, és Rossz, mert így biztos nem finomítanak a gagyiságokon...
  • Evil
    #276
    ha volt mar, sorry:

    Deus Ex 2 aranylemezen



    Aranylemezre került Warren Spector klasszikussá vált programjának második epizódja. A Deus Ex 2: Invisible War szebb, összetettebb és rövidebb, mint elődje. Az Xbox-ra és PC-re egyaránt készülő programból hétvégén sajnos kaptunk egy igen kiábrándító demót. A konzolos verziónak köszönhetően jópár órányi buherálás után lehetett csak testre szabni a beállításokat, remélhetőleg ezt a problémát a végleges játékban kiküszöbölték. Az RPG elemekkel telitűzdelt cyberpunk FPS december 3-tól lesz megvásárolható.


    hcgamer
  • hykao #275
    Na jóvan mosmá a DE2-vel foglalkozzunk...
  • hykao #273
    Az első része sokkal jobb volt.
  • hykao #271
    Hát ez nagyon szomorú, mert nagyon jó játék (még ma is)!!!
  • hykao #269
    Na jó, lehet:

  • hykao #267
    Piros
  • hykao #265
    Pedig, ha akarnál a Deus Ex 2-ben is lehetnél cicababa, ha az elején ezt választod.
  • G. Joe
    #264
    Erre nekünk sem sikerült rájönnünk. Ezek a "nagy" cégek úgy viselkednek, mintha nem létezne internet, és warez. Nem veszik figyelembe hogy a e téren már 100%-os a globalizáció, ami megjelenik USA-ban, azonnal felbukkan máshol is. Nem értik meg hogy a potenciális vásárlók nagy része nem bír várni fél évet, és leszedi a warezt, végigtolja, és amire megjelenik, már nem fog rááldozni annyit hogy megvegye azt amit már megunt!
  • hykao #262
    Há ja
  • hykao #260
    Szerinted mi lehet az oka annak, hogy európai megjelenést csak 2004 márciusra írják?
  • G. Joe
    #259
  • hykao #258
    Tudom, nem is arra írtam, hanem, hogy én is tudom, hogy csak Észak-amerikában.