1526
  • kHares
    #365
    No, most néztem meg a demo-t, bár még csak 5 percet nyomtam. Elsőre feltűnően ronda és szaggat, pedig nem kéne. Az első részt végignyomtam rip verzióban és milyen jó volt. Erősen kétlem hogy ez egyáltalán eléri azt a színvonalt. Azért pár óra játék után gondolom tájékoztattok megéri e letölteni.
  • Evin
    #364
    1,3GHz Cel, GF3Ti200 392MB SD Azt hiszem ennyi a lényeges dolog.
  • hykao #362
    Annyit elárulhatok, hogy ha Gef4mx-ed van akkor felejtős.

    De ha leírod, hogy milyen a konfigod, okoskodok egy kicsit.
  • Evin
    #361
    Adatokat szeretnék, mert jó előre tudni, hogyha nálam nem megy.
  • hykao #360
    Mindenki aki telepíti, óhatatlanul látni fogja sajnos, mert elég nagy méretűek, így sokáig láthatóak.

    Sajnos kiszúrja az ember szemét!!!
  • hykao #359
    Mondom, hogy a gépigény nagy!

    Igen elírtam: (Deus Ex) machinálni.
  • Evin
    #357
    Mármint mahinálni. Nem?
    Egyébként, ha tudod mit tesz fel, akkor meg kell, hogy legyen neked a Readme.txt. És abban benne van a gépigény.
  • hykao #356
    Még egy kis "okoskodás":

    A telepítő (sok egyéb fájl közt) ezeket telepítette:

    EndgameIlluminati.bik
    EndgameJC.bik
    EndgameStranger.bik
    EndgameTemplar.bik

    Tessék, lehet hachinálni!!! Sőt aki szereti lelőni a poénokat, akár meg is nézheti mind a 4-et!!!
  • hykao #355
    A gépigény szerintem nagy.
  • Kandurex
    #354
  • hykao #353
    Kandurex: a #321-est olvastad? Le ne maradj róluk!
  • insp
    #352
    A témához még annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy a helyzet szifilisztikája úgy orientálódik, hogy a bakorbináció pacifikáció globális, ezért indominációs véleményem nem fér össze a morális egzisztenciával.
  • hykao #351
    Julius fucko Caesar megmondja, hogy a fórumon, miről és milyen mélységekban folyhat a vita...

    Amúgy tényleg izzadtam, tegnap este, de az influenza miatt

    A játékba meg mindjárt belenézek...
  • Kandurex
    #350
    Scire aliquid, laus est, culpa est nil discere velle

  • kHares
    #349
    Whoa, minő arogancia. Nem hinném, ha valaki gondolkodik vagy értelmezni akar dolgokat az problémát jelenteni. A problémát inkább azok jelentik, akik nem akarnak/mernek gondolkodni
  • fucko
    #348
    Egyebkent probalta mar valaki?A gepigeny erdekelne leginkabb,mer a tobbi tudom hogy jo.
  • insp
    #347
    Okoskodás
  • fucko
    #346
    Ugyvan nyomjad csak magad tovabb,hatha csinalnak veled kapcsolatban egy fansiteot.
  • fucko
    #345
    Pont az elottemlevő 2 hozzaszolohoz.
  • hykao #343
    Ezt kinek címezted?
  • fucko
    #342
    Sztem ez az erőltetetett okoskodás nagyon nem kéne,ahogy olvasom a hozzászolasokat,es eljutok 1-2 ilyenhez,mindig elmegy a kedvem a forumozgatastol.Kar hogy manapsag mar ez a menő.Érződik egyszeruen rajtuk hogy megizzadnak hogy vmi nagyon okosat (szerintuk) irjanak,es ez inkabb szánalmas mint korrekt;)Kövezzetek meg vagy akar mondjatok ram hogy ez is csak okoskodás;)
  • hykao #341
    Na mindjárt belekukkantok, már csak pár fájl...

    Az elejéből talán kiderül, hogy mit folytatnak.
  • hykao #340
    Rendben, vita lezárva. Kösz a jókivánságot.
  • The Garrett
    #339
    Aztmondták a készítők, hogy semmi köze nemlesz az előző rész végéhez nem?
  • Evin
    #338
    Honnan lehet letölteni?
  • gonosz
    #337
    jc nem olvad eggye a heliossal. az egy masik febejezes. ez azt az endinget folytatja mikor felrobbantotta a bazist, azert jott a vilagvege stb. helios sehol sincs a kepben.
  • hykao #335
    Majd meglátjuk, ha kezünkben a játék...

    Ellenindokok pedig sorban(röviden, és fáradtan, talán kicsit impulzívan is íly késői órán):

    -az első immár (nálunk is használatos) közmondás lett - bár nálunk talán nem ismerik annyian az Elveszett Paradicsomot - s egy közmondás sosem egyes szám első személyben fogalmazódik, az inkább-bal szerintem sarkítottab és magyartalanabb a mondat, főleg ha nem egyes szám első személyben fogalmazzuk

    -Isten -szerintem- inkább fogalom, mint személy, egyrészt, másrészt Voltaire, mint felvilágosult író-gondolkodó, művei jórészt egyfajta bírálatok, s sok esetben nem nélkülöznek iróniát és cinizmust, így ha úgy végződik a mondat, hogy "egyet" az sokkal inkább voltaire-ibb, és sokkal többet lehet szubjektíven is belehallani. Uralkodni amúgy nem csak egy személy tud. Isten-t különben sem egy személyként említik (a hívők), hanem háromnak!

    Egyébként szerintem ez a két mondat (a két befejezés okosságai) nem ennyire fókuszáltan az uralkodásról szól, ahogy ezt említed.

    -Végül az igazság előtti főhajtásra, bár sokszor eszünk szerint nem tennénk, mégis kényszerít a lelkünk (lelkiismeretünk), de a lényeg: a "kell" ebben a mondatban nem a kötelező jellegre utal, hanem sokkal inkább az előző mondatrészre uta vissza, ellentétesen, azaz: eddig kénytelenek voltunk meghunyászkodni, de már nem kell, csak az igazságnak (azaz a lelkiismeretünk) tartozunk számadással.

    Na szóval lehet, hogy kissé impulzív, néhol esetleg zagyva voltam, ezen a kései órán, de mindjárt elalszom a gép fölött, és ráadásul tombol a fejem, influenzás vagyok.
  • Jacky
    #334
    Már le lehet tölteni!!!
  • hykao #332
    Hát Te tudod... mindenestre pont azokat a szavakat "változtattad" meg, amelyeket szándékoltan így fordítottam...
  • hykao #331
    Semmiképp sem kompatibilis, mert a befejezések a következőek voltak (a képek sorrendjében):

    -Csatlakozol az Illumunatihoz, és egyfajta "Társuralkodóként" teszed ugyanazt, amit előtted azok tettek, akiktől megszabadítottad a világot (a hatalom íze szindróma)

    -Egybeolvad a tudatod Helios-szal, a Világot Irányító Központi Számítógéppel, és innentől a világ két lábon járó mindenható uraként folytatod pályafutásod (Helios-Ikaros: kettős személyiségű számítógép, jó mi?)

    -Megsemmisíted a világot irányító központi számítógépet, melynek hatásaként a technika a középkor szintjére esik vissza (amolyan Mad Max feeling, mármint a végeredménye)
  • hykao #329
    Valahogy így:

    -Jobb uralkodni a pokolban, mint szolgálni a mennyben
    John Milton: Az elveszett Paradicsom

    -Ha Isten nem létezne, ki kellene találnunk egyet
    Voltaire

    -Tegnap szolgáltunk királyokat, s térdeltünk császárok előtt,
    de Ma, csak az igazság előtt kell fejet hajtanunk
    Kahlil Gibran
  • hykao #327
    Azért kár, hogy az 1-hez képest kicsit elkomolytalanították a hangulatot (a demó alapján), de hát ugye vegye apuci-anyuci a fiatalabb korosztálynak is!

    És már megint irreálisan nagy a gépigény - mint az 1-nél (bár nekem ezzel, ahogy írtam, a MeTal miatt nem volt gondom) - árnyék-fény hatások ide-oda, az Unreal2-ben én nem találkoztam se origami szerű harrierekkel, se STOP tábla felülnézetű hordókkal, kukákkal, poharakkal...

    Kiváncsi leszek, hogyan kapcsolták össze a 2. részt az első rész végével, mert nekem valahogy egyik befejezéshez sem passzol igazán.

    Emlékeztetőül a három féle befejezéshez tartozó "okosságok":

    Join Illuminati:


    Merge with Helios AI:


    New Dark Age:
  • yellowcab
    #325
    Várjál még ezekkel a mondatokkal...
    Nem tudhatjuk még,hogy csak az ásó,vagy a kapa és a nagy-harang is összeköti -e a gamát a játékosokkal.
    Térjünk erre visza egy hét múlva.Ígérem,addig figyelni fogom a hozzászólásokat.
    Egyébként nálam igenis sokat számít a kitűnő grafika,mert sokkal élvezetesebbé teszi a játékot.

    Y
  • hykao #321
    Kandurex: a tegnapi szülinapos témához kapcsolódóan ajánlanám még figyelmedbe a Deus Ex 2 topic #174-es és #182-es képeit!
  • hykao #320
    Nem számolok én semmit, csak az NFOrce-on lévő aktuális értékelés/értékelők számát írtam le.
  • Corey
    #319
    whoa és megjelent:P DEVIANCE, mint mindig, nagyon OWN-olják a warez piacot.. szedem is kedvenc fps-em folytatását, nem csodálkoznék ha a közeli napokban már peccset is adnának ki hozzá:P
  • Kandurex
    #318
    Ez egy fantasztikus játék lesz! Csak tudnám hogyan fogom megkülönböztetni egy Harrier -t egy TV-től.....esetleg egy fa ajtótól...nem is tudom....alig várom, hogy elkápráztason a 3-4 szögű kerekded formák a csak kizárólag 320X240 TV-re optimalizált látvány világ...isteni lesz...komolyan :P

    Azt a hangulatot+játszhatóságot meg majd meglátjuk
  • yellowcab
    #317
    Én nagyon örülök hogy végre itt van,csak most annyi a jó játék(KOTOR,Spellforce,NFs etc.)hogy nem tudok majd rá időt szakítani,persze azért valahogy csak sikerül majd
    egyébként...
    Miket számolsz???

    Y
  • hykao #316
    8/15
  • hykao #313
    Már 7 fölött van az értékelés, 10 ember átlaga.

    Szerintem egynéhányan úgy értékelnek, hogy még le se húzták.