1526
  • Viking
    #1
    Szerintetek milyen lesz majd a masodik resz? Jo poen lenne, ha az egy egyik befejezeset folytatjak, pl. a vilaghatalomra jutott fohost kell elintezni...
  • Dikkma
    #2
    Hát. Nem tudom.
  • Jacky
    #3
    Annyit tudok róla, hogy a Thief 3-at is ugyanaz a fejlesztőcsapat nyomatja. Ha ebből a 2 játékból összeszedik a jó dolgokat, akkor egy nagyon látványos, érdekes és izgalmas dolog fog kisülni.
    Nekem a Thief, a Thief 2, és a Deus Ex is nagyon bejött, szerintem a DE2 is király lesz.
  • Lacc
    #4
    Heh, én csak azt a befejzést néztem meg, amiben egybeolvadok a szuperszámítógéppel. Éredekes lehet azt fojtatni. =)
  • Viking
    #5
    Ja, most kepzeld azt el, hogy egy masik karakterrel pl. azt kell megolnod, vagy valami hasonlo, akivel az egy vegen vilaghatalom lettel... Nagy poen lenne...
  • Lacc
    #6
    =)
  • Coine
    #7
    Nekem nagyon bejött ez a game és láttam mind3 befejezést.

    Király game, várom !
  • Viking
    #9
    Senki nem tudja meg, mikor lesz kesz... Ja, Galocza, egesz jo vegigjatszast csinaltal hozza! :-)
  • Viking
    #10
    Meg valami: megerhetjuk, hogy nem a Fallout folytatasa legyen Deus Ex-szeru, hanem a Deus Ex folytatasa Fallout-szeru! (mint kornyezet) Attol fuggoen, melyik befejezest folytatjak!
  • Viking
    #13
    Galocza, a elozo hozzaszolasomban arra celoztam, hogy mi lenne, ha mondjuk a terep ugy nezne ki, mint a fallout, de belso nezetbol latnank az egeszet, es megmaradna a jo oreg Deus Ex feeling...
    Ja, es kuldheted a Fallout 1-2 vegigjatszast... :-)
  • skorpio7
    #14
    Csak SUNDER kedvéért hozom fel ezt a topic-ot , mert nem értem , hogy nem sikerült megtalálnia és nyitnia mégegy ilyet .
  • skorpio7
    #15
    GAMESTAR ONLINE

    "...a játék 2003 tavaszán jelenik majd meg!..."
    A hír pontosabban ITT olvasható ... sajnos ... még 1 év legalább . :(
  • galocza
    #16
    kivárjuk 8( tehetünk mást?
  • Anteemoon
    #17
    lessz abból 4 is... (duke nukem) hehe
  • galocza
    #18
    a vészmadarakat kiszögezzük a templomkapura 8)
  • galocza
    #21
    sajna az enyém sem teljes, de mail megy...
  • Sith
    #22
    Most ez kicsit off topic lesz de én nem várom a Duke-ot nem tom ki hogy van vele.. jó persze a Desu mániám is közre játszik de szerintem a Dukeot hagyni kéne
  • Viking
    #23
    Galocza, kunyizhatok en is egy vegigjatszast az 1-hez?
  • Jacky
    #25
    Valami ujdonsag DE 2 ugyben? Mikor jon?
  • FREAK
    #26
    jövő év vége
  • Garrett
    #27
    hmm nekem bizti ez lesz A JÁTÉK a Thief 3 után :)
  • FREAK
    #28
    naja, kérdés, hogy abból mikor lesz játék........ hisz egyszerre fejlesztik.......
  • Garrett
    #29
    én azt hallottam, hogy a Thief 3 at már nem is erőltetik sajna...
  • FREAK
    #30
    hát nem kapkodják el............. mondjuk talán nem is baj......... a 2 után nagyon magasan van a léc, és nem lenne érdemes levrni.....
  • Garrett
    #31
    ez igaz
  • Sith
    #32
    Én hajlandó vagyok várni ha a storya és a hangulata olyan lesz mint az egynek és modnjuk 200x hosszab akor akár 2 évet is hajlandó vagyok várni...
  • Sith
    #35
    azt ne mmnd hogy egy olyan hangulatos játkal nem jéátsznaál el 2400 órát persze ah végg megtudja trtni a hangulatot változatoság meg minden..
  • G. Joe
    #36
    Vagyis az napi 3 óra játékkla kb 5-6 év! :)
    Na megnézném azt a játékot! :)
  • Sith
    #37
    sjanos nem tarott 5-6 évig de régen ezezel teltek napjaim vártma zat a pár órát amikor ujra leülhetek a gép elé vajon mi van a következő sarok mögött?
  • Garrett
    #39
    jön jön

    Thief: the circle of stone and fire!!!!!
  • Petyus_
    #40
    Az idén érkezik!!!!!!
  • FREAK
    #42
    az maga lenne a menyország.............

    ott tartok, hogy asszem újra végignyomom a Thief 2-t

    FÜGGŐ LETTEM

    külön fan missiopnöket próbálta valaki?? én megnéztem párat, de a sztori nélkül szart se érnek

    viszont asszem megjelent 3-4 ami egy történetbe illeszkedik, na ezt még megnézem
  • Deajka
    #43
    hali!
    Uraim, ha valaki netalán tudna segíteni a problémán! Megvettem a thief2-t.(taps..konfetti..)
    Az első inditás után riadtan konstatáltam, hogy a gama nem néz ki jól! Hmm, mondok, én ennél jobbra emlékszem és turkapiszka a cd-k közt. Rá is leltem egy 1999-es gamestar cd-re amelyenis bőszen virított a thief2 Demo!! Intall majd néz.
    Áll leesik... Na, hát ez az! A demoban tudom használni a eax1 -et és tök jó. Persze, a teljes gamában ilyen lehetőség nincs is. Na ok. Thief2 Patch letöltve. Igen, igen - természetesen a patch nem megyen fel az eredei játékra és most itten vagyok megáldva.
    Kéretik kisegíteni egy kis info alamizsnával!
  • Coine, The A&O
    #44
    Nagyon régóta nem játszok már számítógépen, de ezt a progit már én is várom.
    Csak attól félek, hogy már gyenge lesz hozzá a vasam, mire megjön :P
  • FREAK
    #45
    mi köze az EAX-nak a kinézethez?

    én anno minden peccs nélkül nyomtam és nagyon szép volt, bár low poly, de textúrákban tökéletes
  • FREAK
    #47
    attól függ

    lehet, hogy poligonszámban nem éri utol, de amit a fényekkel művel, az könnyen überelheti, és ez fontosabb, lásd Thief 2.....
  • FREAK
    #48
    különben is Unreal Warfare rulez, nem csak indoorban jeleskedik....
  • FREAK
    #49
    asszem majd kibuggyan pár csepp előnedv, amikor kiadják az első igazi Thief 3 shotokat :)))
  • Petyus_
    #50
    Na ja, az ION STORM másik nagy üdvöskéje.. :) Nem nagyon emleghetik konkrátan, hogy az idén megjelenne.. mondjuk jobb lenne egy full Deus Ex 2 az idén, Thief 3 meg jövőre, és akkor egyik év se lenne ínséges. :))
  • Petyus_
    #51
    Teljesen más a két engine, mindkettő csúcs a maga nemében. A Doom III azért jobban néz ki szerintem. :)

    DX2 gépigénye szerintem valahol a Splinter Cell körül lesz - elég nagy, ha a nagy külső terepek/sok ellenfél lesz.