23325
  • RelakS
    #1065
    1: szted akkor volt olyan gépem, amin futtathattam volna?!?
    2: szted még fellelhető valahol?
    3: szted az általam látott videó elég volt a megállapításhoz? (fasza kép, hangból csak effekt...)
  • And5
    #1064
  • And5
    #1063
    PC 15 November 2003 Doom 3 (c) Activision
    XBOX 22 May 2004 Doom 3 (c) Activision
  • Kandurex
    #1062
    Sztem D3-ra gondol. Carmack és csapat fennállásuk óta kiadja játékai demo-ját megjelenésük előtt!
    És most is adott ilyen esküt!.
  • dikki*yysw
    #1061
    Lehet hogy kivették, nem tom. stalkerben már gf2 sincs. Hogy milyen árnyék hogyan lesz, azt szintén nem tom.
  • Inquisitor
    #1060
    A Valve azt mondta, hogy NEM lesz HL2 demo.
    Te esetleg tudsz valami újat ...?
  • Inquisitor
    #1059
    "Hát, az már más kérdés. Árnyékok lesznek, legalábbis azt mondta JC anélkül értelmetlen lenne, nem lehet majd kikapcsolni valszeg."
    Pixelshader nélküli kártyán perpixel fény/árnyék?
    Más megvalósításban meg éppen annyira értelmetlen lenne, mint sehogy ... másrészt JC mint ha valamikor nyilatkozt volna, hogy a GF1 supportot fájó szívvel kivették a kódból.
  • Inquisitor
    #1058
    Legjobb tudomásom szerint JC és az ID Soft összes eddigi programját, ami nem Windowsra készült, akár konzolos, akár Linuxos, akár Mac-es verzió volt NEM ők csinálták. És szvsz most is így lesz.
    Ha még is csúszás lesz, akkor az ID-n fog múlni, hanem az MS csúsztatásán. :(
    Másrészt, már az UT X-Box verziója is le lett butítva grafikailag, ezek után érdeklődve várjuk a D3-at rá ...
  • dikki*yysw
    #1057
    Mármint miből?
  • HuAn82
    #1056
    Minek a HL2 kép,video,stb...?!Amikor hamarosan itt a demo!
  • Tibre
    #1055
    Én is októbert mondtam,de mivel,hogy az xbox verzióval együtt fog megjelenni ezért késhet egy kicsit.(Mire át dolgozzák konzolra az beletelhet kis időbe).
  • dikki*yysw
    #1054
    id játékoknak szvsz soha nem volt erőssége a weblap :))
  • dikki*yysw
    #1053
    Hát, az már más kérdés. Árnyékok lesznek, legalábbis azt mondta JC anélkül értelmetlen lenne, nem lehet majd kikapcsolni valszeg.
    Megjelenés.. hát, talán még idén.
  • Inquisitor
    #1052
    Nem az volt az utolsó infó, hogy HL2 Szeptember 30., Doom 3 Október 2.???
  • Tibre
    #1051
    Nem kell aggódni,augusztusban remélhetőleg jön a demo,aztán október,november körül meg a teljes.
    Egyébként HL2-ről is hallgatnak mostanság,jöhetne pár videó,kép.
  • djcom
    #1050
    Mi a faszom van ezzel a játékkal?
    Sehol egy info,Carmack nem nyilatkozik,kóbor videók...???
    Mikor jelenik meg,mikor lesz saját weblap stb?
  • Inquisitor
    #1049
    "P3-700 MHz és GeForce 256-on menni fog a játék. Abszolút nem kell majd hozzá erőmű."
    Jól fognak kinézni a 800 poligonos karakterek Bump Mapping és perpixel fény/árnyék nélkül 640x480-ban.
    És akkor még optimista voltam ...
  • Tibre
    #1048
    Megjelent 2 új fan videó az alpha verzióból kivágva!
  • GregSB
    #1047
    Nem azt mondtam hogy nem lesz demo, de ne éljétek bele magatokat abba hogy agusztusban.
  • Kandurex
    #1046
    ámen
  • dikki*yysw
    #1045
    P3-700 MHz és GeForce 256-on menni fog a játék. Abszolút nem kell majd hozzá erőmű.
  • oneal1
    #1044
    nahogyaszidd!!!
    menni fog az sokaknak!
    geforce 3 meg 1000 mhz és játszható szerintem..
    egyébként kurvajól esne egy demo:))
  • Kandurex
    #1042
    ID software fennállása óta MINGID adott ki demot készülő összes játékáról megjelenés előtt pár hónappal!!! (bár, tényleg kacsa gyanu)
  • GregSB
    #1041
    kacsa.... olyan vérgyenge a háttérinfó hogy sírnom kell. Egy srác jelentkezni akart ID-hez, de sajnos nem vették fel őt, viszont hallotta hogy beszélnek egy Quakeconos kétpályás játszható demóról. Ja persze!
  • GregSB
    #1040
    bazeg
  • Tibre
    #1039
    ÚJ infó!GS szerint augusztusban kijön Doom3-hoz egy publikus 2 pályás demo.(Valószínüleg hibák nélkül)
  • TheZsenyka
    #1038
    szkrínsáád
  • zaki
    #1037
    szkrínshotokon-ot akartál írni, nemM
  • GregSB
    #1036
    szkrínsohotokon.
  • GregSB
    #1035
    Nincs, és nem is lesz már a megjelenésig nagyobb infóáradat, néha benyomnak majd 1-2 új screenshotot (talán). Jó is ez igy, én majd a játékban akarok rácsodálkozni a dolgokra, nem az előre kiadott szkrínsohoton.
  • Tibre
    #1034
    Nah mi lesz,semmi új hír nincs Doom 3-ról?
  • TheZsenyka
    #1033
    Üdvözöllek a Föld bolygón. Elvigyelek a vezetőmhöz?
  • TheZsenyka
    #1032
    Ne mááár... :D Vagy fél évvel ezelőtt (kb) nagy dirrel-dúrral felbukkant egy játszható "pre-alpha-beta-gamma-very early-unoptimized-abitslow" :D Melyik bolygóról érkeztél? :D
  • RelakSfromhome
    #1031
    Mellesleg a képi világ mennyira hasonlít a Battle of Proxycon-hoz? (3dmark03-második játék)
  • RelakSfromhome
    #1030
    Milyen demó? Honnan lehet letölteni?
  • zaki
    #1028
    sorry
  • zaki
    #1027
    ###ne borzoljuk a kedélyeket pls###
  • Danika
    #1026
    PIII GEF 2 MXen 1024ben kirán megy
  • Krinyo
    #1025
    konzolból kell inditani.Bekell irni a demo mapot...
  • M@TriX
    #1022
    engem az zavar, hogy némelyik GeForce FX milyen szarul szerepel...