23325
  • Ion5
    #965
    És ELADÓ !!
  • GregSB
    #964
    Itt van egy kissebb felbontású kép, ezt jobban át lehet látni, viszont a szövegek nem olvashatóak rajta.
  • Ion5
    #963
    Szép ez a kép! "eladó" ?
  • GregSB
    #962


    Úgy látszik a favágó bácsit megzavarták miközben fogyasztotta paradicsomlevesét, így munkaeszközét felkapva rendet teremtett.
  • Dikkma
    #957
    Antialiasinghoz kell több ram, bazegh.
  • Cvd
    #955
    Nem biztos hogy hazudik, meg az sem hogy lamer, csak lehet hogy veled ellentétben használ antialiasingot is, és tudja hogy az elég memóriaigényes... Nézd csak meg az UT2K3-at antialiasinggal is, akkor megérted miért kell a 128 mega. És ha lehet azután lamerezz, ha te már nem leszel az..
  • TheZsenyka
    #951
    "Mellesleg egy olyan game sincs szerintem mostanság piacon, ami igényelne 128 megát. "

    még nincsen
  • TheZsenyka
    #949
    Én csak csodálkozom. Sohasem állítottam hogy cheat. :)
  • GregSB
    #948
    montázsolta..
  • GregSB
    #947
    Azért, mert sajt.

    www.pcgamer.com ha azt hiszed hogy én, vagy valaki más montázsoltam össze a képet...
  • TheZsenyka
    #946
    Nem akarok kötekedni, de hogy lehet a belinkelt képen 2002 DECEMBERI ÚJSÁG ?
  • Lammer
    #940
    Mike at home suxxx
    :)
  • KreeztalCODE
    #939
    kersz mailbombot? ^.^

    nem gondolod, hogy enyhen primitivnek tartanak egyesek (a tobbi meg nagyon primitivnek) ha minden jatek topikjaba bemesz beirni, hogy az adott jatek suxx?
  • KreeztalCODE
    #938
    hat azert meg mindig tul sok lesz.

    Mert az arak valszeg karacsonykor meg nem lesznek alacsonyak ... es azert egy gep upgrade az akkor is olyan 100 korul lesz. .. mert ugye alaplap+proci+memoria+vidkartya ...

    annyi meg nem sokaknak van ...
  • Mike at home
    #937
    DOOM 3 suxx
  • ember
    #936
    elég lesz a 64mb-os kártya is
  • djcom
    #935
    Az tuti,hogy minden pixel-vertex árnyalót támogató kártyával el fog menni!!!
    De az alatt nem valszínű!!!!
  • Lammer
    #933
    remélem egy rad8,5K 128cal még el fog rötyögni rendesen
  • Dynamic
    #931
    Ha most jelenne meg biztos igazad lenne, de a most csúcsnak számító pl. gef4ti4600 ára szvsz bőven az elfogadható kategóriába fog tartozni(kb 30e nettóra saccolom), a processzorról(2Ghz v. nagyobb) ne is beszéljünk.
    A Doom ingame movie is egy fentihez hasonló konfigon ment.
  • MuERTe
    #929
    Hogy néz mán ki? Gagyi szar :)))
  • KreeztalCODE
    #927
    engem DOOM ]|[ nem fog annyira erdekelni. Ennek indokai:
    -Kiba nagy gepigeny (hazankban nem sok embernek lesz megfelelo gepe az tuti)
    -MultiPlayer tamogatas teljes hianya (max 4 emberes MP? ultraLOL)

    Ez a ketto mar boven eleg indok.
  • Dynamic
    #926
    Lesz itt még olyan érdeklődés(főleg a megjelenés előtti napokban), hogy a supergamez szervere füstölni fog:)
  • GregSB
    #925
    Na, ekkora az érdeklődés?

    Nekem leesett az állam. Előrször néztem: mi ezen a nagyszám, egy jelenet a játék intrójából, aztán elscrolloztam jobbra a képet és beütött: In game screenshot :D
  • Dynamic
    #924
    háháháháháhááá a pc-s játékoknak leáldozott, bekaphattyák, bocs egy kicsit be vagyok b@szv@.............
  • GregSB
    #922


    Na ez nem egyszerű vazzee!!!!!
  • MuERTe
    #921
    Attól, hogy kooperativ módra lett kihegyezve a hálózatos rész még lehet detmeccselni, csak a lenti kikötésekkel.
  • MuERTe
    #919
    Szerintem logikus, mivel csak kooperativ mód van benne. Kicsit fura lenne, ha az egyik sarkon, a bázis mélyén csapódna hozzánk valaki. Szépen bemegy a 4 fős alakulat és aki kijön az kijön. Én még a mentést is letiltanál magasabb játékfokozaton a realitás miatt!
  • Dynamic
    #913
    Én végül is nem bánnám, ha 2003 karácsonyán jelenne meg, mert akkor már talán elfogadható lenne a hozzávaló konfig ára.Szvsz 640*480-ban meg csak illúzóromboló lesz és nem azt fogjuk kapni amit vártunk.
  • Hangianix
    #912
    Nem ez lenne az elso esett. Anyukaja meselhetne... :D
  • Ams
    #911
    :PPPP
  • Rincewind
    #910
    Jó akkor Carmack hazudott a QuakeCon-on... :P
  • Garrett
    #909
    lehet hogy menni fog csak minden le lesz butítva rajta :D és 1 fps el fog menni.

    de elindul :D
  • Ams
    #908
    "1 Ghz-et és GF2-t jelöltek meg minimum konfignak."
    ebben nem hiszek...
  • Rincewind
    #907
    Azon igen!

    1 Ghz-et és GF2-t jelöltek meg minimum konfignak.
  • Ams
    #906
    már fejlesztek én is(amd a. xp 2000+,gef4 stb.) remélem menni fog...
  • Rincewind
    #905
    2003 Május!

    Tehát már csak "pár" hónap és meglátjuk, mit hegesztett össze Carmack bácsi. :)
    (rebesgetnek olyasmit, hogy 2003 márciusában már kint lesz!!!!!!!)
  • Ams
    #904
    mikor leszz köv. E3?
  • Rincewind
    #903
    "Mikor játszhatunk a DOOM III-mal?"

    Carmack szimplán azt mondta,hogy nem szeretnék mégegy E3-on bemutatni!!!!!!
  • hun-ter
    #901
    egy kis humor még ide sem árt:)
  • Dikkma
    #900
    Pf.. ezt betiltatom :)))))