23418
  • Botond #26
    eeeeeeeeemmmmmmmmmmtéééééééééééééékááááááááááááá,vagy ez nem az a topic?:-DDDDDDDD
  • mukika
    #25
    ha megnyerjük a bajnokságot???

    nem lesz megint tömegverekedés!!!
  • Buddy
    #24
    szerintem akkor kezdődne el vmi, ha az ilyen leandrot, tökölit, lipcseit, zováthot, dragónert, sasut elzavarnák a büdös francba....miért nem lehet pl. nógrádit vagy husztit játszatni....de ugyanúgy ott van károlyi is, és még megannyi jobb játékos
  • skristof
    #23
    énis csak reménykedek...
    azért talán vmi elkezdődött, elkezdődik.... (nem békéscsabán! :))
  • gercse
    #22
    menny anyádba....ezt vártad

    Igazad van de reménykedni azért lehet, hátha lesérül a fél csapat amelyiket kapjuk majd a bl selejtezőben....
  • Buddy
    #21
    Elkezdtem picit gondolkozgatni az utóbbi időkben és szeretném megkérdezni az egybegyűlteket:

    Mi a francot érünk el azzal, ha megnyerjük a magyar bajnokságot? A bajnokok ligájába nem jutunk be, ez tuti, gyenge az egész liga hozzá.....akkor meg minek kell erőlködni ezzel a címmel.....szinte fölösleges pénzszórás az egész, az egymás anyázása (FTC-UFC, ZTE-Haladás, ETO-Sopron....) értelmetlen és tétnélküli....minden csapat egyaránt szar, csak vannak olyanok, amelyek nem a kupac alatt vannak

    Soha nem fog magyar csapat bejutni a bl-be, akármennyire reménykedünk és az uefa kupát sem fogjuk tudni megfelelő eredménnyel abszolválni

    Még mielőtt anyázna vki: bérletes, klubtagos, mittudoménmis fradiszurkoló(kritikus) vagyok
  • Láma!
    #20
    Ezzel a csapattal bajnoknak kell lenni!!!
    Senki se jobb nálu(n)k!!
  • Kori
    #19
    tavaly is így volt!
    hajlamosak a végén elb...ni
  • ReTeK
    #18
    ja persze
  • Grenzjager
    #17
    ilyen szar játékkal..........
  • Láma!
    #16
    A FRADI bajnok lesz!
  • Grenzjager
    #15
    JÖN A DEMJÁN!!!!!!!!!!!! marad 2 edzőpálya, a többi helyén meg plaza
    ....
    amúgy boritékolgható a demjáncsóka sajnos
  • Breki33
    #14
  • Kori
    #13
    Hát elég üres!!!!!!!!!!!!
  • mukika
    #12
    FRADI!!!!!!! JEEE MILYEN topic!!!! :)