23418
  • mukika
    #12
    FRADI!!!!!!! JEEE MILYEN topic!!!! :)
  • Kori
    #13
    Hát elég üres!!!!!!!!!!!!
  • Breki33
    #14
  • Grenzjager
    #15
    JÖN A DEMJÁN!!!!!!!!!!!! marad 2 edzőpálya, a többi helyén meg plaza
    ....
    amúgy boritékolgható a demjáncsóka sajnos
  • Láma!
    #16
    A FRADI bajnok lesz!
  • Grenzjager
    #17
    ilyen szar játékkal..........
  • ReTeK
    #18
    ja persze
  • Kori
    #19
    tavaly is így volt!
    hajlamosak a végén elb...ni
  • Láma!
    #20
    Ezzel a csapattal bajnoknak kell lenni!!!
    Senki se jobb nálu(n)k!!
  • Buddy
    #21
    Elkezdtem picit gondolkozgatni az utóbbi időkben és szeretném megkérdezni az egybegyűlteket:

    Mi a francot érünk el azzal, ha megnyerjük a magyar bajnokságot? A bajnokok ligájába nem jutunk be, ez tuti, gyenge az egész liga hozzá.....akkor meg minek kell erőlködni ezzel a címmel.....szinte fölösleges pénzszórás az egész, az egymás anyázása (FTC-UFC, ZTE-Haladás, ETO-Sopron....) értelmetlen és tétnélküli....minden csapat egyaránt szar, csak vannak olyanok, amelyek nem a kupac alatt vannak

    Soha nem fog magyar csapat bejutni a bl-be, akármennyire reménykedünk és az uefa kupát sem fogjuk tudni megfelelő eredménnyel abszolválni

    Még mielőtt anyázna vki: bérletes, klubtagos, mittudoménmis fradiszurkoló(kritikus) vagyok
  • gercse
    #22
    menny anyádba....ezt vártad

    Igazad van de reménykedni azért lehet, hátha lesérül a fél csapat amelyiket kapjuk majd a bl selejtezőben....
  • skristof
    #23
    énis csak reménykedek...
    azért talán vmi elkezdődött, elkezdődik.... (nem békéscsabán! :))
  • Buddy
    #24
    szerintem akkor kezdődne el vmi, ha az ilyen leandrot, tökölit, lipcseit, zováthot, dragónert, sasut elzavarnák a büdös francba....miért nem lehet pl. nógrádit vagy husztit játszatni....de ugyanúgy ott van károlyi is, és még megannyi jobb játékos
  • mukika
    #25
    ha megnyerjük a bajnokságot???

    nem lesz megint tömegverekedés!!!
  • Botond #26
    eeeeeeeeemmmmmmmmmmtéééééééééééééékááááááááááááá,vagy ez nem az a topic?:-DDDDDDDD
  • Buddy
    #27
    hmm....jó ajánlat :))
  • Buddy
    #28
    ez nem a dohány utca :)
  • Rudee
    #29
    Ferencváros - Sopron 3-0
    G.: Botis, Tököli (2)
  • ricsi1
    #30
    nem is tudtam,hogy az M+ adja a meccseket,-véletlenül kapcsoltamoda tököli2. góljánál
  • skristof
    #31
    jah, annak ma külön örültem, h beállt a Szasza pl...
    de hál'Istennek a Pinyő az beteszi legalább őket!!!
    szó mi szó, kellenek is, sztem Somorjai lessz Lipcsie utodja! remélem :)
  • skristof
    #32
    nálunk meg csak fél8 8 fele jön az m+.. kurvajoo, mi?? :)
    de azért énis láttam vmennyit
  • Láma!
    #33
    Szerintetek meddig nem kapunk gólt a bajnokságban?
  • skristof
    #34
    sajna a kupában kaptunk egyet a vasastól, de nem baj...
    bajnokságban most mtk jön...
    sztem ők nem rugnak.
  • Buddy
    #35
    az mtk-t le kell alázni, hadd pofázzon egervári, hogy nem voltak szabályosak a gólok, nekik nem adtak meg két tizit és jogtalanul nem állítottak ki két fradi játékost :))
  • Matthewpamer
    #36
    mtk a király!!!!!!
  • skristof
    #37
    te már vagy mindig ott, ahol nem kéne?????
    idiota barom
  • Rudee
    #38
    Gera majnem gólt lőtt.
  • zaki
    #39
    csóró Szűcs milyen potyagólt kapott... pont most kapcsoltam oda a meccsre
  • zaki
    #40
    lol, 3 kiállítás, vitsz az egész
  • Matthewpamer
    #41
    :D
    hajrá MTK!!!!
  • Matthewpamer
    #42
    4. kiállítás !!!! GIGA LOOOOL
  • zaki
    #43
    már csak az alattomos Dragónert kéne kiállítani
  • Matthewpamer
    #44
    nem is játszott :DDDD
  • zaki
    #45
    akkor te valószínűleg egy másik meccset néztél
  • Matthewpamer
    #46
    nem sérült volt?én ugy hallottam az elején.
  • cSuwwi
    #47
    Asszongya a végén a riporter, hogy ez volt egy rangadó. Majd a végén a gyulai, hogy minden rangadónak ilyennek kéne lennie, hogy visszacsalogassák az embereket a lelátókra.
    Ja, 4 kiállítás meccsenként, meg köpködés, búnyó, stb...
    Ilyen a magyar foci. :)
  • Matthewpamer
    #48
    fradi edzője mit is mondott a riporternek?menny a faszomba? :DDD
  • BADE
    #49
    Ez komoly?A riportokat már nem vártam meg.
    Egyébként Hajrá MTK!
  • Buddy
    #50
    na a debrecen lerendezi a zsidókat....náluk nem lehet alibizni
  • skristof
    #51
    vmiért éreztem, hogy ez lessz ebben a topikban, mire ide érek....
    ez a mettyúpámer is biztos nagy blue frontos, te vagy az egyik a 4 közül, mi, aki minden meccsen kinn van!?!?!
    inkább az a GIGA LOL, hogy a saját stadionotokban egy örökrangadóra kijön 4-5ször több Fradista, mint ti...
    szánalmasak vagytok...
    ami meg a meccset illeti, hát nem mondhatnám, h megérdemelten nyertetek. sajna a juhos is beszállt az anti-Fradi körbe... nem hiába, kinn volt a buzi szíben is, biztos beszéltek meccs előtt.
    4 kiállítás: zaki: ez télleg vicc... főleg ha láttad is az eseteket, és értesz is a focihoz... jo, kicsit elfogult vagyok biztos, de akkoris... Bodnár kiállítása: sux, semmi nem volt, azért küldte le, mert futott mellette?!?!?! Vuki: ez megint jó. mocskos 'futtballisták' ezek az mtk-sok. a doktor füzivel meg a torgellével az élen. focizni nem tudnak, de színészkedni azt nagyon. torgelle játéka gusztustalan. semmit nem csinál, gólt sem lő, csak rugdos mindenkit, meg elesik, aztán a kommentár meg agybafőbe dicséri, ez igen. Hajrá rtl! talán a 3adik kiállítás jogos volt...
    torgelle meg megérdemelte, az ilyeneket pályára sem kéne engedni...
    amugymeg nem értem miért kell nálunk, Mo-on mindig a fasszopó biroknak lenni a középpontban?!?!? mind1iknek feltünési mániája van, eccer nem lehet egy olyan meccs, mint angliába?!?! engedni a kemény focit, és csak az alattomos faltokat befujni???
    jah, és amit még mondani akartam: a közvetités. nah, az még a másik GIGA LOL. ez a léderer ákos nem tudom honnan jött, de ott sem volt foci, az tuti. azért illene felkészülni meccs előtt, legalább a két csapatból. illene tudni, ki kicsoda, ki honnan jött, meg hasonlók... az oldalvonal melletti faszi meg röhejes... a 30adik percben csere felől érdeklődik! loál....
    fasszopó RTL...