23418
  • csum666
    #387
    FIFA 2002 ONLINE BAJNOKSÁG ÉRDEKEL VALAKIT AZ IROJON PRIVÁTBA!!!
  • csum666
    #386
    Szánalom megmutattuk mik a magyarok klubb szinten szép...:)

    Csehek kiröhögnek minekt ááááááá....

    tovább nem monom aki látta a meccset az ugy is tujjaja még vmi szücs 1 fasz primitiv nagyképű rosszuleltalált labda jah az.... idióta

    1 et sajnálok Husztit szegény odament ahoz a szemét bandához...

  • Grenzjager
    #385
    gyenge Fradi!!! Mindenkit rúgjanak ki a francba, és hozzák föl az U18-as csapatot a felnött NB1-be!!!! ki nem szarja le hogy ha nem lesz bajnok, de legalább nem ilyen pi iquju gyökerek rohangálnak majd, akik még egy albán csempész csapatot sem birnak megverni...
  • Buddy
    #384
    a mentalitása nagyon padló alatti....lehet, hogy néha bemutat pár bravúrt (mondjuk tőle nyugodtan bemehetett volna az uccsó kapufára menő laszti), de észben olyan egyszerű, mint a barlangrajz
  • Buddy
    #383
    nemcsak buta hanem primitív, szerintem simán benne volt a pintér-kitúró bridgádban
  • Grenzjager
    #382
    aki azért vezényelte a lila tábort is !!!!!!
  • Ramore
    #381
    miért, szűcs egy szent? szerintem is egy buta tucat kapus, akit valaha rá rudtak ugyan sózni egy német klubra, ilyet láttunk már eleget a magyar foci története során.
  • Hentes Bill #380
    én még akkor sem mentem volna ki, ha ingyér lett volna a belépő... nem hogy 2,5 rongyot fizessek ezért... én akkor se megyek ki újra meccsekre, ha foci lesz, mert állítom, hogy a világon nincs még egy ilyen állat "szurkolótábor". tisztelet a kivételnek
  • Hentes Bill #379
    szűcsöt ne bántsd
  • Buddy
    #378
    2500 forintot el mernek kérni ezért a fostalicska szemétért???????

    na amíg itt nem lesz foci, addig felfüggesztem a meccsrejárást...elegem lett
  • Buddy
    #377
    egyetértek

    kiegészítem: a szűcs egy tapló paraszt, nagypofájú lapáttal ütni való köcsög
  • Ramore
    #376
    Pozitívum: Huszti
    Negatívum: Pocsék színvonaltalan játék, vesztesen is tovább jutott a Fradi....most még, a közönség egy része pedig a csapattal volt egy szinten.

    Szerintem a Prága szintén gyenge meccsen fogja lealázni ezeket a marhákat, majd késöbb a komoly ellenfelek ellen fognak komolyan hajtani, így volt ez az előző szezonban is.
  • mukika
    #375
    Na ez a mecc nem ért meg nekem 2500 Forintot.... :C

    Tiszta szégyen.... És a szerencsétlen László Csaba a meccs után még beáll a pálya közepére és tapsol??!!! Mit képzel???!!! áááááááááá

    Lajos a király, ő meg Huszti az egyetlen akinek a játékában volt valami... Lipcsei tényleg egy LÓFEJÜ GECI!!!!!!

    Na mind1 azért kimegyünk Prágába, már csak a piálás miatt is.

    Tiszta szégyen, és Albán csapat eljön és elver!!! Inkább kaptunk volna ki a gecibe, mint hogy ilyen szégyen meccs legyen, és ilyen áron jussunk tovább. Az uccsó kapufánál, azthittem meghalok. :(
  • Buddy
    #374
    na értékelném röviden a mai meccsen látottakat:
    játék: szánalmas
    csapat: szar hulladék
    köv. forduló: szarrá lesznek baszva...mind pályán, mind pályán kívül
  • OPM
    #373
    azért nem tom tudjátok-e, hogy a prága is csak ippenhogy jutott tovább
    idegenben 2-2 egy ciprusi csapattal, otthon pedig csak 2-1, úgy hogy az egyik góljuk ciprusi öngól volt

    persze ez egyáltalán nem növeli a FRADI esélyei...
  • cSuwwi
    #372
    elég halvány volt ez a meccs, ez az igazság...
  • Hentes Bill #371
    na ja, ott meg lesznek b*szva
  • BADE
    #370
    Ha a fradi szurkolók Prágában is balhéznak,nem fognak egyben hazakerülni:)
  • BADE
    #369
    A szurkolók egymást verik és a játékosk is egymást verik!Sikerült ismtételten megmutatni ország-világnak!
  • Hentes Bill #368
    pfffff, bazzeg, mekkora kákja volt a fradinak... ha bemegy a végén az a kapufa.... teccett a bunyó is a lelátón

    jöhet a prága, rettegj európa
  • BADE
    #367
    Szégyen!
    Csak megsúgom,ha nem ennyire gyík a játékvezető,akkor Kukás Lajost ki lehetett volna állítani.Nem hiszem,hogy ennyi maradt volna az eredmény.A végén a kapufa az durva volt+a Penksa helyzet,3 méterről nem tud az üres kapuba találni:)
  • G_ArchAngel #366
    ezt az ostoba láma bandát, miért is bízok bennük meccsről-meccsre...:(
  • OPM
    #365
    mekkora volt a 11-es :D
  • Hentes Bill #364
    pffff, hogy istenítik a gólszerzőt
  • Hentes Bill #363
    áz, tiszta thriller
  • forzajuve
    #362
    :DD

    szerintem annyi zsét gyűjtenek így össze, amennyit furulyás egy hónapban zsebre tesz. talán el kéne gondolkozni, h ennyiért megéri e lejáratni az egész klubot
  • BADE
    #361
    Jó a meccs:)
  • Hentes Bill #360
    pffff, hát ez no comment. aztán megy a zsé furulya zsebébe. egyébként tetszett a 40. perc körül: FURULYÁS TAKARODJ! FURULYÁS TAKARODJ!

    meg: FURULYÁS! A KURVA ANYÁD!
  • OPM
    #359
    gerának már nem lesz vidám a vasárnapja??
  • Hentes Bill #358
    inkább az a szánalmas, hogy ilyen román mozgássérült sasu meg botis játszik a fradiban.
  • badoer
    #357
    az egesz fradi szánalmas
  • forzajuve
    #356
    bazzeg! de szánalmas ez a "Szurkolók a FRADIért" emelt díjas vonal
  • BADE
    #355
    Nagyon erős az ellenfél!Megyei 2 osztályú.
  • BADE
    #354
    Bazz ilyen meccset közvetíteni!Beszarás!
  • Ramore
    #353
    Jól beszélsz. Bárki idejönne, akit kellőképpen megfizetnek, most van egy ígéretes nyugati szemléletű edző, már csak egy pár vérbeli befejező csatár kellene és egy jó támadó középpályás.
  • Hentes Bill #352
    európai szintű csatárt? kire gondolsz?
  • mukika
    #351
    Estére már remélem megéri kimenni a meccsre...
  • JackDaniels #350
    Nem világsztárt mondtam, csak európai szintűt. Igenis lehetne igazolni. Az eddigi pénzhez jött ez, amit ajándéknak is fel lehet fogni, mert nem volt előre tervezve. Ha igazolnának, akkor "véletlenül" lehetne BL csoport résztvevő megint a fradi, ahonnan ismét csak nem kevés pénz jönne, amit nem kellene lenyelni, mint '95-ben és szép lassan akár normális csapatot is lehetne csinálni. Csak az a baj, hogy Furulyásék nem a fociért hanem a Fradiért, hanem a Fradiból élnek!!
  • Buddy
    #349
    nameg persze ki az, aki idejön
  • Hentes Bill #348
    "Ebből a pénzből amiből Gerát eladták akár 2 európai szintű csatárt is igazolhatna a fradi"

    azért ne essünk túlzásokba...