23418
  • Csesza
    #4213
    jah azt majd ott ragadtok a köv. forulóig :DDDDDDDDDDD azt majd jön 3nap után a szeretetszolgálat kaját meg piját vinni nektek :DDDDDDDDD ezzel nemsokmindent lehet elérni, ugyis eltusolnák
  • szanics
    #4212
    Nekem majd akkor szóljatok, ha László Csaba kirúgásáért lesz ilyen ottmaradós kampány. De időben, hogy a sátrat meg a hálózsákot össze tudjam szedni a győri haveroktól, kik a Reszeli miatt virrasztanak................
  • Oncsi
    #4211
    Majd Kiderül!!!!akkor maradjunk 1000en!!!!
  • Takezó
    #4210
    5000 ember??? :o Szted ha az idénnyitón kb 3000-en voltunk, itt hogy leszünk 5000en? :D
  • Oncsi
    #4209
    MINDEKI MARADJON OTT AMIG LEHET!!!!! NEM LENE ROSSZ EGY JO 5000 EMBER OTT MARADNA MÉG!!!....ezzel is kifejeznénk klubunk felé rányulo hüséget,meg figyelem felkeltés!!!!

    ui:proba szerencse:)
  • Takezó
    #4208
    lol, amúgy oksi, ott maradok, ha kell (y)
  • Csesza
    #4207
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • szanics
    #4206
    Ez esetben Boldog Karácsonyt, Új Évet és Húsvéti Ünnepeket kívánok!
  • Oncsi
    #4205
    pápa ellen maradjon minden nézö astadionban a meccs után!!!!addig nem megyünk mig nem lesz pénz!!!!!!!!!asszem ott öregszem meg:(
  • szanics
    #4204
    Komoly melóra gondoltam, Ciprus nem az. Fradiért simán hazajönne. Annak az embernek az az álma, hogy egyszer a Fradi kispadján ülhessen, ráadásul Cipruson a gyakran cserélődő tulajokkal együtt az edzők is cserélődnek.
  • Rudee
    #4203
    Gelei nem Cipruson vitézkedik a Juhárral meg Bükszegivel?
  • szanics
    #4202
    Márpedig én akarom. Mégpedig nagyon... Akkor már inkább hozzák ide Gelleit, ő tud bánni a fiatalokkal, közepesnél jobb edző és nincs melója. De ez az ember mihamarabb húzzon innen, mert minden nappal csak lejjebb kerül a Fradi...
  • Ramore
    #4201
    ne akarja senki, hogy László Csabát lapátra tegyék, mert akkor csak mezey ember jöhet a helyére, külföldi edzőt nem fognak venni a "pénzhiány" ürügyén. egyébként pénz az biztosan van még elég, ha furulya még mindig trónon van, mert, ha tényleg kilopta volna az egészet, akkor már rég elhúzott volna, persze sértődötten
  • szanics
    #4200
    Ha zakó van, akkor László Csabi pápá...
  • Csesza
    #4199
    Borbély is játszhat Kispesten
  • miccoli002
    #4198
    Igazatok van,de tehetetlenek vagyun!
    Sajnos a Hnvéd is egységesebb nálunk.
    Darabokra vagyunk széthullva,bárki legyen is az edző ebben a helyzetben nem tud minket összerakni.
  • Láma!
    #4197
    jah...
  • Laffite
    #4196
    ez így van sajnos, és most is jobban bántja az, hogy már lassan nincs mit lenyúlni mint az, hogy bajban a csapat...
  • Láma!
    #4195
    de lennének, mert furulyás lenyulta volna mint annak idején azok a férgek!
  • miccoli002
    #4194
    Amióta az eszemet tudom Fradi Fan vagyik de most még azon is gondolkozom,hogy kimegyek az MU elleni visszavágóra,de csak,ha kint nem égünk le.
    Nem hiszem,hogy utálnom kéne a DVSCt,mert nem MTK és főleg nem Újpest.
    Mi is lehetnénk ilyenek,ha lenne egy jó tulaj egy elnökkel.
    De sajna ez öt éven belűl nem fog bekövetkezni.
    Idén:5-8. és megszakad a szívem.
    Tavaly ha marad a Grea a Töki meg a Dragón akkor tuti a főtáblán vagyunk és most nem lennének ezek a gondok.
  • mukika
    #4193
    452 új üzenet.... :CCCCCCCCCCCCCC

    picit lemaradtam. szar volt a gépem.

    amúgy meg kinet voltam minden meccsen. kivéve Fehéroroszoknál (ezért el is buktam egy fogadást, le is köptek.) és nem vagyunk valami meggyőzöek... úgy érzem ez az év nem a miénk lesz. csak gratulálni tudok a Debrecennek, bár még mindig nem szeretem őket (és ez enyhe kifejezés)... de jó látni, hogy jól megy egy magyar csapatnak.

    akkor is HAJRÁ FRADI!
  • Csesza
    #4192
    nah yóvan én már elvesztettem a fonalat
  • szanics
    #4191
    ő is tudja, csak sokakkal egyetemben azt nem érti, hogy miért jössz ezzel ide tépni a szádat... pfffff
  • forza milan
    #4190
    hát mia faszról szerinted?Bajnokok ligája 1-2. selejtezö körben a Debrecen 8-0-ás összesitésben jutott tovább a Hajduk split ellen,és a 3. körben az MU lesz az elelnfele!IGy már érthetö?pfff
  • szanics
    #4189
    én már #4180-at sem értettem, mégsem magyarázta meg senki... :(
  • Takezó
    #4188
    mifaszról beszélsz? :Ð
  • miccoli002
    #4187
    Bocs de ezt most nem értem
  • forza milan
    #4186
    micsoda?ne hülyéskedjé má,a debrecen 8-0os összesitéssel jutott továnn,és a manchester lesz az ellenfele!ha nem hiszed menj fel a sport1.hu-ra,vagy nézd meg a livescore.com-on!
  • szanics
    #4185
    őőőőőőőőőőő... én ott nem látok semmilyen állítást
  • miccoli002
    #4184
    Bár neked lenne igazad
  • Laffite
    #4183
    jó, de itt most nem a Debrecenről hanem egész másról beszéltünk, ne keverd össze a topicokat
  • szanics
    #4182
    Debrecen...
  • szanics
    #4181
    Nem igaz, majd meglátod.
  • forza milan
    #4180
    fradi,fradi,elmehetnek a picsába!nem mutatnak fel semmit,bénáskodnak összevissza!láttad a debrecen meccset!az meccs volt!
  • Oncsi
    #4179
    mondjatok Magyarországon 3 vagy 4 olyan csapat szurkolotáborát(ultráit)akik figyelemre méltoak!!! nálam:FTC UTE RBD(fehérvár) talán diosgyör
  • miccoli002
    #4178
    Egy igazi tehetségben több van mint Laczkóban.
    Nem lesz belőle Gera Zoli,de félek,hogy még Bartha Laci sem.
    Rajta az első pillanattól látszott,hogy van benne valami.
  • Laffite
    #4177
    kezdem azt hinni, hogy még edző nélkül is sikeresebb lenne a Fradi, L.Cs. és Mr. Furulya célba vették a másodosztályt... csak nehogy úgy járjon a klub mint egykoron a Vasas vagy a Honvéd...
  • szanics
    #4176
    Na, azért én egy 18 éves gyerekről három meccs alapján ilyet nem jelentenék ki. Zoran Kuntics szerint ő a Fradi-utánpótlás legtehetségesebb játékosa, és ebben igaza is lehet, mert ő eszméletlenül jó szakember.
    Csakhogy most nincs meg annak a lehetősége, hogy fokozatosan legyen beépítve a srác a csapatba, az eredménykényszert meg nem lehet az egyik napról a másikra megszokni.
    Amúgy csak Rósa és Lipcsei, Taki talán, szűcs egyáltalán nem...
  • miccoli002
    #4175
    Nem middegy,hogy hol játtszik Laczkó egyszerűen nem fradi szintű játékos úgy ahogy a csapat 90%-a.
    Ebből a csapatból csak a Rósa,Lipcsei,Szűcs,Takács(jobb napokon)méltó a Fradi mezre.
  • Rudee
    #4174
    Ő egy darabig biztos nem jön vissza.